Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסיף לשרשור זרוע שמשמשת אותי בסיוויק סטיישן, הרכב השני במשפחה. רכשתי אותה כמשהו זמני עד ש\אם אחליף את המערכת למשהו מודרני מבוסס אנדרויד.

אני לא משתמש בדיסק כלל, אז כמובן שדרך העיגון שלה לא מפריעה לי. יש לה נעילה לפתח הדיסק בצורה שלא מאפשרת לה ליפול, היא מחזיקה יפה, לא "מקפצת" אפילו על באמפרים ונראית כבנויה היטב. כמובן שהיא צריכה להתאים למערכות בסגנון של מה שמותקן אצלי, כי ההפרעה שלה מינימלית לתפעול הרדיו (ואצלי יש גם שליטה מההגה)*. גם הטלפון נכנס ומוחזק יפה, ושחרורו מתבצע ע"י כפתור בצד שמאל.

מה שאהבתי זה שהיא "מתקרבת" לנהג ובשום מקרה לא צריך להתאמץ כדי להגיע לטלפון. גם הקירוב שלה לנהג נותן מרחק מהמערכת שמאחוריה, וזה מקל עוד יותר על התפעול.

*עריכה: דווקא בסרטון שבלינק המצ"ב למטה, לדעתי במערכת שמוצגת שם זה פחות טוב בגלל שהיא תסתיר את מסך המידע של הרדיו, מה שאצלי ברכב נמצא במסך נפרד בלוח השעונים.

זה אמור להיות פתרון זמני, אבל עושה רושם הרבה יותר יעיל ויציב ממה שציפיתי. מי יודע, אולי אשאר עם זה.

לינק לרכישה באמאזון, ותמונות:

20180716_062920.jpg

20180716_062932.jpg

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזרועות שנתפסות על תריס המזגן או בתוך החריץ של הדיסק מלחיצות, עלולות לגרום נזק.

מי שיש לו דשבורד שלא מפלסטיק פשוט, גם צריך להיזהר מזרועות יניקה, אחרי זמן מה הן משאירות סימן שבלתי ניתן להסרה (מומלץ להתקין אותן על השמשה).

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

תריס של מזגן- בטח. אתה גם משתמש בו, אז ברור שלתקוע שם תושבת שגם שוקלת (יחד עם הטלפון) זה לא חכם.

אבל הדיסק? איזה נזק? תסתכל בלינק שצירפתי, הזרוע לא נכנסת עמוק לתוך פתח הדיסק, ויש לה "פטנט" שמייצב אותה מספיק חזק מבלי להרוס אפילו את הפלסטיק עצמו (יש ציפויי גומי במקום שנתפס בפתח הדיסק.

האמת, לא בדקתי, אבל לדעתי אם אתה מכניס דיסק למערכת הוא יתנגן בלי בעיה. כאמור, אני משתמש בספוטיפיי דרך ה-AUX ברכב הזה אז לא מעניין אותי בדיסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון...

עבר חודש של נסיעות בכל רחבי הארץ (נהריה עד באר שבע), וכן ביום מסלול תובעני, כל העסק עדיין יציב ואמין.

מרפי קפץ לביקור, הבוקר לראשונה הדבק הדו-צדדי של המעמד המגנטי מתחיל להראות עייפות, נראה שאצטרך למצוא פתרון אחר להצמיד את המעמד המגנטי למעמד של בורדיט. שמתי לב אחרי ניסיון עם כמה סוגי דבק דו צדדי שנחשבים לחזקים והעמידים ביותר (בניהם מספר סוגים של 3M VHB HEAVY DUTY וגורילה המיועדים גם לפלסטיק) הם פשוט לא מסתדרים עם הדבקה לפלסטיק עם מרקם לא חלק (לזכוכית אין בעיה).

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה.. אבל די צפוי :)

לדעתי הכי טוב לחבר את העסק עם ברגים ללוחית של הברודיט. אתה צריך לתקוע בורג קודח מהחלק האחורי, הבעיה שאין לך ממש גישה משם עם מברג.

אם תשתמש בלוחית נוספת ביניהם זה אפשרי.

תנסה למצוא איזה לוחית פלסטיק קשיח בגודל מתאים, לא אמור להיות מסובך מדי. זה הרעיון :

IMG_4425.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפי קפץ לביקור, הבוקר לראשונה הדבק הדו-צדדי של המעמד המגנטי מתחיל להראות עייפות, נראה שאצטרך למצוא פתרון אחר להצמיד את המעמד המגנטי למעמד של בורדיט. שמתי לב אחרי ניסיון עם כמה סוגי דבק דו צדדי שנחשבים לחזקים והעמידים ביותר (בניהם מספר סוגים של 3M VHB HEAVY DUTY וגורילה המיועדים גם לפלסטיק) הם פשוט לא מסתדרים עם הדבקה לפלסטיק עם מרקם לא חלק (לזכוכית אין בעיה).

