Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

החסרון היחיד - המחיר. שלי עלה כ-100$, עם משלוח בארה"ב (הביאו לי במזוודה). לארץ זה יותר יקר.

העריסות ה'טיפשות' יותר זולות כמובן.

במקרה שמחליפים רכב צריך להחליף רק את הקליפס, שהוא החלק הזול יותר (30$).

חיסרון גדול מאד, אה? :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ל- ADI89: תודה רבה על הסקירה!

מאד מועילה, מקיפה אבל מוצגת בצורה עניינית.

תודה!, ראיתי הרבה דיונים על זרועות אבל אף אחד שמראה את כל הפתרונות בצורה מסודרת עם תמונות, מקווה שזה עוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה באמת יקר, אבל כבר שכחתי מזמן כמה זה 'כאב' לשלם את זה, ואני נהנה מזה כל יום.

אז לי זה שווה יותר מלקנות כל פעם ב-5$ זרוע מעפנה ולהתעצבן כל יום מחדש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמנהל צוות טכני במעבדה מרכזית של חברה סלולרית גדולה, ברשותכם סיפור קטן, קוריוז.

לפני כשלוש שנים ניגש לקוח לתיקון במעבדה. מכשירו נבדק ונמצא עם קורוזיה. כמובן יצאתי ללקוח להסביר לו (אז עוד המעבדה היתה במרכז השירות), כמובן קללות עלי ועל אבא שלי, על זה ששותים לו את הדם וכמה אנחנו גנבים, בקיצור ישראליות לשמה.שילם האיש, קיבל את מכשירו החדש (המשופץ) ויצא. חוזר לאחר שבוע עם מכשיר שאינו נדלק, נכנס למעבדה - הפתעה: קורוזיה על הרכיבים!

כמובן צרחות, קללות,"אתם נתתם לי מכשיר מקולקל שנרטב של מישהו אחר וכו'...". הוחלף מכשירו שוב בהנחה של 50% שהרי לקוח שילם לפני כשבוע השתתפות של כמה מאות שקלים.

לא עובר עוד שבוע...הפעם כבר הזמנו משטרה אחרי שהל' השתולל כמיטב המסורת.

אנחנו לא הבנו מה קורה כאן, המכשיר נרטב בבירור, הוא נשבע שמעולם לא נגעה במכשיר טיפת מים, הוא לא נרטב, ולא ולא ולא...

ובכלל המכשיר כל היום בשיחות רק במתקן שלו ברכב והוא לא מוציא אותו אז איך אנחנו מספרים לו שנרטב?

פה כבר שילבתי כוחות עם מתקין הבית שלנו בנושא דיבוריות ויצאנו לרכב של הלקוח.

מסתבר שהמכשיר מותקן ממש על פתח המזגן באיזה תושבת , הלקוח מדבר המון, באופן טבעי המכשיר מתחמם , הבורד החשמלי

על כל רכיביו מתחמם במארז המתכתי/ פלסטיק של המכשיר, והמזגן המקפיא שיוצא מהפתח ובא במגע עם המארז החמים, גורם להתעבות ולהווצרות טיפות זעירות של מים על גב המכשיר!

שורה תחתונה, זה לא אומר שזה יקרה לכל אחד, אבל אני לא הייתי מתקין טלפון על פתח היציאה של המזגן. זה לא מקרר אותו ולא נעליים, זה אפילו יכול לגרום להבדלי טמפרטורה גדולים בתוך המארז וחד משמעית לפגיעה בטלפון.

שוב, לא תמיד, לא ככלל אצבע או משהו - אבל בהחלט בסבירות לקרות.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יש מצב שאתה צודק, אבל יש לך כמה אי דיוקים.

קודם כל מה שיכול לקרות זה שהמכשיר מתקרר ממש במזגן (וכן, זה מקרר אותו בהחלט, הוא קר למגע לעומת

מצב שהוא לא מול המזגן או בשמש, שאז הוא לוהט למגע וגם מפסיק לעבוד בשלב מסויים בגלל חום יתר).

