Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני במשפחה - 12K בשנה, אמין, בטיחותי, עד 60-70K ש"ח

KMV
שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מתלבט לגבי רכישת רכב שני למשפחה. הרכב העיקרי הוא ליסינג גדול (קיה סיד סטיישן).

הרכב השני מתוכנן לעשות כ- 12K ק"מ בשנה.

דרישות:

1. אוטומטי (כי אישתי בשום אופן לא מסכימה למשהו אחר).

2. בטיחותי (כי הוא יסיע שני ילדים קטנים).

3. אמין (כי אין לי כוח להתעסק עם מוסכים ואני ממש לא טוב בזה - הולך למוסך היבואן ומשלם הרבה יותר מדי).

4. עלות אחזקה סבירה - לא דגמים גניבים שיש להם ביטוח יקר ולא בזבזני במיוחד בדלק.

אם הרכב יעמוד בציפיות אנחנו מעריכים שישרת אותנו כ- 5 שנים עד שיוחלף ברכב הבא.

התקציב הינו 60 (רצוי) עד 70 (אפשרי) ומכסימום 75 (זהו גבול עליון קשיח לחלוטין רק במקרה של "מציאה").

נשקלו בינתיים:

1. קיה פיקנטו חדשה - הכל נחמד, חוץ מהירידה המהירה של הערך בהתחלה ואי וודאות מוחלטת לגבי ירידת הערך בהמשך (דגם חדש).

2. פורד פוקוס או מאזדה 3 מליסינג - אין לי מילה רעה להגיד לגביהם, חוץ מזה שההצעות שקיבלתי בינתיים מחברות הליסינג מייצגות הורדה של כ- 12% ולמרות השמועות על כשל שוק בדגמים האלה לא ראיתי הצעות מפתות במיוחד. חוץ מזה אין לי הצדקה אמיתית להחזיק עוד רכב 1600 בבית, למעט הסיבה הידוע "כי כולם קונים כזה".

3. מאזדה 2 - רק 2 כריות אוויר ואיבזור ממש פשוט בדגמים מהליסינג.

אני לא פוסל כיוונים אחרים של רכב יותר "מעניין", כגון ניסן JUKE או ניסן קשקאי מליסינג, אבל השאלה היא אם זה ייכנס לתקציב שלי ועונה על הדרישות לעיל.

אשמח לשמוע את עצותיכם המלומדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות יונדאי i-20 יוצאת ליסינג מ-2010 או פרטית מ-2009. יש לה 6 כריות אויר ו-5 כוכבי ריסוק, אמינה וזולה יחסית לאחזקה ונראה לי שהיא דיי מתאימה לדרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה לך קשה מאוד למצוא ניסאן ג'וק או קשקאי בתקציב הזה. המחירון של דגמי 2008 הוא מעל ל-100 אלף ש"ח, כך שגם אחרי הפחתת ליסינג אתה עדיין לא מגיע לאזור ה-70 אלף ש"ח ומטה.

לדעתי פיקנטו ומכוניות בסגנון הזה יהיו קטנות מידי בשביל משפחה עם שני ילדים, אפילו אם יש רכב גדול יותר בבית לנסיעות ארוכות. אני הייתי מציע לך ללכת לכיוון של משהו קצת יותר מרווח כמו ניסאן נוט, הונדה ג'אז או אולי משפחתיות קטנות כמו קיה ריו סדאן (הדגם הקודם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...