Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ברכישת רכב אתה Early Adopter או מהLaggards?

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 4254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה חשוב לך להצטייד במילה האחרונה?

כמה אתה מוכן לקחת סיכון בכדי להנות מטכנולוגיות אחרונות?

כמה אתה פוחד ליפול על משהו לא מוכח?

כמה חשוב לך להראות עם האופנה האחרונה?

http://en.wikipedia.org/wiki/Early_adopter

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שעולה פה רכב, אני בהחלט לא מה-early adopters. כלומר, אינני מאלה שירוצו לקנות כל דבר חדש המצוייד במילה האחרונה מבחינה טכנולוגית, אבל אני גם לא אקנה משהו הרבה לאחר יציאתו, ועל שפת יציאת "הדבר הבא". אין משהו באמצע? :p

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים חדשים ואפילו יבואנים חדשים - כן. פעמיים קניתי מכוניות משל יצרנים שהיו די חדשים (מספר חודשים) בשוק הישראלי, אחת מהן דגם חדש, אם כי לא מהפכני.

לגבי טכנולוגיות חדשות - אניחושב שאני מעדיף להיות יותר זהיר. הנושא מתקשר ישירות לשרשור המקביל בנושא אמינות TSI ו-DSG ויש גבול לכמה כסף אני מוכן לסכן. גם הרכב האחרון שקניתי היה דגם עם חידוש מסויים (SX4 עם המנוע החדש), אבל הדגם הבסיסי מוכר ויצרן שכבר טעמתי מספר מכוניות מתוצרתו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חשוב לך להצטייד במילה האחרונה? [לא ממש

כמה אתה מוכן לקחת סיכון בכדי להנות מטכנולוגיות אחרונות? [עד הסוף

כמה אתה פוחד ליפול על משהו לא מוכח? [מאוד מפחד

כמה חשוב לך להראות עם האופנה האחרונה? [ממש לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד הראשונים שנהג פה ב- TSI 140 כפולת מגדשים וכפולת מצמדים - נראה לי שכן ;-)

איזו חוויה מרעננת זו היתה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני באמצע, אבל לא קניתי מספיק רכבים כדי להחליט.

ההורים שלי עשו טעות פעם אחת כשהיו Early Adopter עם הקורולה הרובוטית, ומאז הם מעדיפים לא להיות כך, לתת לרכב תקופה מסוימת להוכיח עצמו ואז לרכוש אם מתאים.

אני די Early Adopter דווקא בקטע של מחשוב (הייתי בין הראשונים בארץ עם שילוב של AMD בסוקט AM3 וDDR3, שילוב שעובד יפה מאוד עד היום, 3 שנים וחצי) ושל גאדג'טים (מחזיק בגלקסי S II מעל שנה, כשלא היה עוד נפוץ כמו היום, גם את הN85 קניתי בין הראשונים, הייתי החמישי בבאר שבע ברשת הGSM של סלקום [וואו, זה היה לפניי המון זמן!]).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור - יש הבדל בין מכשיר שעולה כמה מאות ש"ח או אפילו אלפים בודדים לבין מכונית שעולה עשרות אלפים ומעלה. בתחום הטלפוניה הניידת הייתי מראשוני המשתמשים ב-GSM בארץ (הצטרפתי לאורנג' בינואר 1999), הודעות SMS שלחתי ביום בו השירות הופעל, ואפילו זכיתי בשתי חולצות ב"חידון ה-SMS הראשון" שאורנג' הפעילה בפסח אותה שנה כדי להעלות מודעות לשירות, שהיה אחד החידושים המרעננים שלה. בתחום הרכב - רכשתי סקודה מספר חודשים לאחר שהמותג הגיע ארצה, ושנתיים אח"כ היתה לי היונדאי אקסנט השניה בחיפה. אבל במקרה הראשון החידוש העיקרי היה המותג והיבואן החדשים בארץ, במקרה השני מותג ודגם חדשים בארץ, אבל בשני המקרים טכנולוגיה מוכרת.

היו לא מעט תחומים אחרים שבהם הקדמתי לאמץ חידושים, אבל יש גבול - אני עדיין מחכה לראות מה יהיה גורל המכוניות החשמליות בארץ (לצערי אני מצטרף לפסימיות השורה על מרבית חברי הפורום), רכישת רכב מתוצרת VAG עם DSG ירדה מהפרק אחרי שקראתי כמה חוות דעת לא מחמיאות של מאמצים מוקדמים מארה"ב, וגם מחיר גבוה יחסית למתחרות יותר קונבנציונאליות ומוכחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

INNOVATOR

קונה בשלב אב טיפוס.

חזק :lol:

כשקניתי את הרכב החדש הראשון שלי - פיאט פונטו, דור ראשון - הרכב רק יצא, עוד לא הגיע לארץ, לא היו ביקורות ולא נסיעת מבחן. הייתי ילדון, אהבתי את העיצוב החדשני של הפנסים האחוריים אז הזמנתי אחת.

אז כנראה שאני Silly Early Adopter.

הרכב השלישי שקניתי היתה אלפא 147. שוב, ראיתי אותה כשהגיע לאולם, באותו יום אמרתי "זה יהיה הרכב הבא שלי". עוד עשיתי בשביל הנימוס נסיעת מבחן, שלא שינתה דבר כמובן, ואכן הרכישה בוצעה בהקדם. עוד לא היו כאלה על הכביש כמעט, הרכב היה מוציא עיניים and i loved it.

אני אוהב רכבים שאין הרבה על הכביש: חוץ מאותה פונטו ראשונה, היו לי פונטו קבריו אדומה - רכב לא ממש נפוץ... אלפא 156 מתוחת-פנים - גם כן רכב נדיר למדי, והבראבו הנוכחית שגם היא לשמחתי לא חיה נפוצה בכביש - ובמיוחד ידנית מאובזרת בהזמנה מיוחדת כמו שלי.

אפשר לומר שאני "מאמץ מוקדם ומקווה שאחרים לא יצטרפו".

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...