Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן שירוקו חדשה נגד שירוקו ישנה!

semi-t
שימו לב! השרשור הזה בן 4250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם אין לי רכב של הקבוצה, אבל מצאתי סרטון שמציג מבחן של שירוקו חדשה, שנת 2012 נגד השירוקו הישנה,

האחרונה שנמכרה בארה"ב בשנים 1986-1988.

החדשה - מנוע 1.4 TSI, עם סופרצ'אג'ר, 160 כ"ס, ידנית, 6 הילוכים.

הישנה - מנוע (במקור 1.8 ליטר, 139 כ"ס), בדגם הנבחן - מנוע 2.0 16V, עם 175 כ"ס, ידנית, 5 הילוכים.

יש הפרש של למעלה מ-20 שנות הנדסת רכב בין שתיהן.

מי ניצחה?

את התוצאות תראו לבד.

:wink:

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא בושה.

במידה והרכב הישן מתרסק הוא יוצא בחתיכות הבנאדם ברכב החדש ייפצע הרבה פחות חמור

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בישנה! (מצד שני אני משוחד, שהרי אני בא מעולם האספנות..)

בכל אופן, הישנה יותר חזקה יותר, קלה יותר, זולה יותר לתחזוקה (בטווח הארוך, לא כשאר יש אחריות מהחברה) וכבר בעלת סטטוס של קלאסיקה.

בעיניי יש לישנה פוטנציאל גדול יותר, ואפילו יפה יותר (היופי בעיני המתבונן, כן?), וגם חשוב לא פחות- זולה יותר.

הנה לדוגמא שירוקו דור ראשון, שכרגע ב-800 דולר.

והסרטון:

http://www.youtube.com/watch?v=SJtcTgBdLF8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני כמובן בעד השירוקו הישנה. הספציפית בסרטון יותר חזקה ובכלליות הרבה יותר קלה מהחדשה.

מעוצבת מדהים כמו אלפא ומזכירה את הדלוריאן. (יכול להיות שזה אותו מעצב?)

הבטיחות זה החיסרון היחיד שלה, והוא לא כ"כ משמעותי בעיניי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=SJtcTgBdLF8

איזה בושות...

אם היה לי שירוקו 1.4 הייתי מוכר אותה בלי לחשוב בכלל... חחחח

איזו פאדיחה! שכחתי בכלל לצרף את הלינק לסרטון :lol: תודה!

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בישנה! (מצד שני אני משוחד, שהרי אני בא מעולם האספנות..)

בכל אופן, הישנה יותר חזקה יותר, קלה יותר, זולה יותר לתחזוקה (בטווח הארוך, לא כשאר יש אחריות מהחברה) וכבר בעלת סטטוס של קלאסיקה.

שכחת גם -אמינה יותר. :lol:

צריך להיות בעל ביצי ברזל כדי להחזיק שירוקו עם מנוע ה1.4 TSI הידוע לשמצה שלא במסגרת אחריות.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש בשירוקו החדשה שהיא עולה 34 אלף יורו? :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פרסמתי את זה בקארספורום.... כשעתיים לפניך! (-:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=444207

אבי וייזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמובן בעד השירוקו הישנה. הספציפית בסרטון יותר חזקה ובכלליות הרבה יותר קלה מהחדשה.

מעוצבת מדהים כמו אלפא ומזכירה את הדלוריאן. (יכול להיות שזה אותו מעצב?)

הבטיחות זה החיסרון היחיד שלה, והוא לא כ"כ משמעותי בעיניי.

בטיחות זה לא משמעותי? מצטער חבר אבל זה ביטוי ברמה מאוד נמוכה. בטיחות זה הדבר הכי חשוב ברכב - נקודה. עברתי כמה תאונות בחיים ואני יכול להבטיח לך שזה לא נושא נעים.

כמה עשרות אלפי שקלים שווים לך כאבים ונכות לכל החיים שלך (אם יצאת בחיים)? כנראה אתה מעריך אותם בזול.

צריך להיות בעל ביצי ברזל כדי להחזיק שירוקו עם מנוע ה1.4 TSI הידוע לשמצה שלא במסגרת אחריות.
שירוקו, גולף, ג'טה, טוראן, פולו GTI, איביזה FR... לכולם יש דגמי 1.4 TSI עם שני טורבו... ומה לגבי ה-DSG? אולי כדאי לוותר על כל רכבי VAG. אולי בכלל נפסיק לקנות רכבים עם טכנולוגיה חדישה או רכבים "פרמיום" (לא שזה באמת פרימיום, רק בארץ). אה רגע, גם בטויוטה היו דברים שסיכנו לאנשים את החיים. אוטו שמאיץ ללא הפסקה עדיף על רכב שהמנוע "ספק כן/ספק לא" יעשה בעיות, נכון? :roll:

