Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח להמלצות מהבחינות הבאות:

שמשה/פתח מזגן/דשבורד/ פתח מערכת

מגנטי או לא

וכמובן יצרן

מה הכי מומלץ בלי לפגוע ברכב ובסלולרי.

מיועד למכשיר גלקסי ברכב מאזדה 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תושבת למזגן מבית Scosche

https://www.youtoo.co.il/deals/view/6003774?sc=33 (משלוח חינם)

או שאם בא לך תזמין מאמאזון בכמה שקלים פחות.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים, אני כבר מנסה למצוא דיי הרבה זמן זרוע / מגנט שיהיה אפקטיבי ועם זאת ייראה יחסית טוב,

אבל לא הצלחתי למצוא מוצר שיענה על הדרישות שלי וגם מיקום טוב ברכב..

זה הפנים של הרכב:

mazda6-3.jpg

אודה לעזרתכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iottie אצלי בקורולה על הדאשבורד כבר כמעט שנתיים אני חושב או לפחות שנה וחצי. פעם אחת הדבק השתחרר והדבקתי אותו ישר חזרה בלי אפילו תכשירים למיניהם והוא עד עכשיו שם. מיותר לציין את החום הקיצי שלנו, כן? מה שכן הפלסטיקה מרגישה זולה אבל בפועל מחזיקה טוב.

אני לא זוכר איזה דגם רכשתי, אבל הפשוט, לא משנה כי החברה עצמה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום קיבלתי את המעמד הזה שמישהו פה בפורום המליץ (לא מצאתי את ההודעה המקורית, סורי):

https://www.aliexpress.com/item/JEREFISH-Universal-Antiskid-Car-Phone-Holder-Magnetic-Phone-Holder-Adjustable-Phone-Car-Dashboard-Holder-Phone-Stand/32830543853.html

הזמנתי יחד איתו נרתיק לטלפון כדי שאוכל להדביק עליו את המגנט, אבל לדאבוני הם נא לשלחו ביחד, והנרתיק לא הגיע.

אז עלתה לי בראש מחשבה: יש לי את המעמד של iOttie ששוכב אצלי על המדף (שניים בעצם, כי הם גם שלחו לי חלופי כשהמדבקה של הראשון כשלה); מה אם אני אחבר את התושבת של iOttie למחזיק של Jerefish במקום הראש המגנטי? אבל אין סיכוי שזה יעבוד, נכון? אז דווקא כן עובד! מתאים בול! כנראה המפרקים הכדוריים האלה סטנדרטיים אם משהו. חיברתי אותם, ירדתי לאוטו לבדוק איך זה מתיישב, והופה:

20171227_140058.jpg

הטלפון מתיישב שם סבבה, ואפשר בקלות לחבר כבל טעינה, גם אם מציבים את המעמד בצד שמאל של המחוונים. נראה שסוף סוף מצאתי פתרון ל-GPS ברכב.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום את המעמד Iottie Easy One Touch 4:

לא מגושם כמו שחשבתי שיהיה. יושב אצלי על הדאשבורד במקום לא שטוח, בקלות (גם בלי הפלסטיק ה"ייעודי" שקיבלתי בחבילה שמיועד לדאשבורד); על השמשה לא ניסיתי, מאמין מן הסתם שגם ישב בלי בעיה.

בגדול המוצר מרגיש טוב למדי ביד, הכי טוב שיצא לי להרגיש עד היום בכל אופן מכל החלופות שהיו לי (זולים ויקרים יותר עם שם).

קיימות אופציות כיוון רבות ואופטימליות!

שימוש נוח מאוד!

מתאים לכל סוגי המכוניות!

אני מרוצה נכון לרגע זה ושמח לפחות שזה "מותג", שגם אם מיוצר בסין, זה עדיין לא אותו זבל סיני שמוכרים בישראל באותו מחיר שמחזיק לכל היותר שבוע. עכשיו בגדול מה שיקבע הכל יהיה מבחן התוצאה - כמה זמן יחזיק באוטו עד שיתפרק...

קישור למוצר שהזמנתי: https://m.ebay.com/itm/iOttie-Easy-One-Touch-4-Dash-Windshield-Mount-for-iPhone-X-8-8-7-7-S8-8-Note/172977247609?epid=23009375252&hash=item28463f5579:g:2O0AAOSw8DJaCN4D

המשלוח הגיע לאחר כשבועיים.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם

אני מחפש זרוע שמתחברת למושב של הרכב לאייפד ואם יתאים גם בנוסף למקבוק אז יותר טוב

ראיתי את זה באנטרנט

https://www.ebay.com/itm/Adjustable-Car-Floor-Seat-Gooseneck-Mount-Holder-for-iPad-7-10-1-inch-Tablet-PC/253308865798?_trkparms=aid%3D555019%26algo%3DPL.BANDIT%26ao%3D1%26asc%3D20150817211623%26meid%3D7d54c712be3b4e128fe774c70d8fa427%26pid%3D100505%26rk%3D1%26rkt%3D1%26&_trksid=p2045573.c100505.m3226

מישהו אוליי התנסה בזרוע בסגנון הזה או שיכול להמליץ על משהו איכותי ?

