Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שהKUGA הזה עולה במשלוח מחו"ל באזור ה200 ש"ח. סה"כ לא מחיר נורא. השאלות שנותרו הן:

א. מה טיבו

ב. נראה שזה מעמד שעליו אמורים להתקין תושבת. אני טועה? ואם לא, האם התושבת כלולה במחיר?

והאם בכל מקרה הiottie יהיה עדיף?

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה שהKUGA הזה עולה במשלוח מחו"ל באזור ה200 ש"ח. סה"כ לא מחיר נורא. השאלות שנותרו הן:

א. מה טיבו

ב. נראה שזה מעמד שעליו אמורים להתקין תושבת. אני טועה? ואם לא, האם התושבת כלולה במחיר?

והאם בכל מקרה הiottie יהיה עדיף?

זו כרית לכל החיים. עליה אתה אמור להתקין מתקן נוסף ("תושבת"), עדיף מגנט לדעתי הכי נוח.

אני לא בטוח שניתן להזמין מחול, אמרתי לך מה אני עשיתי - פרסמתי הודעה בפייסבוק ותוך 10 דק כבר יצרתי עם מישהו קשר. בארץ זה מגיע עם תושבת מובנית, וזה אחד הדברים הנוחים שיצא לי לחוות. יושב אצלי באוקטביה של אבא, ולי יש את הiottie. בגדול שתיהם עושים את העבודה נאמנה, אהבתי יותר את הכרית שנראית ממש כמו מתקן מקורי מהמפעל במקום שהוא יותר נוח ממתקן על הדאשבורד.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת פייסבוק מומלצת להשיג כזה דבר?

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר שוב על ההמלצה האולטימטיבית למי שמוכן להשקיע קצת : מתאם של ברודיט שמתלבש בלחץ על הפלסטיקה של הרכב (בלי לפגוע בכלום), לכל דגם רכב יש מתאם משלו, זה יושב חזק, והכי חשוב - עמיד לאורך זמן, אין שום אלמנט שנשחק עם הזמן כמו בואקום/כריות נדבקות וכו'. מהחתימה אני מסיק שיש לך אופל אסטרה, אז ככה זה נראה אצלך :

http://handsfree.co.il/pl_product~855169~43~0.htm

על המתאם שהוא ספציפי לכל רכב מרכיבים תושבת לבחירה, יש מגוון סוגים במחירים שונים. אני ממליץ ראש כדורי עם מגנט :

http://handsfree.co.il/pl_product~MAG2-APAM~34~0.htm

או אם ממש רוצים להתפנק - תושבת ייעודית שמתאימה לטלפון שלך עם שקע טעינה מובנה, ככה שאתה רק תוקע את הטלפון בתושבת והוא נטען גם. לי יש כזאת לאייפון 8 :

http://handsfree.co.il/pl_product~514666~42~0.htm

ממליץ לקנות מהיבואן בארץ (דודי), המחירים מאד הוגנים, לא הפרש גדול מארה"ב, והשירות מעולה.

תודה על ההמלצה, הזמנתי מהיבואן ל-XC60 שלי כשיגיע המשלוח הבא. הוא בחור מאוד ותיק בתחום, ומאוד מעורה באתרים השונים והפורומים, כך שאני לא דואג מבחינת שירות ואחריות. לא זול (גם בחו״ל זה יקר) אבל נראה כמו הפיתרון האידיאלי, ומאפשר להחליף רק מתאם כשמחליפים רכב או רק תושבת כשמחליפים טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן,

אימא של חברה שלי בקרוב קונה מאזדה CX3 חדשה, היא מחפשת מעמד נוח לנייד במיקום נוח על הדשבורד.

אשמח להמלצות על מעמדים טובים מאיביי ושות' שיתאימו, מלבד כאלו שעומדים דרך השמשה.

לצערי ברכב הזה אני מתקשה למצוא מעמד ומיקום נוח אחרת לא הייתי מבקש עזרה.

תודה.

cx3-fd-359.jpg

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אימא של חברה שלי בקרוב קונה מאזדה CX3 חדשה, היא מחפשת מעמד נוח לנייד במיקום נוח על הדשבורד.

אשמח להמלצות על מעמדים טובים מאיביי ושות' שיתאימו, מלבד כאלו שעומדים דרך השמשה.

לצערי ברכב הזה אני מתקשה למצוא מעמד ומיקום נוח אחרת לא הייתי מבקש עזרה.

תודה.

אחי יש המון המלצות רק מה- 2 עמודים האחרונים.

אין חדש מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש המון המלצות רק מה- 2 עמודים האחרונים.

אין חדש מאז.

ברור לי, אני פשוט מחפש משהו שיתאים ספציפית לרכב הזה כי אני לא מוצא מיקום נוח.

אשמח להמלצות בבקשה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצות בבקשה.

אם ככה אתה צריך מישהו עם רכב זהה,תראה מה יש לו,ואם מתאים לך - תרכוש כזה (או דומה\בסגנון שיתאים)

מן הסתם מאזדה מאוד נפוצה בכל דגם,סביר שתמצא ברחוב\שכונה\איזור שלך די מהר..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצות בבקשה.

לפולו יש מתקן ייעודי, מחברת kuda. רשמתי על זה עמוד או שתיים לפני. בגלל זה הסברתי לך ללכת 2 דפים אחורה.

המתקן הייעודי מגיע לארץ ומותקן בחברה למי שמזמין. תוכל לרכוש אחד חדש בעלות מטורפת או לחפש יד 2. בכל מקרה, להסבר מפורט - לך קצת אחורה בדפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצות בבקשה.

לפולו יש מתקן ייעודי, מחברת kuda. רשמתי על זה עמוד או שתיים לפני. בגלל זה הסברתי לך ללכת 2 דפים אחורה.

המתקן הייעודי מגיע לארץ ומותקן בחברה למי שמזמין. תוכל לרכוש אחד חדש בעלות מטורפת או לחפש יד 2. בכל מקרה, להסבר מפורט - לך קצת אחורה בדפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש בשביל MAZDA CX3

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבות של Brodit, שהוזכרו כאן כבר מספר פעמים, מומלצות מאוד.

אפשר לרכוש אותן באתר היבואן (המומלץ מאוד בפני עצמו). הנה תמונה של התושבת מורכבת ברכב, מאתר היצרן.

שים לב שרוכשים בנפרד את התושבת לרכב ובנפרד את העריסה לטלפון.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...