קצת פרופורציה. כמובן שחשוב רכב אמין אבל גם חשוב לדעת לשמור עליו וצריך מוסכים מביני עניין (מה שאין יותר מידי פה בארץ). לי אישית לא היה מפריע אוטו כיף ומפנק אבל פחות אמין אם הייתי יכול לסמוך על המוסכים שאני אשלם להם והם יתקנו את הבעיה. בארץ זה לגמרי רולטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתלהם עד מחר אבל בסופו של דבר השאלה הנשאלת נשארת זהה:

האם היית ממליץ לאמא שלך לרכוש VAG כל שהיא עם המנוע ותיבת ההילוכים הנ"ל כאשר הם כבר יצאו מאחריות ובעלי בא נגיד, 120K ק"מ?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות זה לא משמעותי? מצטער חבר אבל זה ביטוי ברמה מאוד נמוכה. בטיחות זה הדבר הכי חשוב ברכב - נקודה.

קבל תיקון - בטיחות זה הדבר הכי חשוב ברכב - עבורך. נקודה. מי אתה שתקבע לו, או לכל אחד אחר, מה חשוב לו ברכב?

אה רגע, גם בטויוטה היו דברים שסיכנו לאנשים את החיים. אוטו שמאיץ ללא הפסקה עדיף על רכב שהמנוע "ספק כן/ספק לא" יעשה בעיות, נכון?

כבר הוכח שהרעש שהיה על הטויוטה הוא שטויות ואף אחד מאותם האנשים שהרכב, לכאורה, האיץ להם לא ניסה אפילו לבלום או, חלילה, להוריד לניוטרל כדי לעצור את הרכב. מה גם שאחוז ה-TSI או ה-DSG שהלכו "קצת" יותר גבוה מהמנועים שלכאורה האיצו. או, בקיצור, דוגמא לא טובה.

אולי בכלל נפסיק לקנות רכבים עם טכנולוגיה חדישה

אולי לא באופן גורף, אבל יש פתרונות טכנולוגיים שיצאו חצי אפויים ולא מומלצים - מנועי הזרקה ישירה של מיצובישי, הזרקה ישירה דור ראשון של אלפא (דוגמא מובהקת למוצר חצי אפוי - דור ראשון זוועת עולם, דור שני מתקתק כמו שעון שוויצרי), וכן - גם TSI ו-DSG.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתלהם עד מחר אבל בסופו של דבר השאלה הנשאלת נשארת זהה:

האם היית ממליץ לאמא שלך לרכוש VAG כל שהיא עם המנוע ותיבת ההילוכים הנ"ל כאשר הם כבר יצאו מאחריות ובעלי בא נגיד, 120K ק"מ?

למה עויינות? מי מתלהם? ההורים שלי עברו מטויוטה קאמרי (לאחר כמעט שנה וחצי עם הרכב) לאודי A6 והם מרוצים עד הגג.

קבל תיקון - בטיחות זה הדבר הכי חשוב ברכב - עבורך. נקודה. מי אתה שתקבע לו, או לכל אחד אחר, מה חשוב לו ברכב?
רק נראה לי מוזר שלי יותר אכפת מחיים של אנשים אחרים יותר ממה שלהם אכפת? :lol:

כבר הוכח שהרעש שהיה על הטויוטה הוא שטויות ואף אחד מאותם האנשים שהרכב, לכאורה, האיץ להם לא ניסה אפילו לבלום או, חלילה, להוריד לניוטרל כדי לעצור את הרכב.
אני מכיר כמה אנשים שהיו צריכים להתנגש במשהו כי הרכב לא עצר, לצאת ממנו ולראות אותו עולה באש. כל הניוטרל, בלמים וכדומה לא עזר.

מה גם שאחוז ה-TSI או ה-DSG שהלכו "קצת" יותר גבוה מהמנועים שלכאורה האיצו.
יש לך הוכחות מאחורי ההצהרות שלך?

אולי לא באופן גורף, אבל יש פתרונות טכנולוגיים שיצאו חצי אפויים ולא מומלצים - מנועי הזרקה ישירה של מיצובישי, הזרקה ישירה דור ראשון של אלפא (דוגמא מובהקת למוצר חצי אפוי - דור ראשון זוועת עולם, דור שני מתקתק כמו שעון שוויצרי), וכן - גם TSI ו-DSG.
צודק ואני מסכים. אל תשכח שהרכבים האלה נמכרים בכמויות גדולות. היה נושא של אקלים שכנראה לא משתחזר ברוב מדינות היעד של הרכבים. טעות של VAG? ללא ספק. העיקר שיפתרו וכולנו נוכל לעבור הלאה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...