Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג משוגע אומר שעשיתי לו ז*ן תוך כדי נהיגה ובגלל זה זרק על האוטו שלי מנעול הגה

שימו לב! השרשור הזה בן 4258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי עם חבר באשדוד וכנראה שקצת סטיתי מהתניב שלי ואיזה נהג ציפצף לי, עשיתי לו עם היד תנועה של "תרגע. (ואולי איזה תמונה מגונה אחת) מפה לשם הוא התחיל לנסוע אחרי באשדוד וזרק לי על האוטו מנעול הגה. ברגע שהוא עשה את זה היינו לפני כיכר אז ישר חסמתי אותו ורשמתי את המספר של האוטו שלו, כעבור כמה מטרים עצרתי בצד והוא פתאום בא אחרי ישר פתחתי את הבגאז לחפש מה יש שמה שאפשר להשתמש בו בתור "נשק" ופתאום ראיתי שוטרת מגיעה אז ישר סגרתי את הבגאז.

היא שאלה מה קרה ואמרתי לה שהוא זרק לי את המנעול על האוטו, היא באה דברה איתו הוא אמר שאני עשיתי לו זין ובגלל זה הוא עשה זאת. היא אמרה שאני והוא נבוא איתה לתכנה הבנתי שזה לא הולך להיות נחמד אז העדפתי לסגור איתו.

הוא עשה הרבה רעש ואמר בוא לתכנה וכו' כנראה וזה השערה לבנתיים יש קשר כלשהוא בינו לבית השוטרת כי היא הייתה לטובתו, בכל זאת גם עם הוצאתי את האיבר מין שלי מהחלון ועשיתי לו תנועות של "אתה יכול לרדת ליום כיף" עדיין אסור לו לזרוק עלי דברים ופגוע לי ברכוש, האם לא כך הדבר?

לקחתי את הפלאפון שלו ואת המספר רכב שלו לבנתיים והוא אמר שהוא מוכן לשלם חצי מעלות התיקון, כמו כן זה אוטו של אבא שלי והוא מאוד כועס שלי ואני מנסה כמה שיותר מהר לסגור את העיניין הזה אבל אני לא חושב שהבחור הזה ימהר לשלם, לפי מה שהבנתי הוא מציל או משו בים כי הוא עובד בחוף ונסע בלי חולצה ככה שלא נראה שיש לו יותר מידי דברים בחיים.

אני מצטרף תמונות של המכה:

vkqzo3hdmjtn.jpg

i2wwlwonnxmo.jpg

ymwnydtzc1oh.jpg

vwjnmzmohgy1.jpg

מה אני עושה עכשיו? אני יודע שיהיה באלגן שלם לתבוע אותו כי לפי מה שאני רואה הוא שנטי בנטי כזה בסגנון של "עספור" למי שמכיר מהטיפוסים שדואגים לתחת של עצמם, איך אני יכול להוציא ממנו את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש ולקוות שישלם או לתבוע אותו אם שווה לך הטרטור.

ובעיקר ללמוד לא להתנהג כמו בבון ממוצע, ואם מישהו מצפצף לך כי כמעט סטית לו לתוך הרכב לבקש סליחה כמו שאדם הגון שטעה צריך לעשות.

כמעט חבל לי שהשוטרת לא גררה את שניכם לתחנה במעצר על תקיפה, עוד 10 שניות והייתם מספיקים שניכם לתת לה סיבה טובה לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא פסיכים, בכביש גם אם מישהו מצפצף לי אני בודק למה הוא צפצף,

פעם ציפצפו לי דקות ארוכות, עצרתי בצד, ואיש נחמד כנראה פנסיונר יצא מהרכב

המצפצף אמר לי שיש לי כלב בארגז, כנראה לא שמתי לב שהוא נכנס לשם, אבל אכן היה

שם כלב מבוהל שהושב לבעליו, הודתי לאיש והכנסתי את הכלב לקאבינה והמשכתי בדרכי,

אני מציע לך, גש לעו"ד המתעסק בנזיקין (כי זה לא תאונה, הוא השליך לעברך עליך מנעול הגה

שגם היה יכול להרוג אותך) ותראה מה עושים בנידון, המלצתי אליך היא גם לגשת לתחנת המשטרה

הקרובה ולהגיש על הפרא אדם הזה תלונה פלילית, - מה שגם אתה לא יצאת נקי כפיים ובר לבב,

יצאת לא פחות בהמה ממנו, אין עושים תנועות מגונות לאף אחד ואין זה משנה למי (הודעות מסוג הנ"ל

מראות לי עד כמה החינוך בארץ, הן בבית, והן במערכת החינוך קלוקל) אגב, לפי השתקפותך בתמונה

נראה שגם אתה אינך חובב חולצות, (אינני בכלל יודע לא יודע אם זה מותר ליסוע בלי חולצה)

ויתרה מזאת, לפי מה שאתה מספר כמעט אתה נכנסת לו ברכב, מה רצית שיעשה? שלא יצפור לאזהירך?

שהרי אם הוא לא היה צופר היית מוצא את עצמך כמעורב ראשי ואשם בתאונה,

ההבדל היחיד בינו לבינך זה ההבדל שאתה כמעט נכנסת בו בשוגג (שזה גם חמור) אך הוא השליך עליך

מוט מתכת (מנעול הגה) במזיד, ואישית אני מקווה שהוא ישלם רק חצי, כי שניכם אשמים בתקרית המביכה הזאת,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...