Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמוד צמוד (תופעה:למה אתה חונה צמוד אליי ?? +תמונות )

alon-g
שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב .

תופעה שכל פעם מחרפנת אותי מחדש !

אתה מגיע לחניה של קניון או כל חניה אחרת עושה סיבובים במטרה למצוא חניה "קדושה" שתהיה כמה שיותר רחוקה מבעלי מכוניות שפותחים דלתות בלי חשבון, כמה שיותר רחוקה מכל תנועה או עגלות סופר בקיצור חניה מרווחת שאפשר להיכנס ולצאת מהאוטו דרך הדלת ולא דרך הבגז' .

היום הגעתי לחניה כזאת , מחפש מחפש חניה "קדושה" פתאום אני שם לב לשטח חניה ריק שחלקו עדין בשיפוצים אבל החניה עדין מותרת בו, חונה את הרכב וניכנס לקניון.

אחרי רבע שעה בדיוק יוצא מהקניון הולך לכיוון החניה ואני שם לב שהונדה סיוויק (רכב ליסינג) ניצמדה אלי ובחרה להחנות דווקא בחניה הצמודה לאיביזה שלי, למה ?? יש עוד 70 חניות ריקות למה להיצמד לרכבים, לא מצליח להבין את ההיגיון בתופעה הזאת?

*יש תמונות , תהנו.

2012-08-27 18.11.48.jpg

2012-08-27 18.12.00.jpg

2012-08-27 18.12.08.jpg

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גדול!

תשמע הוא כנראה גם רוצה לשמור עם ההונדה שלו, אז הוא גם בטוח שאתה גם אחד כזה

ושלא תעשו נזק אחד לשני.

או שבגלל שזאת חנייה חדשה, היה לו פחד לחנות במקום אחר שלא יקבל דוח.

אז הוא ראה אותך ואמר יאללה הוא חנה נחנה גם לידו.

:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמוה בקטע אחר.

בכל אופן, הוא החנה לידך ודווקא שמר מרחק יפה רב מדלת השנהב שלך.

אני בכל אופן מעדיף להחנות ליד רכבים אחרים (יש מקרים יוצאים מן הכלל) מכיוון שכך הרכב פחות בולט, פחות מבודד ופחות סיכוי שמישהו ינפץ לו שמשה בשביל להילחם בקיפוח או לצאת אלפא.

כן מניסיון :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שיש מרווח בינינו לפתיחת דלת, אבל אם כבר יש כל כך הרבה חניות, למה להחנות דווקא ליד.

יכול להיות שגם הוא שומר על הרכב שלו, אבל כמה נהגי ליסינג אתה מכיר ששומרים על רכב ליסינג כמו על רכב פרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני עם פרטי אבל לליסינג אני אתייחס בצורה דומה

ברור שיש נהגי ליסינג ששומרים על הרכב כמו על רכב פרטי, השאלה שלי הייתה כמה כאלה אתה מכיר?

בוא נגיד 5%-10% בין נהגי הליסינג ? אולי טיפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שיש מרווח בינינו לפתיחת דלת, אבל אם כבר יש כל כך הרבה חניות, למה להחנות דווקא ליד.

יכול להיות שגם הוא שומר על הרכב שלו, אבל כמה נהגי ליסינג אתה מכיר ששומרים על רכב ליסינג כמו על רכב פרטי?

נראה כאילו בדיוק יצא לך לפגוש אחד (ליתר דיוק את הרכב שלו) :)

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו אפשר להחנות עוד רכב בינכם. אבל בכלליות כן, התופעה עצמה מעצבנת ואפילו מחשידה. בעיקר כשהם מחנים יותר מידי קרוב :?

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו אפשר להחנות עוד רכב בינכם. אבל בכלליות כן, התופעה עצמה מעצבנת ואפילו מחשידה. בעיקר כשהם מחנים יותר מידי קרוב :?

נכון, באמת בתמונה זה נראה שאפשר להחנות שם עוד רכב, כנראה בגלל הזווית צילום.

כמובן שבמציאות זה היה קרוב יותר, מצב שחצי דלת נפתחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי, שזה איזשהו "גן" שטבוע במין האנושי, שאם אתה מגיע למתחם חנייה ריק ורואה שם רכב או שניים בלבד - תמיד תעמוד בסמוך אליהם.

למה ? - אולי זה נותן תחושה של בטחון כלשהו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד הבית יש חניה ענקית לדיירים, יש לפחות 10 מקומות פנויים בכל רגע נתון.

יש לי שכן אחד בן 60 עם קורולה עתיקה שתמיד היה נצמד אליי גם אם כל החניה ריקה, נצמד ברמה שאין שום סיכוי שהוא יצא מהרכב בלי לגרד לי את הדלת.

כשאמרתי לו שיפסיק עם זה, הוא לא הבין בכלל שיש בזה משהו פסול, אבל מאז הוא לא חונה לידי בכלל.

למרות שבזווית שצילמת נראה כי אני יכול להיכנס עם הפאביה בין שניכם ועוד ישאר מקום.:lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. באופן כמעט טבעי במקום המיועד מטיבו להיות מלא, הרי כשהוא ריק אנחנו נחנה ליד רכב שכבר עומד שם, ולו בשל החשש שמובנה ברובנו מלהשאיר את האוטו בבדידות קורצת. משהו מסוג המנטליות של להקות סרדינים, אם תרצה ולגמרי נורמלי.

2. פחות מובנת היא התלונה שלך, כן זוויות צילום או לא, די ברור שהוא חונה במרחק נאה מאוד מהאוטו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שלפני כמה ימים בחניון גדול שמחוץ לצריפין בחר מר בחור להחנות צמוד (אבל לא צמוד בקנה מידה של פותח השרשור, צמוד ממש) לפונטו הישנה שלי, בלי סיבה נראית לעים. חניתי בחניה סתמית בלי צל ובלי איזה עילוי מיוחד. החלטתי להכנס מדלת הנהג בכל זאת. מסתבר שזה עוד לא היה צמוד מספיק כדי שישארו לו סימני לקח..

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות, ההונדה שומרת ממך מרחק באופן מעולה. אם זה כ"כ מפריע לך, תגיד לו שהוא יותר ממוזמן להחנות את המכונית שלו לידי, בפעם הבאה:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...