חשובה לי מאוד האיכות, מתכוון להחזיק במוצר שנים רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק מולטימדיה היי אנד אבל הפכתי את אמאזון, אתרים סיניים וחנויות סלולר בארץ ואני לא מוצאת בשום מקום עריסה לטלפון "של פעם" שמתחברת עם ברגים ותתאים לזרוע הקבועה שלי (בתמונה).

מישהו נתקל בזה, רעיונות איך ואיפה לחפש?

[ATTACH=CONFIG]496685[/ATTACH]

גם אני מחפש תושבת שמתאימה לפחית שכזו.

יש עוד דגמים חוץ מה2 של ARKON שפורסמו פה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז, נמצאה כבר הזרוע האולטימטיבית?

לאורך השנים לא משנה כמה כסף השקעתי בזה, לא הצלחתי למצוא משהו נורמלי.

אשמח להמלצות.

עיקרי הדרישות:

לא דבר על הדשבורד/שמשה. לא ואקום. הם לא עובדים והטלפון נופל באמצע הנסיעה וחוטף מכה הגונה.

לא מגנטים, מאותה הסיבה בדיוק.

יש משהו בסגנון?

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז, נמצאה כבר הזרוע האולטימטיבית?

לאורך השנים לא משנה כמה כסף השקעתי בזה, לא הצלחתי למצוא משהו נורמלי.

אשמח להמלצות.

עיקרי הדרישות:

לא דבר על הדשבורד/שמשה. לא ואקום. הם לא עובדים והטלפון נופל באמצע הנסיעה וחוטף מכה הגונה.

לא מגנטים, מאותה הסיבה בדיוק.

יש משהו בסגנון?

אם לא מגנטים וזרוע עם וואקום מיוחד לדאשבורד, אז מה כן? על זרוע שיושבת על הפתח מזגן וכך גם זרוע לפתח דיסק ברדיו לא הייתי ממליץ לך...

מאז שקיבלתי את ה iottie אני מרוצה ממנו. יושב על הדאשבורד (אצלי הדאש לא שטוח) ובינתיים הכל בסדר ב"ה...

תבדוק אולי יש לרכב שלך מתקן מותאם אישית, "כרית" כזו שיושבת על הדאשבורד. יש את זה בוואגיות לרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר שוב על ההמלצה האולטימטיבית למי שמוכן להשקיע קצת : מתאם של ברודיט שמתלבש בלחץ על הפלסטיקה של הרכב (בלי לפגוע בכלום), לכל דגם רכב יש מתאם משלו, זה יושב חזק, והכי חשוב - עמיד לאורך זמן, אין שום אלמנט שנשחק עם הזמן כמו בואקום/כריות נדבקות וכו'. מהחתימה אני מסיק שיש לך אופל אסטרה, אז ככה זה נראה אצלך :

http://handsfree.co.il/pl_product~855169~43~0.htm

על המתאם שהוא ספציפי לכל רכב מרכיבים תושבת לבחירה, יש מגוון סוגים במחירים שונים. אני ממליץ ראש כדורי עם מגנט :

http://handsfree.co.il/pl_product~MAG2-APAM~34~0.htm

או אם ממש רוצים להתפנק - תושבת ייעודית שמתאימה לטלפון שלך עם שקע טעינה מובנה, ככה שאתה רק תוקע את הטלפון בתושבת והוא נטען גם. לי יש כזאת לאייפון 8 :

http://handsfree.co.il/pl_product~514666~42~0.htm

ממליץ לקנות מהיבואן בארץ (דודי), המחירים מאד הוגנים, לא הפרש גדול מארה"ב, והשירות מעולה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מגנטים וזרוע עם וואקום מיוחד לדאשבורד, אז מה כן? על זרוע שיושבת על הפתח מזגן וכך גם זרוע לפתח דיסק ברדיו לא הייתי ממליץ לך...

מאז שקיבלתי את ה iottie אני מרוצה ממנו. יושב על הדאשבורד (אצלי הדאש לא שטוח) ובינתיים הכל בסדר ב"ה...

תבדוק אולי יש לרכב שלך מתקן מותאם אישית, "כרית" כזו שיושבת על הדאשבורד. יש את זה בוואגיות לרוב...

פולקסווגן גולף חדשה. מאיפה אני מוצא את הדבר הזה? (יש לזה שם ספציפי? חנויות מסוימות שיש להן?)

עריכה: הiottie עושה רושם של מוצר איכותי.

יש המלצות על מקום לרכישה? דגם ספציפי?

עריכה אחרונה על ידי SuperBamba

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסווגן גולף חדשה. מאיפה אני מוצא את הדבר הזה? (יש לזה שם ספציפי? חנויות מסוימות שיש להן?)

עריכה: הiottie עושה רושם של מוצר איכותי.

יש המלצות על מקום לרכישה? דגם ספציפי?

לרכב שלך יש כרית ייעודית לטלפון. רק צריך לקנות. אפשר לקנות חדש בעלות שתהיה קרוב ל500שח, ואפשר לעשות כמוני - לפרסם הודעה במלא קבוצות בפייסבוק שאתה מחפש מתקן ייעודי יד 2 לקנייה.

תוך 10 דק כבר מצאתי מישהו. הפייסבוק הזה חזק...

המתקן הזה מגיע מחברת "KUDA" והם מייצרים לכל סוגי הרכבים. בדקתי הרבה, לא הצלחתי להזמין מחול.

ה IOTTIE איכותי, נכון לרגע זה, אני מרוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...