Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי תאונה מול מי להתנהל? מול הביטוח של הנהג הפוגע או שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר ימים נהגת פגעה ברכבי מאחור במהירות נמוכה. למזלי הרב לא נגרם נזק לרכב אך עדיין היא פגעה בי במהירות כזאת שנזרקתי קדימה ואחורה ועד עכשיו כואב לי הגב. הנהגת לא השאירה לי שום פרטים מזהים, כמו כן לא היה לה רשיון נהיגה (אני בספק גם אם היה לה) וגם לא פרטי ביטוח (וגם זה אני בספק אם יש לה). הגשתי תלונה במשטרה ונקווה שהם יצליחו למצוא אותה ולהעביר לי את פרטי הביטוח שלה.

מה עליי לעשות? את מי לתבוע? את חברת הביטוח שלה או שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך תתבע את הביטוח שלה אם אינך יודע באיזו חברת ביטוח מדובר ?

העבר את הפרטים לחברת הביטוח שלך והם יטפלו או ינחו אותך איזה פעולות עליך לנקוט.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צודק לחלוטין... אבל במידה והמשטרה תצליח להעביר לי את המידע הרלוונטי האם עדיף לתבוע את שלה, את שלי או את שתיהן ביחד??

(כמו שאתה מבין מעולם לא היה לי ניסיון במקרים שכאלה תודה לאל... )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לסוכן הביטוח שלך, לו יש נסיון (אני מקווה).

או שתשלם השתתפות עצמית (לא ציינת אם יש נזק לרכב), ואחכ הוא יתבע אותו מחברת הביטוח שלה, או שתקבל ייעוץ משפטי, הכל לפי הפוליסה שיש לך.

אתה משלם ביטוח כל שנה, במיוחד בשביל דברים כאלו. תן להם לעשות את העבודה שלהם.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה נזק לרכב, ולי יש רק ביטוח צד ג'. כמו כן אין לי באמת סוכן ביטוח ואני מתנהל ישירות מול חברת הביטוח.

האם בכלל מגיעים לי פיצויים כלשהם על כך שכואב לי הגב??

נאלצתי להפסיד יום עבודה בגלל שלא הייתי מסוגל לקום מהמיטה....

היום כמעט שבוע לאחר מכן כבר קצת פחות כואב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל לאכול אוכל מזין, לעסוק בספורט ולחזק את הגוף. כך תמנע בעתיד כאבי גב מכל טלטול קטן. דרך אגב, כשרכב נתקע בך מאחורה, קודם כל נזרקים אחורה ואחר כך קדימה...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא הכחשתי את העובדה שאני פדלאה!!! ולמען האמת שאני לא באמת זוכר אם נזרקתי קודם קדימה ואז אחורה או להפך... לא האמת חושב שזה משנה משהו....:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזקי גוף אתה תובע מביטוח חובה שלך, ולא משנה מי אשם.

אבל בכל מיקרה אתה צריך את פרטי הפוגע, תלונה במשטרה ואת כל המסמכים הרפואיים .

אם רשמת את מספר הרכב, המשטרה תוך שבועיים תמסור לך את פרטי בעל הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני תובע את חברת הביטוח שלי ולא של הצד השני??

יש לי את מספר הרכב של מי שפגע בי וכבר הגשתי את התלונה במשטרה.

הם באמת אמרו לי שתוך שבועיים עד חודש אני אקבל את הפרטים שלהם, אבל שוב נשאלת השאלה האם אני יכול לתבוע את חברת הביטוח שלהם??

אין ספק שזה אחד הדברים היותר מעצבנים שקרו לי.. אני הייתי בסדר.. נתתי זכות קדימה למי שצריך ובתמורה נכנסים בי ועוד אומרים שהכל בסדר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא הכחשתי את העובדה שאני פדלאה!!! ולמען האמת שאני לא באמת זוכר אם נזרקתי קודם קדימה ואז אחורה או להפך... לא האמת חושב שזה משנה משהו....:lol:

לא רוצה להפחיד אותך אבל בדיוק על זה אתה עלול ליפול אצל חוקר הביטוח.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש עם הפניה לצילומים בחדר מיון.

יכול להיות שהכאבים שלך הם תוצאה של "אפקט צליפת שוט" הנובע מפגיעה מאחור.

שמור כל מסמך רפואי / הפניה / צילום / חוות דעת רפואית / אישור ימי מנוחה והעבר לחברת ביטוח החובה שלך, יכול להיות שנתפס שריר מהמתח, ויכול להיות שיש נזק, זאת תדע אחרי חוות דעת רפואית.

פנה לחברת הביטוח שלך והם ינחו אותך איך לפעול.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני תובע את חברת הביטוח שלי ולא של הצד השני??

שוב פעם - את נזקי גוף אתה תובע מביטוח חובה שלך,

במידה ויש נזקי רכוש (פגיעה ברכב שלך), אותם אתה תובע מביטוח צד ג' של הפוגע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז: מדוע אני אפול אצל חוקר הביטוח? הרי ישנם המון אנשים כמוני שלא עוסקים בספורט ובריאים לחלוטין ולאחר תאונה כואב להם הגב...

רז: נבדקתי על ידי רופאת המשפחה שלי ולאחר מכן על ידי טראומטולוג ושניהם הסכימו על כך שאין צורך בצילום אך קיבלתי הפנייה לפיזיותרפיה. כמובן שכל המסמכים נמצאים ברשותי ואין לי בעיה להעביר אותם לחברת הביטוח.

השאלה הבאה מופנית לשועלי הביטוח מביניכם... כמה כסף לדעתכם אני יכול לקבל מהביטוח על פגיעה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על "פגיעה כזו", שרופא קבע שאין צורך אפילו בצילום, ובכל זאת החלטת לנסוע לפיזיוטרפיה, שמור את כרטיסי האוטובוס, אולי תקבל החזר נסיעות, אם הם לא יתבעו אותך על נסיון הונאת ביטוח.

הפורום לא מעודד "שועלי ביטוח".

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז: מדוע אני אפול אצל חוקר הביטוח?

מאחר ושום חברת ביטוח לא מוכנה לשלם כסף מבחירה. החוקר ישאל אותך מה היה. אתה תתאר את גרסתך כמו שכתבת בפורום. החוקר יחתים אותך על הצהרתך וילך לדרכו. אחרי מספר חודשים תקבל לביתך מכתב ובו כתוב שתביעתך נדחתה עקב חוסר התאמה בין אופי התאונה לתיאור שתיארת, איך הגוף שלך נזרק בעקבות המכה. צודק, לא צודק, הוגן, לא הוגן, את חברת הביטוח זה ממש לא מעניין. עכשיו אתה יכול ללכת ולתבוע אותם בתביעות קטנות, גדולות, בינוניות... לך תחפש אותם.

הרי ישנם המון אנשים כמוני שלא עוסקים בספורט ובריאים לחלוטין ולאחר תאונה כואב להם הגב..

נכון, אבל אתה לא נהג מונית...

לפחות לפי תיאור הנזק ש(לא)נגרם למכוניתך, אין מדובר ב"הצלפת שוט" ומאחר ואני סקפטי מטבעי, אני נוטה להאמין שהכאב שחשת, נבע מעצות לא כל כך טובות שקבלת מ"חברים". בכל מקרה, אני שמח שהכאבים חלפו.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...