Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת+ תמונות KIA Picanto

yromeo
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב קודם תודה לכל חברי הפורום על העזרה בזכותכם מצאתי כל מה שחיפשתי.

להלן המערכת:

HU-pioneer AVH-P4450BT

Component-morel dotech ovation "4

Rear 6X9-infinity kappa 692.9i

Amplifier-Jbl GTO-1004

Sub- infinty basslink 10

אז ככה ההתקנה בוצעה ע"י יוסי אלפיין כאשר הבנתי וראיתי כמה התקנות כושלות פה ובמקומות אחרים החלטתי שאף אחד שהוא לא מקצוען לא יגע לי ברכב . זה לא רכב של 120 אלף שקל אבל הוא חדש ואני מאוד אוהב אותו.

הגעתי למקום הצנוע אבל עשיר באור יהודה והתחלנו את ההתקנה שארכה יום שלם לגמרי.

ניתן לראות שהטויטרים הושטלו בקורות עם טבעות פרספקט מיוחדות,המגש האחורי ניתן לפירוק ע"י קונקטורים מיוחדים,טעעות הגבהה חיווט של רוקפורRCA ו4 גיג. מפצל מתח שכן הסאב הוא מוגבר,למרות חילוקי הדעות מי ששם לב יש לי באג'ז קטן וסאב מוגבר היה רעיון הכי טוב שקיים. קטן ועוצמתי.

המערכת הראשית חוברה עם PAC לשלטי ההגה בצורה מושלמת והמגבר והמפצל נבנו על הגבהה פלטה בצבע תא המטען.

רק אני רוצה לציין שכל החלקים נקנו ע"י מליל סאונד באזור. קצת ביקורת על המקום הזה.

הייתי בהרבה מקומות של מערכות והתקנה אבל דווקא באזור מצאתי את היחס החם שחיפשתי והכמות סחורה והמבחר שאין באף מקום.

אני מקווה שמותר לספר אצל מי קניתי והתקנתי שכן זה רק המלצה לא פרסומת. ומין הראוי להמליץ על בעלי מקצוע וחנויות טובות,בשביל אנשים כמוני שלא הבינו כלום מהחיים שלהם(וגם עכשיו) במערכות לרכב.

מקווה שגם הפעם לא עשיתי טעות בכללי הפורום תודה מראש

יוסי

DSC00145-001.JPG

DSC00154-001.JPG

DSC00164-001.JPG

DSC00166-001.JPG

DSC00167-001.JPG

DSC00168-001.JPG

DSC00173-001.JPG

DSC00176-001.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראית התקנה איכותית ונקיה, אתה יכול לתת פרטים על הסאב הזה? נראה מעניין, גם לי יש בגאז' קטן וזה נראה מתאים

הסאב הוא של אינפינטי בנוי משתי רמקולים בגודל 10 " 200 W נותן תוצאות יפות החלק האחורי שלו הזה המגבר לשם מתחברות 4 RCA 2 זוגות חיבור מתח, יוצא ממנו שלט לשליטה מתא הנוסעים בעוצמת הסאב זה אולי לא הסאב הכי טוב בעולם.

אבל הוא מצויין בשבילי נותן בס גבוהה ומדויוק.

רק מה הוא לא כזה יפה הוא נראה כמו מכונת קריוקי של ערסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים את הרכב שלך בסדנא של יוסי זה לישון בשקט בלילה, אין ספק!

מקצוען אמיתי ובעל מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

מעבר לכך הבן אדם כבר עשה סטאז' על קיה פיקנטו והוא מסוגל להתקין את הרכב הזה עם כיסוי עיניים.

רכיבים נחמדים מאוד - אני לא רואה מה הטעם ב6*9 אם יש לך סאב.

הסתייגות מהGBL

הסאב נראה מעניין - זה סאב אקטיבי ואם הבנתי אותך נכון יש לו כנראה רדיאטור פסיבי 10 אינטש. מעניין מאוד!

תתחדש - גם מהרכב וגם מהמערכת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,תהנה ותנהג בזהירות.

גם אני הולך להתקין אצלו ביום שלישי(ומחכה בקוצר רוח כבר).

תגיד...יכול להיות שכבר עשית טסט ל-2014 ?!

רכב חדש שיוצא מהחברה, יוצא עם טסט לשנתיים.

תתחדש אחלה התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים את הרכב שלך בסדנא של יוסי זה לישון בשקט בלילה, אין ספק!

מקצוען אמיתי ובעל מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

מעבר לכך הבן אדם כבר עשה סטאז' על קיה פיקנטו והוא מסוגל להתקין את הרכב הזה עם כיסוי עיניים.

רכיבים נחמדים מאוד - אני לא רואה מה הטעם ב6*9 אם יש לך סאב.

הסתייגות מהGBL

הסאב נראה מעניין - זה סאב אקטיבי ואם הבנתי אותך נכון יש לו כנראה רדיאטור פסיבי 10 אינטש. מעניין מאוד!

תתחדש - גם מהרכב וגם מהמערכת.

תודה!

כן הבנתי שלא אוהבים פה רמקולים מאחורה...אני יש לי בעיה בראש אם אני לא שומע מאחורה אני לא שומע פשוט.

זה לא נתפס לי שאין סראונד. הסאב אכן אקטיבי ויש עליו צלעות קירור אני מניח שלזה אתה קורה קירור אקטיבי.

תודה רבה על הפירגון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ב"ברדיאטור פסיבי" אדי לא התכוון לקירור, אלא למשהו שנראה כמו רמקול אבל אין לו מנוע מאחורה, זהו למעשה רק ממברנה ובאסקט.

אדי- לדעתי אין לסאב הזה רדיאטור פסיבי, הוא אתה רואה אותו צד בשתי התמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קשה להאמין שלסאב הזה יש רדיאטור פסיבי אבל אם יש שם שני אלמנטים של 10 אינטש (זה מה שהבנתי משום מה) אז כנראה אחד מהם זה רק רדיאטור פסיבי.

נכון - גם צלעות המגבר הן סוג של רדיאטור אבל כאן הכוונה היא לגוף קירור שמקרין את החום החוצה (רדיאטור - מהמילה מקרין).

כנראה שהייתי מאוד עייף ולא שמתי לב מה אני קורא כבר :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...