Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לשתף מנסיוני.

שנים שאני מחליף מעמדים לפלאפון - עם ואקום, עם מגנט, לשמשה, לדשבורד... מה לא.

הבעיה שבכל אחד מהם יש חסרונות ובעיות.

ואז חבר טוב הראה לי מעמד קצת אחר שהוא קנה ואמר שהוא ממש מרוצה. זה מתקן פשוט שמתחבר לתוך הפתח של הדיסק ברכב (שגם ככה אני לא משתמש בו יותר) - ומה שטוב זה שהוא גם ממש יציב, ממש זול, נשלף ומותקן ברגע ולמעשה אין לו חסרונות (לפחות לא מבחינתי)

לכאורה זה מוצר פשוט וזול אבל בשבילי לגמרי עושה את העבודה והרבה יותר טוב מכל המעמדים היותר יקרים שקניתי בעבר.

כמובן שלאלה מכם שעדיין משתמשים בדיסקים זה לא מוצר טוב. אבל לאלה שלא ומחפשים עדיין מתקן שישביע את רצונם - שווה לדעתי את הכמה שקלים שזה עולה.

מצרף קישור למוצר שאני וחברי קנינו (הגיע ממש מהר)

http://Http://bit.ly/2Ad2Me4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטרף להמלצות על התושבות והמעמדים של broadit.

כבר חצי שנה שניסיתי למצוא מעמד למאזדה, רציתי להימנע מלהדביק לדשבורד והחלון כדי לא לבשל את הסמארטפון בקיץ.

אמנם הם יקרים יותר ממעמדים אחרים, אבל לדעתי בתווך הארוך ההשקעה תשתלם.

גם חווית השירות של היבואן מאוד חיובית.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עברתי לפחות 15-10 מחזיקי סלולאר לרכב לפני שמצאתי אחד שלא ימס, יהרוס את הדשבורד או יפול בכל פעם שמתחלפת העונה. הפעם נראה לי שזה זה. בלי דבק, בלי פומפות, בלי ידיות, בלי פלסטיק(!). עם מגנט עוצמתי במיוחד, מתכת ומנגנון שנתפס כמו רוטווילר על כונן הדיסקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם מחזיק כזה לא מוצלח - יצר עומס על הפלסטיק מסביב לכניסת דיסק והוא נסדק בסוף.

הוא גם היה קצת רועד - לא יציב מספיק לטעמי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם מחזיק כזה לא מוצלח - יצר עומס על הפלסטיק מסביב לכניסת דיסק והוא נסדק בסוף.

הוא גם היה קצת רועד - לא יציב מספיק לטעמי.

לא ברור לי מה נסדק אצלך, המחזיק או הקומפקט דיסק?

כאן אין פלסטיק במחזיק והוא מוצק מאוד. ככל הנראה ממתכת.

השיניים שלו גם נכנסות יחסית עמוק כך שחיצונית אני לא רואה איך הוא יכול לפגום במשהו.

רועד הוא על בטוח לא. אם היה לי איך לצלם את פנים הרכב תוך כדי נסיעה הייתי עולה על כמה ספיד באמפס בשביל ההדגמה. יציב כמו טנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסדקה המסגרת של ה-CD, במערכת המקורית של הרכב. זה כמובן תלוי בכמה 'בשר' יש מסביב לחריץ, ובעומק השיניים. רק אומר שזה יכול לקרות, אז לשים לב.

זה נראה באמת יותר איכותי ויציב ממה שהיה לי, למי שזה מתאים מבחינת מבנה והסתרה של התצוגה/כפתורים בקונסולה זה אחלה פתרון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הזרוע המומלצת". להתקין מערכת מולטימדיה/שיקוף וטלפון ולא לשים שום דבר על השמשה. באופן כללי שיהיה מינימום מגע עם הטלפון בזמן נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא יודע אם במהלך השרשור הזה הוזכרה האופציה הזו:

https://www.amazon.com/gp/product/B00EHQMZ6K

היתרון כאן זו התקנה שלא נדבקת לשמשה או לדשבורד, לא מסתירה את שדה הראייה, ולא את פתחי המיזוג. קיבוע לרצפה של הרכב עם אפשרות למיקום המסך בדיוק בנקודה הרצויה באמצעות פיתול הזרוע. שימו לב שיש מספר אופציות רכישה של אורכים אפשריים וראשים שונים.

