Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש לקנות פלח/לוחית ברזל בלבד, לצורך התקנת תושבת לסלולרי עליה.

הפלח יחובר לרכב ע"ג תושבת הרדיו כדי שלא יראו קדיחות.

חיפשתי בחנויות להתקנת מערכות ורצו על זה 70ש"ח.

מחפש מקום עם מחיר הגיוני (עלות הייצור של זה היא שקלים בודדים) באיזורים: תל אביב, נס ציונה-ראשל"צ, מבשרת ציון (מטייל הרבה..).

חיפשתי גם באיביי, אבל או שזו המצאה ישראלית או שאני לא יודע לחפש (ואשמח לשם באנגלית).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השם באנגלית עלי , החיפוש עליך :-D

אם תמצא משהו מעניין תעדכן אותנו .

נ.ב יש גם את החבר'ה האלה שמוכרים

אותם לפי סוג הרכב והדגם אבל זה נראה לי יותר יקר .

וגם את זה

"יש לי על השמשה הקדמית שריטות כנראה של חתול, שריטות קלות לא עמוקות.

יש מקום אולי שמשייפים שם זכוכית והם יכולים לשייף קצת כדי שזה יראה חדש?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

טרם החלטתי אם להתבסס על התושבת הנוכחית ולהחליף את העריסה בכזו שתתאים ל-galaxy note או לקנות לוחית ברזל ועליו להתקין עריסה מתאימה.

ה-note די גדול ולכן חשבתי להוריד אותו מהדשבורד לאיזור הרדיו, אבל מצד שני, לא בא לי להוריד את העיניים מהכביש.

בנתיים נפתח השרשור הזה, עם רעיונות מעניינים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום, אז כבר חודשים שאני מחפש פתרון לקיבוע הנייד ברכב בכדי שאוכל לנווט איתו כמו בן אדם ולא להשתגע כאשר הוא נופל בדיוק בפניה שאני לא מכיר, עד עכשיו הייתה לי את הזרוע האידיאלית, אחת כזאת שמתחברת לפתח האוורור של המזגן, בדיוק בגובה הנכון ותפוסה חזק ויציב, לצערי ברכב החדש פתחי האוורור לא מאפשרים את התאמתה לכן התחלתי בחיפוש עבור הזרוע האולטימטיבית,

סיקרתי את רוב הפתרונות הקיימים כיום:

6. דבר ראשון זרועות הוואקום - הפתרון הכי שכיח וידוע - גורמות למכשיר להתחמם ביום חם, נופלות בזמן לא צפוי, יש כאלה שמתעוותות, וגם משאירות כתם עגול מהוואקום על השמשה עם הזמן, רוב המוצרים הזמינים גרועים ויש רק אחדים טובים אבל מאוד יקרים בשוק

$(KGrHqR,!o4FEh7zkZsUBRrgkzO9EQ~~60_1.JPG

מילת חיפוש באיבי: Car mount

5. זרועה שנתפסת על סוכך השמש שמסתמנות כפתרון לא רע בכלל אבל לא מצאתי פתרון סביר להעברת כבל המטען למכשיר

$(KGrHqJ,!rIFG,jPqW0CBRnJou45og~~60_3.JPG

מילת חיפוש באיבי: Car Sun Visor Mount

4.זרועה שנתפסת בפתח הCD של הרדיו - נראה פתרון מעולה בגובה הנכון - אבל לא מאפשר לשים דיסקים תוך כדי וגם ספק אם עושה נזק כמו שריטות של הפלסטיק של הרדיו

droidx_main345.jpg

מילת חיפוש באיבי: car cd dock cell

3. זרוע שמתלבשת על פתחי האוורור של הרכב - פתרון מעולה ויציב, מחזיק את המכשיר כמו שצריך ללא תנועות ולא יכול ליפול עקב קיבוע חזק, בדיוק בגובה הנכון אבל קיים חסרון גדול שהוא מונע כיוונון לגובה של פתח האוורור וגם לא מתאים לכל סוגי הרכבים

$T2eC16dHJF0E9nmFS0!CBRCM)MPzo!~~60_12.JPG

מילת חיפוש: car air vent mount

2. זרועה שמותאמות לפתחי מחזיקי הכוסות ברכב - גם פתרון מעולה אבל אצלי ברכב הפתחים נמוכים מידי ולכן נשלל, ההתקן שנכנס למתקן הכוסות ברכב נפתח על ידי סיבוב וכך הוא מתקבע בחוזקה ואפשר להיות בטוחים שהמכשיר לא יפול תוך כדי נסיעה או עליה על במפרים

$(KGrHqRHJCIE-p,rMjeNBP5,-NrZPQ~~60_3.JPG

מילת חיפוש באיבי: car cup holder mount

1.הפתרון האחרון שמצאתי היה זרוע + מטען ממצת הרכב,

זה בעצם תושבת שיושבת על חיבור המצת וממנה יוצאת זרוע מתכווננת, לרוב יש להם חיבור USB להטענת הפלאפון,

מסתמן כפתרון טוב אבל לא ידועה לי מהי רמת האחיזה של הזרוע ממצת הרכב.

