Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ בחום (תרתי משמע) על Scosche

לגבי סלידתך מהתקן למזגן - היא מיותרת ;) ולא משפיעה במאום על קירור פנים הרכב (מנסיון ברכב שלי ושל אשתי)

על פניו גם IOTTIE מצוינים אך יקרים יותר משמעותית (לכל חברה יש מגוון התקנים לכל מה שתרצה,בכל הדבקה\הצמדה..[דבק\לשמשה\קליפס\וכו'])

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סלידתי מהתקן למזגן נעוצה בעובדה שהוא גם ככה מוציא קריר בקושי שאני מרגיש בקושי על הפרצוף בימים חמים. תוצאה של מיליארד חלונות נורא גדולים ויצרן בשם פיאט שעד לאחרונה לא באמת הבין את חשיבותו של מזגן. אז אני לוקח את כל מה שאני יכול.

למען הסר ספק, כרגע יושב באוטו מתקן של iOttie עם זרוע ארוכה שאני יכול להזיז ככה שהמכשיר יסתיר את המזגן (ויהיה יותר קרוב ליד שלי), כשהוא במיקום הזה אני מרגיש הבדל משמעותי ברמת ה"הולי-שיט-חם-פה". אז אה... כן, בלי כאלה של מזגן. תודה :)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה.

אז לך לכל דוכן סלולרי בקניו הקרוב,או לחלופין מרכז התקנות לרכב,ותתרשם ממגוון הפתרונות הקיימים (כמו בטלפון,תשחק\תרגיש..)

כשתתגבש דעתך תחזור לחפש מחירים \ דגמים שיקלעו לטעמך ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש בעיקר המלצה למותג. את הדגם הרצוי אני כבר אמצא באתר של אותה חברה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש בעיקר המלצה למותג. את הדגם הרצוי אני כבר אמצא באתר של אותה חברה.

Iottie

כבר 4 שנים על השמשה ולא יפול גם בעוד 4 שנים.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה די זולים ומומלצים באליאקספרס, אצרף פה את המגניבים:

מחזיק פלאפון של חברת Baseus, המתקן הזה הוא מתקן מגנטי וגם מטען אלחוטי שסוגר שתי ציפורים במכה אחת:

http://s.click.aliexpress.com/e/FAyjEuF

Baseus-Magnetic-font-b-Car-b-font-font-b-holder-b-font-Wireless-Charger-For-iPhone.jpg_140x140.jpg

דומה לעליון (מטען אלחוטי) רק עם זרוע:

http://s.click.aliexpress.com/e/YByNRNR

QI-font-b-Car-b-font-Wireless-Charger-ROCK-font-b-Phone-b-font-font-b.jpg_140x140.jpg

אגב אחד מגניב למטבח לצפות במתכונים או Youtube כשמבשלים:

http://s.click.aliexpress.com/e/f2vvjau

2018-font-b-Car-b-font-font-b-Phone-b-font-font-b-Holder-b-font.jpg_140x140.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמארטפון שלי פשוט עומד במתקן ומיטגן תוך דקות מהשמש

מה שגורם לו להפסיק לבעיות

רציתי לשאול אם יש מעמד שמחזיק את הפלאפון במקום קצת יותר טוב ולא באמצע השמשה

ובכלל איזה פתרונות אתם ממליצים למנוע את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתקנים שמתחברים לתריס של המזגן. מזרים אויר קר ישר על המכשיר.

היה לי פעם משהו כזה לאריקסון GF768. הסמארטפונים המודרניים לא הרבה יותר כבדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמיש, מתאים למספר רב של גדלים, נתלה על פתחי האוורור:

https://www.ebay.com/itm/Unique-Flexible-Silicon-Cell-Phone-Holder-Car-Mobile-Hanger-Mount-for-Smartphone/261825072251?hash=item3cf5fd8c7b:m:m064x0Q1o-UtVupCHZcm0aw

למרות שנראה כמו צקמוק סיני, מחזיק אצלי שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בזמנו radmoo, אני נוהג על ספייס סטאר והמחזיק מתחבר ישירות לנגן cd, למזלי יש לי חיבור יו אס בי, אז הנגן לא בשימוש, והוא מחזיק תטלפון מול המזגן.. עם הפעלה של וייז וטעינה ושמש והטלפון נשאר קפוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת - אני או משאיר אותו בכיס, או זורק לכיס מתחת לדשבורד. אין שם משהו כך כך חשוב, שדורש תשומת לב כאן ועכשיו, בטח לא בנהיגה.

מקסימום, אם צריך ניווט או משהו, אני שם קליפס שנכנס לתוך הפתחים של המזגן.

מאמין שכשתהיה לי מערכת עם ניווט, גם הצורך הזה ייעלם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני מחפש מעמד טלפון לרכב לניסן מיקרה שנת 2012.

הדשבורד של הרכב מחוספס ואינו ישר, פתחי המזגן מסתובבים ולא ניתן לחבר להם מעמד וכונן הדיסקים בשימוש.

יש לכם המלצות על מעמד איכותי שישרוד את הקיץ הישראלי ויתן מענה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זרוע של ראם מאונט תיתן לך את התוצאה הכי טובה.

לינק לדוגמא מאתר אישטח.

אני משתמש בזרועות מסוג זה גם ברכב העבודה וגם ברכב שטח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...