התקנתי את זה עכשיו ברכב שלי (XV), חוץ מהעובדה שהבורג של הכיסא היה מהודק במומנט מטורף ולקח לי זמן לשחרר אותו, כל השאר היה פשוט. הראש ממוקם אצלי מימין לידית ההילוכים, ככה שכבל הUSB מתחבר בקלות לחיבור ברכב בשביל האנדרואיד אוטו. אני מניח שזה קצת יתנדנד בזמן הנהיגה (עוד לא ניסיתי), למי שממש רוצה יש אפשרות לחבר את המוט עם ברגי חיזוק לקונסולה ואז זה בכלל לא יזוז.

בביקורות למטה יש די הרבה תמונות אז אני אחסוך את שלי...

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום

חשבתי על לקנות תושבת של ברודיט לפאביה, יש באתר הגרמני שהזכירו כאן שני סוגים, האחד מתחבר על המזגן והשני על הקורה השמאלית (יעני איפה ששמים את המובילאיי) אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות על שתי האופציות.

דבר שני, רק התושבת עולה סביב ה154 שקל (עם המשלוח אין ככ הבדל בין המחיר בארץ למחיר שם), יש פתרונות יותר זולים לעריסות/מגנטים?

עריכה אחרונה על ידי haima23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצות עבור מעמד כזה, לינקים לאיביי ושות' יתקבלו בשמחה

בבקשה.

http://s.click.aliexpress.com/e/bfcSOU56

המקור לקישור הוא מאתר רעות תקני לי, ראיתי את ההמלצה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצאתי אחד טוב בסופו של דבר, הגיע וכבר עשיתי עליו טסטים, חזק ולא זז כלל.

https://www.ebay.com/itm/Fast-Ball-Magnetic-Phone-Mount-As-Seen-On-TV-Smartphone-Car-Holder-FastBall/283367350499?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

הטכנולוגיה התקדמה לטעינה אלחוטית,הייתי רוצה לשמוע מכם על המלצה לזרוע לרכב עם טעינה אלחוטית. האם מישהו השתמש? מה מומלץ ומה פחות?

בשנים האחרונות אני משתמש בפטנט המגנט כמו רבים אני מאמין, מה שמונע טעינה אלחוטית במתקן עם טעינה.

ראיתי זרוע של חברת scosche שלדעתי הכי טובה בעולם, שעשו זרוע עם מגנט וטעינה אלחוטית, האם מישהו משתמש בזה? מה שעוצר אותי כרגע מרכישה זה גם המחיר הגבוהה שלה.

אשמח לשמוע חוות דעת, והאם יש בעיה לשים ולהוציא טלפון מטעינה כל הזמן, בקטע של שמירה על חיי סוללה והמכשיר. 268029dd61c4b0a92c946990c93fbba0.jpg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בדקתי לעומק את השוק, אבל ממה שאני ראיתי, רובם בטעינה של 10W. הבעיה בטעינה הזו שהיא לא באמת מהירה, ורוב הנסיעות הן יחסית קצרות.

שיאומי טוענת שיש להם טכנולוגיה לטעינה אלחוטית של 18W, שאם זכור לי נכון רק שיאומי רדמי נוט 7תומך בהספק הזה. לכן הייתי בודק לעומק את הענין ההספק לפני המחיר, ולהבין אם בכלל משתלם לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה יצא שיש לי בבית מנורת שולחן עם מטען אלחוטי, ומשטח טעינה אלחוטי ברכב.

מאז שקיבלתי טלפון שתומך בזה, זה עולם אחר - אין כבלים זרוקים באוטו או בבית, פשוט בא, שם ספוטיפיי (יש לי בבית וברכב מערכת עם BT), זורק את הטלפון למקום שלו, והוא נטען.

הלוואי וכל דבר היה ככה, הייתי מעיף את הכבלים לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...