Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן,

הצטרפתי למיזם "שומרי הדרך" ואני צריך מתקן שמתחבר לשמשה שיחזיק את הטלפון בצורה יציבה. הנייד ישמש כמצלמת רכב כמעט כל הזמן. אני בהחלט מעדיף מתקן מגנטי.

ראיתי רהבה מוצרים עם ביקורות טובות באמזון, אבל בארץ כל מה שאני מוצא זה מותגים גנריים שלא קיים עליהם מידע באינטרנט, ולא במחירים זולים. האם יש מעמד ששווה לקנות בארץ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בKSP ובאתר Yellow.

שים לב - בתחנות עצמן מוכרים זרועות במחיר מופקע. תזמין באתר ותאסוף בתחנה לבחירתך.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בילו, יש להם רק מעמד מגנטי אחד והוא לא מתכוונן בשום צורה, כך הוא מתאים רק לדשבורד ולא לשמשה.

מה דעתך על המוצר הזה מ-KSP? באמזון הוא נמכר עם תושבת בצורה מלבנית ב-16 דולר, שם יש לו ביקורות מצויינות. באיביי הוא קיים ב-18 ש"ח. השאלה אם הם כולם אותו הדבר רק תחת "מותג" שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי הרבה זרועות שמתנתקות ונשברות תוך זמן קצר, מצאתי את הזרוע הטובה ביותר עד כה מבחינתי. היא נוחה לשימוש, יושבת בדיוק מול העיניים מעל לוח השעונים, מחזיקה מעמד וגם עולה פחות מ 10 שקלים. זרוע מנצחת.

https://www.ebay.com/itm/Car-Dashboard-Holder-Stand-Clamp-Clip-HUD-Design-All-Mobile-Smart-Cell-Phone-New/263081391137?hash=item3d40df7421:g:TdYAAOSwXYtYuMka

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי ש"בדיוק מול העיניים" יהיה הכביש ולא הטלפון, אבל זאת רק דעתי.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה זרועות שמתנתקות ונשברות תוך זמן קצר, מצאתי את הזרוע הטובה ביותר עד כה מבחינתי. היא נוחה לשימוש, יושבת בדיוק מול העיניים מעל לוח השעונים, מחזיקה מעמד וגם עולה פחות מ 10 שקלים. זרוע מנצחת.

https://www.ebay.com/itm/Car-Dashboard-Holder-Stand-Clamp-Clip-HUD-Design-All-Mobile-Smart-Cell-Phone-New/263081391137?hash=item3d40df7421:g:TdYAAOSwXYtYuMka

לא מבין איך אנשים שמים במקום כזה את הפלאפון. בקושי מאפשר ראייה פרפריאלית, וזה בכללי מקום מציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך אנשים שמים במקום כזה את הפלאפון. בקושי מאפשר ראייה פרפריאלית, וזה בכללי מקום מציק.

נהפוך הוא, הטלפון לא מסתיר כלום (אולי בגלל שהקרניבל יושב גבוה על הכביש , לא יודע) וממש לא מציק. המיקום הזה הרבה יותר בטיחותי מאשר טלפון שיושב בצד ולמטה, כי אתה יכול להתפקס לשניה על המפה של ווייז ועדיין לראות את הכביש מול העיניים. היו לי מחזיקי טלפון שישבו במיקום אחר וזה היה ממש לא נוח ולדעתי גם לא בטיחותי. אבל, זו רק דעתי כמי שניסה את שתי האפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה להביא IOTTIE במשלוח עד הבית דרך מקום שאחותי עובדת בו, אבל הם מתמחרים את המשלוחים לפי חצאי קילו.

מה שאומר שאם מישהו מעוניין ברכישה משותפת נוכל להתחלק בעלות המשלוח.

מי שמעוניין מוזמן לפנות בפרטי.

המוצר מגיע תוך שבוע בערך ויעלה 150 לאדם כולל המשלוח והכל.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה כבר לא רלוונטית.

בכל מקרה, מי שמעוניין לרכוש עם שליח עד הבית: הדיל הוא 2 מעמדים כאלה (iottie onetouch 4, זוג ע"מ לחסוך בעלויות שילוח) ב277 ש"ח עם שליח עד הבית.

מוזמנים לפנות.

אני לא עושה כסף/עמלות/רווח כלשהוא מהמכירה

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה כבר לא רלוונטית.

בכל מקרה, מי שמעוניין לרכוש עם שליח עד הבית: הדיל הוא 2 מעמדים כאלה (iottie onetouch 4, זוג ע"מ לחסוך בעלויות שילוח) ב277 ש"ח עם שליח עד הבית.

מוזמנים לפנות.

אני לא עושה כסף/עמלות/רווח כלשהוא מהמכירה

לא מכיר את הבן אדם, אבל מכיר את המעמד, מומלץ בחום רב, אחד המעמדים הטובים שיצא לי להשתמש בהם.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הי

שלום לכולם!

מחפש המלצה לזרוע מומלצת לטלפון, עדיפות לכזה שיהיה גם עם טעינה אלחוטית.

מעדיף שיהיה כמה שפחות בולט. תקציב עד 500 ש"ח.

תודה!

זה פנים הרכב (אאודי TT דור 3):

123.jpg

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

שלום לכולם!

מחפש המלצה לזרוע מומלצת לטלפון, עדיפות לכזה שיהיה גם עם טעינה אלחוטית.

מעדיף שיהיה כמה שפחות בולט. תקציב עד 500 ש"ח.

תודה!

זה פנים הרכב (אאודי TT דור 3):

[ATTACH=CONFIG]503585[/ATTACH]

הכי טובה לדעתי

https://www.amazon.com/gp/product/B0754NDNT8/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

יוצא כ 215 ש"ח עד הבית כולל משלוח

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...