נסה סופר 7 או סופר 7 היי-טאק. זה תופס יותר טוב.

לאחר מריחת הדבק - תצמיד בחוזקה ותן לזה כמה שעות להתקשות לפני שאתה מעמיס את משקל הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה.. אבל די צפוי :)

לדעתי הכי טוב לחבר את העסק עם ברגים ללוחית של הברודיט. אתה צריך לתקוע בורג קודח מהחלק האחורי, הבעיה שאין לך ממש גישה משם עם מברג.

אם תשתמש בלוחית נוספת ביניהם זה אפשרי.

תנסה למצוא איזה לוחית פלסטיק קשיח בגודל מתאים, לא אמור להיות מסובך מדי. זה הרעיון :

[ATTACH=CONFIG]507137[/ATTACH]

כן, חשבתי על זה.היות והמשקלים לא כבדים, גם בורג אחד יעשה את העבודה.

נסה סופר 7 או סופר 7 היי-טאק. זה תופס יותר טוב.

לאחר מריחת הדבק - תצמיד בחוזקה ותן לזה כמה שעות להתקשות לפני שאתה מעמיס את משקל הטלפון.

אפשר להסיר יותר מאוחר את הסופר 7 בלי סימנים? כל הרעיון של דבק דו-צדדי שבשלב כלשהו אני יכול להסיר אותו ללא עקבות.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב דבק, לא בטוח שיחזיק.

אני בזמנו ניסיתי להדביק עם סופר 7 וולקרו לפח אשפה, אחרי כמה שבועות בקיץ גם הוא נכנע.

ושם מדובר בשטח גדול בלי מומנט כמו פה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי לתקוע ברגים בזרוע של בורדיט או במעמד של Baseus, יש לי בנוסף מפצל לשקע של הסיגריות שניסיתי במשך כשנה וחצי להצמיד אותו לצד של הקונסולה מבלי לעשות שינוי בלתי הפיך. כל הדבקים נצמדים ללא בעיה למפצל, הבעיה היא בהצמדה לפלסטיק של הקונסולה (ליד הרגל השמאלית של הנוסע), אחרי כמה שבועות כולם מאבדים אחיזה והמפצל נופל.

הדבקים האלו לא זולים ואמורים לעמוד בתנאים הרבה יותר קיצוניים. יכול להיות שהבעיה היא הלחות או החום שמבשל אותם לכמה שעות (כל הדבקים אמורים לעמוד בכ- 100 מעלות צלזיוס, אבל בשום מקום לא מצויין לכמה זמן. יעודים להדבקה בתוך הרכב ואפילו אביזרים חיצוניים כמו ספוילרים וכו')... זהו הוצאתי את התסכול שלי :)

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...
לא אכפת לי לתקוע ברגים בזרוע של בורדיט או במעמד של Baseus, יש לי בנוסף מפצל לשקע של הסיגריות שניסיתי במשך כשנה וחצי להצמיד אותו לצד של הקונסולה מבלי לעשות שינוי בלתי הפיך. כל הדבקים נצמדים ללא בעיה למפצל, הבעיה היא בהצמדה לפלסטיק של הקונסולה (ליד הרגל השמאלית של הנוסע), אחרי כמה שבועות כולם מאבדים אחיזה והמפצל נופל.

הדבקים האלו לא זולים ואמורים לעמוד בתנאים הרבה יותר קיצוניים. יכול להיות שהבעיה היא הלחות או החום שמבשל אותם לכמה שעות (כל הדבקים אמורים לעמוד בכ- 100 מעלות צלזיוס, אבל בשום מקום לא מצויין לכמה זמן. יעודים להדבקה בתוך הרכב ואפילו אביזרים חיצוניים כמו ספוילרים וכו')... זהו הוצאתי את התסכול שלי :)

אז מה עשית בסוף?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי עוד סוג של דבק דו-צדדי, האחרון שאני הולך לנסות לפני שאנסה את הסופר 7 הייטק. קיבלתי אותו השבוע, אני אעדכן איך הלך איתו. אם הם לא יעבדו, אני אבנה מחזיק/תומך מחוט מתכת מצופה בפלסטיק שחור, יש לי כבר כמה רעיונות (לא משהו שיראה קומבינה זולה).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...