Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם אומרים על התמונה ?

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התמונה צולמה עם מצלמת אולימפוס חדשה (היום קיבלתי) דגם C350

מה אתם אומרים עליה ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלתה לי כ-1000 ש"ח מוואלה.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה צולמה עם מצלמת אולימפוס חדשה (היום קיבלתי) דגם C350

מה אתם אומרים עליה ?

שמוליק

אני ממליץ לך להסתיר את המ"ס רישוי אחי........

תתחדש על המצלמה!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להסתיר את המ"ס רישוי אחי........

תתחדש על המצלמה!

כבר הרבה זמן שרציתי לדעת למה מומלץ להסתיר את מספר לוחית הרישוי, ניסיתי לחשוב על כל מיני דברים קרימינליים שיכולים להגרם מחשיפת לוחית הרישוי, אך לא מצאתי...

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן שרציתי לדעת למה מומלץ להסתיר את מספר לוחית הרישוי, ניסיתי לחשוב על כל מיני דברים קרימינליים שיכולים להגרם מחשיפת לוחית הרישוי, אך לא מצאתי...

:twisted: חולה~הגה :twisted:

בן דוד (יהודי או ערבי) חביב עם קשרים במשרד הרישוי אשר נפשו חשקה ברכב המוצג בתמונה יברר היכן בעליו גר באמצעות המספר, וכל השאר היסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר בהקשר של "שלשום אני נוסע 300 קמ"ש ועוקף מישהו על פס לבן, תוך כדי שאני דורס ג'ירפה ושלושה ברווזונים מסכנים.....קצת אחרי שעברתי באדום תוך כדי עקיפה מימין בתוך הצומת"

הופ....אח שלנו גיבור הלוחם בטרור או בשמו המלא "מר" שוטר, דופק אצלך בדלת....

לא צריך פורום בשביל למצוא מכוניות נחמדות לגניזה, כל אותם מפגשים...יספקו אחלה יעדים, במיוחד אלה שעומדים עם תא מטען פתוח, ומתוכו בוקע "אומצה אומצה" חזק וחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר בהקשר של "שלשום אני נוסע 300 קמ"ש ועוקף מישהו על פס לבן, תוך כדי שאני דורס ג'ירפה ושלושה ברווזונים מסכנים.....קצת אחרי שעברתי באדום תוך כדי עקיפה מימין בתוך הצומת"

הופ....אח שלנו גיבור הלוחם בטרור או בשמו המלא "מר" שוטר, דופק אצלך בדלת....

לא צריך פורום בשביל למצוא מכוניות נחמדות לגניזה, כל אותם מפגשים...יספקו אחלה יעדים, במיוחד אלה שעומדים עם תא מטען פתוח, ומתוכו בוקע "אומצה אומצה" חזק וחד

אתה יכול לספר מה שבא לך..

אי אפשר לעשות לך כלום על זה מסיבה פשוט - שאין ראיות ואין הוכחות..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לספר מה שבא לך..

אי אפשר לעשות לך כלום על זה מסיבה פשוט - שאין ראיות ואין הוכחות..

מה אתה צריך ראיות ? אתה סיפרת שביצעת עבירה, משמע אתה מודה בביצוע העבירה המיוחסת....מה יותר טוב מזה ? אדם חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו, אולם באם אותו אדם הוא הוא מודה באשמה, אז מה ? הוא ידרוש מעצמו ראיות שהוא לא אשם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה צריך ראיות ? אתה סיפרת שביצעת עבירה, משמע אתה מודה בביצוע העבירה המיוחסת....מה יותר טוב מזה ? אדם חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו, אולם באם אותו אדם הוא הוא מודה באשמה, אז מה ? הוא ידרוש מעצמו ראיות שהוא לא אשם ?
רשימה של מישהו בפורום לא נחשבת כהודאה בדבר עברה , ולכן אף פעם לא יעצרו אותך בעזרתה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל מה שחבר פורום אומר כאן יכול להעיד נגדו בבית משפט כהודאה באשמה אז בוא קבל קטע מצחיק...

מישהו יפרוץ לך למחשב, יגנוב לך את הסיסמא לפורום, או בקיצור יכתוב הודעות דרך השם משתמש שלך, ויפרסם הודעה כזאת: אתמול בלילה הכרתי מישהי אנסתי לה את הצורה, אחר כך לקחתי אותה ליער, רצחתי אותה, ביתרתי את הגופה שלה, זרקתי אותה לבור שחפרתי 10 מטר באדמה והיא מתה.

אחר כך מר שוטר יבוא אליך הביתה, יגיד לך שאתה פירסמת את ההודעה הזאת ואתה אשם. נקודה.

למה?

כי כתבת בפורום הודעה שעשית את זה.

ככה שהתאוריה שלך לא חכמה במיוחד, אז נכון שבדוגמה שהבאתי זה לא כל כך מציאותי, אבל גם למה שאתה מתכוון זה לא מתאים כל כך, שההודעות שלך הם בעצם הודאה באשמה.

תחשוב על זה...

נועם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...