Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע אלפא רומאו - טרייד אין במחיר מחירון על אלפא רומאו ג'ולייטה

koisss
שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת סמל"ת, יבואנית אלפא רומאו לישראל, יוצאת במבצע טרייד אין במחיר מחירון.

במסגרת המבצע יוכלו רוכשי אלפא ג'ולייטה להנות מטרייד אין במחיר מחירון על רכבי פולקסווגן, במוו ואאודי שברשותם. להשלמת העסקה תוצע גם תוכנית מימון גמישה.

*המבצע בתוקף בין התאריכים 3.9.-30.9 , לדגמים נבחרים ובכפוף לתקנון.

להרשמה למבצע ולפרטים נוספים - לחץ כאן

attachment.php?attachmentid=303547&stc=1&d=1346395970

Image1.jpg

אינני סוכן של אף חברת רכב ואין ברשותי פרטים נוספים מעבר לכתוב בהודעות. כל המידע הכתוב לעיל נמסר לי על ידי חברות הרכב עצמן, מועבר כלשונו ועל אחריותן בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את אלפא אבל התמחור שלהם גבוה מדי ולא בצדק. נשענים יותר מדי על אמוציות אבל בתכלס אין להם מה להציע טכנולוגית או תדמית שאין לאודי או ב.מ.וו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את אלפא אבל התמחור שלהם גבוה מדי ולא בצדק. נשענים יותר מדי על אמוציות אבל בתכלס אין להם מה להציע טכנולוגית או תדמית שאין לאודי או ב.מ.וו

מסכים. אני לא רוצה במה בדיוק האלפא הזאת עדיפה מהסופרב 1.8TSI אשר מתומחר בפחות (170Kשח לעומת 165K שח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...