Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו 2011 או רכב אחר ב40-45K

rapunzel
שימו לב! השרשור הזה בן 4252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני נהגת צעירה וחדשה, ומחפשת רכב בתקציב של עד 50 אלף ועדיף אפילו פחות. הדרישות: צריכת דלק נמוכה, אמינות, עלויות תחזוק נמוכות.

בנוסף, לאחר שקצת התייאשתי מחיפושי משומשות, העלתי את התקציב ואני שוקלת לקנות קיה פיקנטו חדשה ב62. האם לדעתכם כדאי לי לקנות את הרכב החדש, או לחפש יד ראשונה או שנייה בכ10-15 אלף פחות? במיוחד לאור ירידת הערך הגבוהה...

אשמח לכל עצה מועילה,

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיקר תלוי במצבך הכלכלי, אם עומדת האפשרות בפנייך רגוש רכב חדש, אז לדעתי זה יהיה עדיף. תהיה לך אחריות ל-3 שנים, את יודעת שאף אחד לא קרע לרכב את הצורה, והאמינות תהיה תלויה בך, ובך בלבד, אם תבצעי טיפולים בזמן, תנהגי בעדינות, ותקפידי לבצע אחזקה שוטפת (למלא לחץ אוויר, לבדוק שמן), אז תוכלי להינות מרכב שיתאים לצרכים שלך ויחזיק הרבה זמן.

מנגד, כשקונים רכב משומש לא תמיד יודעים למה נכנסים, אם תמצאי רכב שהוא שמור מיד ראשונה, ויעבור בדיקה לפני קנייה בהצטיינות, אז בהחלט יהיה שווה לך כלכלית לקנות רכב בן שנה (ששמור, ועדיין עם אחריות), הבעיה שלא תמיד מוצאים רכב כזה.

בהצלחה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיקר תלוי במצבך הכלכלי, אם עומדת האפשרות בפנייך רגוש רכב חדש, אז לדעתי זה יהיה עדיף. תהיה לך אחריות ל-3 שנים, את יודעת שאף אחד לא קרע לרכב את הצורה, והאמינות תהיה תלויה בך, ובך בלבד, אם תבצעי טיפולים בזמן, תנהגי בעדינות, ותקפידי לבצע אחזקה שוטפת (למלא לחץ אוויר, לבדוק שמן), אז תוכלי להינות מרכב שיתאים לצרכים שלך ויחזיק הרבה זמן.

מנגד, כשקונים רכב משומש לא תמיד יודעים למה נכנסים, אם תמצאי רכב שהוא שמור מיד ראשונה, ויעבור בדיקה לפני קנייה בהצטיינות, אז בהחלט יהיה שווה לך כלכלית לקנות רכב בן שנה (ששמור, ועדיין עם אחריות), הבעיה שלא תמיד מוצאים רכב כזה.

בהצלחה.

יש לי אפשרות כזו (אבל רק בשביל הפיקנטו מבחינת תקציב), אבל אני מעדיפה לא להשתמש בה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדפת רכב חדש על פני משומש היא החלטה רגשית ופחות כלכלית.

לקרוע את הניילונים, לראות 0 קילומטר בלוח השעונים, לדעת שאת הראשונה שנהגה ברכב, ושאין הפתעות מבחינת המצב שלו.

כלכלית – נכון יותר לחפש רכב בן שנה – שנה וחצי, עם קילומטרז' נמוך ובמצב טוב.

בנוסף, בתקציב הזה תוכלי למצוא רכב גדול יותר מהפיקנטו, במידה ואת תצטרכי את הרכב לנסיעות בין עירוניות.

אז זה עניין של העדפה והרגשה. ספציפית – קיה פיקנטו היא מכונית מצוינת לשימושים עירוניים, רכב אמין יחסית ובעל רמת אבזור טובה. הרכב צעיר יחסית בשוק, כך שאין עוד מידע על "מחלות" בקילומטרז' גבוה.

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...