כל עוד הוא נשאר בתוך הרכב במצב הזה אין בעיה, כי המזגן מייבש את האויר בחלל הרכב, ואין הבדל טמפ' גדול

בין הטלפון לאויר.

העיבוי שאתה מדבר עליו קורה דווקא כשיוצאים מהרכב, כשהטלפון קר מאד ופוגש באויר חם ולח שנמצא בחוץ.

אז יכול להווצר עיבוי על המכשיר וגם בתוכו.

אני אישית נוהג להכניס אותו לכיס מיד כשאני יוצא מהרכב, אז זה די פותר את הבעיה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף את בונדי :

http://www.ibondi.co.il

מכל ההצעות כאן אהבתי את ההצעה שלך הכי הרבה.

ולמה הצעות אחרות נפסלו?

חיבור למצת: אצלי המצת הוא מתחת לבלם היד, ירד מהפרק.

חיבר לפתח המזגן: כפי שתיארו פה בעיה של לחות וגם קושי לתפעול פתח המזגן, ירד מהפרק.

מתקן יעודי של ברודיט : יקר בטירוף, ירד מהפרק.

המתקן הרגיל עם הזרוע: סביר ואם מקפידים שהמכשיר גם יישען לפחות בנקודה אחת על הדשבורד (בכל זאת צריך לחבר חשמל בתחתית) אין הרבה רעידות ורק אחת לתקופה ארוכה או כשהאוטו חונה זמן רב בשמש, הזרוע מתנתקת.

ולכן הבונדי זוכה אצלי (על הנייר לפחות) למירב הנקודות, עכשיו רק צריך להחליט בונדי או בנדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן כזה:

http://www.ebay.com/itm/400502043619?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

יש לי כרגע וואקום לשמשה הוא באמת סבבה אבל אני חושב שיהיה הרבה יותר נוח אם יתחבר למצת ברכב שלי וגם תוך כדי יטעין את הפלאפון, במחיר כזה שווה לנסות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך מה קרה, תעשה אתה את החושבים שלך.

תאמין לי שיש לי "קצת" נסיון בנושא הזה....

בוודאי שיש הבדל עצום, לא רק הבדל. תקרא שוב את מה שכתבתי, מכשיר שנמצא ממש מול פתח מזגן מקפיא,

לוח האם בתור המכשיר (הבורד) מייצר חום, זה לא אש, אבל זה מספיק כדי שהאויר הקר שבא איתו במגע יהפוך ללחות.

זה שבתוך האוטו קר לא קשור בכלל, כי נקודתית הלוח מייצר ופולט חום בתוך המכשיר.

אז אין פה שום אי דיוקים.

זה נכון שבאמת צריך קור יחסית חזק (קפוא) ישירות על הטלפון, ולא סתם להיות בחלל ממוזג ולצאת החוצה, אחרת כולנו פה היינו עם מכשירים שמפסיקים לעבוד אחרי כמה פעמים...

ובלי קשר לא רק טמפ' חמה מידי, אלא גם קרה מידי משפיעה לרעה על ביצועי הסוללה והמכשיר.

שורה תחתונה - אני לא הייתי שם - קצת מעל, קצת מתחת כן. לא ישירות ובמרחק פצפון מהפתח.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הבונדי ובנוסף גם זרוע מDX, אצלי יש בעיה בגלל שלי יש אייפון ולאמא שלי גלאקסי 2 אז צריך זרוע מתכוננת.

בהתחלה קניתי את הזבל מDX והעריסה נשברה אחרי כמה זמן, בגלל שיש לי את הבונדי (בהתחלה הוא שימש אותי ברכיבות אופניים) ניסיתי פשוט לתלות אותו על המראה, אבל מה לעשות כבישי ישראל הם לא ישרים והדבר הזה כל הזמן קופץ וזז, זה מעצבן בטירוף (הזרוע גם הייתה קופצת אבל ככה) הפתרון שמצאתי היה להדביק את הבונדי על הזורע (הוואקום שלה החזיק טוב דווקא).

בקיצור אני לא הייתי ממליץ על בונדי תלוי על המראה, חפש פתרון אחר (אפילו עם בונדי רק במקום אחר).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך מה קרה, תעשה אתה את החושבים שלך.