$T2eC16ZHJHUFFfi2!ElCBRlwRwyiJg~~60_3.JPG

מילת חיפוש באיביי: Car lighter mount

אני אישית כמעט התייאשתי כאשר לא מצאתי שום פתרון שמתאים לי אך לבסוף הפתרון של הזרוע ממצת הרכב התאימה לי בול בגלל שהמצת ברכב שלי דיי גבוה ועם הזרוע הפלאפון יהיה במיקום האידיאלי שלו לניווט, יש חשש לגבי מטענים סיניים כאלה ואחרים לכן אני בחרתי לרכוש אחד של חברה מוכרת בשם Capdase הדגם הוא Racer Mount 2.

כאשר יגיע המוצר אעדכן כמובן

מקווה שהמידע הזה יעזור, עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי אחד כזה של חברה סינית כזאת או אחרת.

עדיין לא הגיע

וזה אחרי ששניים מהדגם הראשון שציינת איבדו את היכולת להתפס בשמשה, אחד פשוט לא ננעל טוב (GripGo, באופן מפתיע דווקא הצד של הפלאפון שחשבתי שימות ראשון עובד מצוין), ובשני פשוט נשבר הקליפס שתופס את ה-Suction Cup.

יש חסרון מאוד משמעותי לאלה שנתפסים על הפתחי איוורור - הם לפעמים שוברים את התפיסה של הקאפה, ואז אתה נשאר עם פתח איוורור שלא נסגר / לא מתכוונן טוב כי תמיד יש קאפה אחת שתקועה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחרון נראה מעניין אבל לצערי אצלי החיבור של המצת נמוך מאוד

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני קניתי את נצמד הואקום הזה:

Free-shipping-font-b-phone-b-font-holder-Universal-360-Degree-font-b-Car-b-font.jpg

אפשר לסובב את הטלפון 360 מעלות, אני משתמש בו חוץ מGPS גם כמצלמת נסיעה. המפרק הכדורי שם לא שווה הרבה ונחלש עם הזמן אבל זה לא משהו שבניתי עליו - סימנתי את הזוית שאני רוצה שזה יעמוד והדבקתי עם אפוקסי.

עובד מושלם כבר יותר מחצי שנה.

קניתי את זה ב5 דולר בערך עם מטען יחסית ארוך עם חוט מסולסל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הבעיה שהציקה לי, כל המוצרים הזולים והכושלים האלה שנשברים\מתעקמים\נופלים, לכן חיפשתי משהוא שאני מקווה שיהיה אמין ויציב ולא יכשל מהר מידי..

דרך אגב אני נגד כל פתרון שכולל דבק או קיבוע כלשהוא שפוגע באסטטיקה - קיימים הרבה פתרונות מאוד חזקים וטובים אבל אצלי זה ירד מהפרק

זה מה שהזמנתי

http://www.ebay.com/itm/Capdase-Car-Lighter-Cradle-Mount-Charger-Mobile-Phone-Holder-BlackBerry-GPS-EVO-/130797553667?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item1e74244803

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הזרוע הראשונה שהעלת, עלתה ממזמן כמה גרושים באוטו דיפו, עד היום לא היו בעיות איתה.

לכשתחליט להפסיק לתפקד, אשקול אופציה אחרת, בינתיים לא רואה סיבה להוציא גם על זה כסף.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
וזאת בדיוק הבעיה שהציקה לי, כל המוצרים הזולים והכושלים האלה שנשברים\מתעקמים\נופלים, לכן חיפשתי משהוא שאני מקווה שיהיה אמין ויציב ולא יכשל מהר מידי..

דרך אגב אני נגד כל פתרון שכולל דבק או קיבוע כלשהוא שפוגע באסטטיקה - קיימים הרבה פתרונות מאוד חזקים וטובים אבל אצלי זה ירד מהפרק

זה מה שהזמנתי

http://www.ebay.com/itm/Capdase-Car-Lighter-Cradle-Mount-Charger-Mobile-Phone-Holder-BlackBerry-GPS-EVO-/130797553667?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item1e74244803

לא הדבקתי את הזבל הזה לרכב אם זה מה שחשבת, בחיים לא הייתי עושה דבר כזה!

הדבקתי 2 חלקים של המתקן ביחד כדי שלא תשתנה הזוית מהרעידות בנסיעה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...