Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי.. מקווה שיחזיק באמת.

עוד משהו - איך עובד הקטע של הטעינה והמגנט?

ראיתי שיש פד עור כזה שצריכים להדביק לקייס או לגב של הטלפון. מה הרעיון שם בדיוק?

רוב המטענים המגנטיים שראיתי משתמשים בטבעת מתכת שיושבת מסביב לסליל הטעינה (המתכת מפריעה למטען),

אבל זה לא מספיק חזק להחזיק את הטלפון. איך התגברו על הבעיה הזאת כאן?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עשיתי בדיקה מקיפה בנושא המטענים האלחוטיים מגנטיים, יש 3 סוגים עיקריים, עם טבעת אחת עגולה, עם 2 טבעות שיוצרות ספרה 8 שתיהן להדבקה על גב המכשיר עצמו או בין המכשיר לכיסוי (על הכיסוי) יש הרבה תלונות שצריך כיסוי ממש דק בשביל שהן יחזיקו והמטען יצליח להטעין כמו שצריך.

יש את הדיסקית של Baseus שהיא יושבת על גב המכשיר בלי כיסוי או על הכיסוי מבחוץ, היא מתמגנטת מצויין לבסיס המטען, אבל צריך למקם אותה בצורה שסליל הטעינה של המכשיר יהיה מקביל לסליל המטען, הכיסוי של המכשיר שלי הוא בינוני מבחינת עובי, כל עוד אני שם את המכשיר במיקום הנכון, ההטענה עובדת מעולה. המגנטים והטבעות נמצאות מסביב לסליל וכך לא מפריעים להטענה. אצלי המכשיר הוא סמסונג גלאקסי S7 Edge עם כיסוי Case-Mate Tough

איזה מכשיר יש לך? ואיזה כיסוי?

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר המלצה עדכנית למתקן לרכב עם מגנט ? שיהיה הכי חזק מבחינת הצמדה לדשבורד או לחלק פלסטיק אחר ברכב וגם שהמגנט יהיה מאד חזק כדי שהטלפון לא ייפול...

הזמנתי של Baseus אבל הדבק שאמור להצמד לדשבורד לא החזיק מעמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ איזה מעמד של Baseus?

אני עם המעמד מגנטי מטעין אלחוטי, בנתיים שבועיים לא זז מהמקום. בכל מקרה הזמנתי דבק דו צדדי של גורילה למקרה של ובשביל כמה דברים אחרים, לפי הפרסום וביקורות אמור לעמוד בכ- 13קילו על 5ס"מ דבק, ומעל 100 מעלות צלזיוס.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ איזה מעמד של Baseus?

אני עם המעמד מגנטי מטעין אלחוטי, בנתיים שבועיים לא זז מהמקום. בכל מקרה הזמנתי דבק דו צדדי של גורילה למקרה של ובשביל כמה דברים אחרים, לפי הפרסום וביקורות אמור לעמוד בכ- 13קילו על 5ס"מ דבק, ומעל 100 מעלות צלזיוס.

הזמנתי את זה ...

https://m.aliexpress.com/item/32694707035.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32694707035&productSubject=32694707035&shortkey=ZFJnI7BZ&addresstype=600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זרוע של iOttie Easy One Touch Wireless Qi Standard Car Mount Charger

לאחר 8 חודשי שימוש פשוט התפרקה בגלל החום.

לא מומלץ.

יצרתי איתם קשר באמצעות אמזון, מקווה שישלחו חדש.

Iottie5.jpg

2.png

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרוע של iOttie Easy One Touch Wireless Qi Standard Car Mount Charger

לאחר 8 חודשי שימוש פשוט התפרקה בגלל החום.

לא מומלץ.

יצרתי איתם קשר באמצעות אמזון, מקווה שישלחו חדש.

[ATTACH=CONFIG]506735[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]506737[/ATTACH]

אני לא מבין למה אנשים עדיין רוכשים זרועות שהן לא מגנטיות.

בקש החזר כספי ורכוש אחת כזאת, מבטיח שלא תצטער, אלא אם כיסוי הפלאפון שלך הוא ''ספר'':

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01DBAVFI6/ref=psdcmw_2230642011_t1_B00I608BJ8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תודה על ההמלצה אלכס.

הזרועות עם עריסה כבדות מדי ובשילוב עם השמש הישראלית, הן פשוט נשברות בחלק של הוואקום.

יש לי זרוע ישנה יותר של Iottie שמחזיקה כבר שנתיים ברכב אחר, מכיוון שהרכב הזה חונה רוב הזמן בחניה מקורה.

1. העדפתי פתרון שלא דורש להדביק פלטה מתכתית בגב הטלפון / כיסוי וכו' ולכן רכשתי את הזרוע הנ"ל

2. המוצר שהצעת דורש הדבקה ע"ג הדשבורד - אין סיכוי שאעשה את זה :)

3. אשקול רכישה של SCOSCHE MPWDA MagicMount Pro שמאפשר להצמיד בוואקום את הזרוע המגנטית לחלון / דשבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מה פתאום על הדאשבורד, מי המשוגע שידביק את זה שם?

מדביקים את זה על פאנל עשוי פלסטיק.

לדוגמה, אצלי זה מודבק על הפאנל של מערכת השמע.

אם ארצה להסיר בעתיד, ירד ללא עקבות.

לגבי הפלטה המתכתית, בערכה מגיעה עוד מדבקה שקופה המיועדת להדבקה בגב הפלאפון ועליה מדביקים פלטה מתכתית.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון בנוגע לתושבת של Iottie שנשברה לאחר 8 חודשי שימוש,

קיבלתי היום מייל (יום לאחר שפניתי אליהם דרך אמזון), שהם ישלחו תושבת חדשה תוך 2-3 ימי עסקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ה-LG G3 שהיה לי, היה מתחמם כל הזמן ולכן הוחלף בשיאומי

נ.ב

שאפו ל- iOttie - התושבת נשלחה לאחר 2 ימי עסקים מרגע שיצרתי איתם קשר דרך אמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור למעמד/זרוע הטענה מגנטית אלחוטית -

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-Car-Mount-Qi-Wireless-Charger-For-iPhone-X-8-Samsung-Note-8-S9-S8-Fast/32836059556.html

אני עם מכשיר יחסית גדול וכבד סמסונג גלאקסי S7 Edge וכל העסק יציב מאוד גם בכבישים תובעניים (במסלול עוד לא בדקתי)

ככה זה נראה בקופרה -

עדכון...

עבר חודש של נסיעות בכל רחבי הארץ (נהריה עד באר שבע), וכן ביום מסלול תובעני, כל העסק עדיין יציב ואמין.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...