תאמין לי שיש לי "קצת" נסיון בנושא הזה....

בוודאי שיש הבדל עצום, לא רק הבדל. תקרא שוב את מה שכתבתי, מכשיר שנמצא ממש מול פתח מזגן מקפיא,

לוח האם בתור המכשיר (הבורד) מייצר חום, זה לא אש, אבל זה מספיק כדי שהאויר הקר שבא איתו במגע יהפוך ללחות.

זה שבתוך האוטו קר לא קשור בכלל, כי נקודתית הלוח מייצר ופולט חום בתוך המכשיר.

אז אין פה שום אי דיוקים.

זה נכון שבאמת צריך קור יחסית חזק (קפוא) ישירות על הטלפון, ולא סתם להיות בחלל ממוזג ולצאת החוצה, אחרת כולנו פה היינו עם מכשירים שמפסיקים לעבוד אחרי כמה פעמים...

ובלי קשר לא רק טמפ' חמה מידי, אלא גם קרה מידי משפיעה לרעה על ביצועי הסוללה והמכשיר.

שורה תחתונה - אני לא הייתי שם - קצת מעל, קצת מתחת כן. לא ישירות ובמרחק פצפון מהפתח.

אני מאמין שיש לך ניסיון עם תיקון מכשירים והתוצאות של קורוזיה וכו', אבל ההסבר שלך למקור העניין הוא לא נכון פיזיקלית, סורי.

עיבוי קורה כשאויר נתקל במשטח שהוא בטמפ' נמוכה יותר. יכולת האויר להכיל אדי מים יורדת ככל שהטמפ' שלו נמוכה יותר.

האויר בתוך הרכב כשהמזגן פועל הוא ממילא יבש (המים העודפים מנוקזים ע"י יחידת המעבה של המזגן ומטפטפים החוצה מצינורית ייעודית).

אז כשהמכשיר נמצא ברכב והמזגן פועל, גם כשהוא מקורר ע"י המזגן לא ייווצר עיבוי כי הפרש הטמפ' קטן וכי האויר יבש.

לעומת זאת כשלוקחים את המכשיר הקר ומוציאים אותו לאויר החיצוני, שהוא חם בהרבה ולח בהרבה, נוצר עיבוי.

החום שפולט המכשיר דווקא מקטין את כמות הטיפות שמתעבות כי הוא מעלה את הטמפ' של המכשיר. ככל שהמכשיר קר יותר יווצרו יותר טיפות.

תכלס רוב העיבוי נוצר על המעטה החיצוני ולא בתוך הלוח (בין היתר בגלל שבפנים חם, וגם כי החשיפה לאויר יותר קטנה).

אגב זה קורה לי גם כשאני יוצא מהעבודה בחלל ממוזג ל-19-20 מעלות, ובחוץ חום אימים עם לחות גבוהה - בדקה שתיים הראשונות

גם הטלפון וגם משקפי השמש מקבלים שכבה של לחות, תופעה ידועה ומוכרת.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני לא מכיר את זה, אני את הבונדי קניתי ממש שהוא יצא (הוא יועד בהתחלה לאופניים, שאגב בניגוד לתמונות גם שם הוא לא מחזיק הכי טוב, הוא נעטף במסקנטייפ).

נ.ב. דבר נוסף ששכחתי, אני לא יודע אם המראה אשמה או העובדה שה"ראש" של הבונדי שלי כבר לא בצורה המקורית אבל אני יכול להגיד לך שהיה לי קצת קשה לראות את כל המסך, המראה עלולה קצת להסתיר את המסך.

הדרך הטובה ביותר שאני מצאתי זה לדחוף את הראש של בונדי לפתחי המזגן, האמת זה קצת מפחיד (נראה שהם הולכים להישבר בכול רגע) אבל זה מחזיק הכי טוב, וככה אני משתמש בו.

הבהרה, אין לי קשר לבונדי או כל מוצר אחר, אני אומר במה אני נתקלתי בשימוש במוצר, אמא שלי משתמשת בבונדי בלבד על המראה ולא שמעתי שום תלונות ממנה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...