Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2003 2000אוט'( נורת בדוק מנוע נדלקה-מנוע חדש)

meidanm
שימו לב! השרשור הזה בן 4254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום. ראיתי כל מיני שאלות כאלה בפורום אז זה רק בלבל אותי יותר.

החלפתי מנוע לרכב פורד מונדאו 2003 במוסך שאינו מורשה לרכב עקב זה שאין מוסך מורשה לרכב איכן שאני נמצא .

חלף חודש / חודש וחצי מאז שהחלפתי את המנוע( מנוע חדש) ונדלקה לי נורת בדוק מנוע( כתומה) קבועה( לא מהבהבת)

הלכתי למוסך והוא איפס את המחשב לפני שבכלל אמר לי מה התקלה ואמר לי לחזור אם הנורית תדלק שוב..

ונחשו מה?! הנורית נדלקה שוב כשבוע לאחר האיפוס..

עכשיו השאלה שלי היא...כשאני ילך למוסך לטפל בנורית הזאת...הקשורה למנוע( שאציין שוב הוא חדש!!)

זכותי לדרוש שאיני אשלם כסף עקב זה שהמנוע חדש? או שאני עדיין אצטרך לשלם..( חוצפה אם אצטרך לשלם בגלל שתיקנתי אצלו את המנוע והמנוע חדש ולפי דעתי כל מה שקשור למנוע זאת אחריותו בגלל שהוא התקין את זה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

( חוצפה אם אצטרך לשלם בגלל שתיקנתי אצלו את המנוע והמנוע חדש ולפי דעתי כל מה שקשור למנוע זאת אחריותו בגלל שהוא התקין את זה )

קודם כל רוב הסיכויים שכן תצטרך לשלם על התיקון וזה לא חוצפה מכמה סיבות:

1)אין קשר להחלפת מנוע זה רכיב חשמלי שאין עליו אחריות

2)זה יכול להיות גם חיישן למבדה שלא קשור להחלפת מנוע

3)זה קרוב לוודאי מנוע מייבוא ולא חדש ויש מאחוריו כמה קילומטריים

ד"א המוסכניק מחק לך את התקלה בצדק כי לפעמים זו תקלה שקפצה וכשמאפסים את הזיכרון של המחשב היא לא חוזרת.

לך למוסכניק שלך הוא נשמע דווקא די בסדר שיסרוק את התקלה יראה מה הלך אם לא נראה לך כך הצעת מחיר ותראה מה הלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע חדש? אתה בטוח? אולי המנוע מיבוא (עשה כמה עשרות אלפי קילומטרים...)

בכל מקרה, החלפת מנוע ויש לך עליו אחריות (בדר"כ חצי שנה)

השאלה מה התקלה, תחבר את המחשב לסורק ותרשום מספר תקלה.

יכול להיות שהתקלה לא קשורה להחלפת המנוע.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...