Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מכירה] אלפא רומיאו מילאנו 1987 V6

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב סיבות אישיות, המילאנו מועמדת למכירה, אין בליבי לתאר לכם את הצער שאני מרגיש ברגעים אלה.

האוטו מושקע ברמה הכי גבוה שיש, הן מבחינה חיצונית, פנימית והן מהבחינה המכאנית.

הסיפור של האוטו הוא שהיו נסיונות לייבא את האוטו לארץ ע"י בעל הרכב אך הרכב נתקע במכס והוחזר להאנגר בקפריסין שם ישב 10 שנים, עד שבתחילת שנות ה-2000 בעל הרכב מצא עולה חדש שבא מרוסיה שיכל להביא לו את הרכב, 3 שנים הרכב היה על שמו של העולה, ואז הועברה הבעלות לשמו של הבעלים המקורי.

הרכב ישב הרבה זמן בגלל שהבעלים לא מצא כמה חלקים חשובים (משאבות בלם מרכזי וABS ועוד), ובסוף נמכר לי, במצב לא טוב, ואני עבדתי על הרכב בסביבות החצי שנה עד שחזרה לכביש אחרי המון דם יזע ודמעות.

הרכב כאמור שנת 1987, הדגם הכי מפואר (Platinum), יד 3, על השעון 87,036 מייל , מנוע 2.5 V6 ידנית עם קרוב ל-160 כ"ס הנעה אחורית עם גיר מחוזק LSD שממוקם במרכז הרכב, כיסאות חשמליים, סאנרוף חשמלי, מערכת שמע עם 6 רמקולים (בא מקורי מהחברה), 4 חלונות חשמל, הרכב מאוד מאוד יוקרתי אפילו לזמננו.

הרכב הוא היחיד בארץ מדגם זה, תהפכו את הארץ ולא תמצאו כי אין.

האלפא האחרונה שיוצרה לפי רבים.

על הרכב הושקעו סכומים מאוד גבוהים כדי להביא אותו לרמה שהוא נמצא היום, הרכב לא מושלם עדיין אבל מעולם לא היה כ"כ קרוב להיות מושלם כמו עכשיו.

אז מי שמעוניין באקזמפלר הנדיר הזה ומוכן לשלם את המחיר: 45,000 ש"ח מוזמן ליצור קשר.

מבקש מאנשים רציניים ליצור קשר, לא מדסקס על מחיר בטלפון.

050-8346706

נ.ב

בקישור הבא מפורט חלק מהליך השיפוץ שעברתי איתה, עם תמונות, מוזמנים להציץ:

http://www.carsforum.co.il/vb/showth...%D7%95&page=10

תמונות:

img4835j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img4830x.jpg

img4820t.jpg

dscf9325.jpg

img4824z.jpg

dscf9319.jpg

dscf9299j.jpg

dscf9294.jpg

dscf9285.jpg

dscf9282a.jpg

dscf9327t.jpg

img4875a.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

המחיר ירד, 35K ש"ח, גמיש.

מי שלא מתכוון לבוא ולראות את הרכב (משמע לא רציני), אבקש שיחסוך לנו את הזמן.

אני בתקופה לחוצה אז אבא שלי יטפל בכל הנוגע למכירה.

050-8346701 רן קופלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...