Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 סיבות לא להתקרב לטויובארו GT86\BRZ

gkatz
שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר מחקר מקיף ונהיגת מבחן בשתיהן הנה 10 סיבות לא להתקרב:

1. מחיר שערוריתי!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. מנוע חלש יחסית. אם אתם לא ב5000+ סל"ד וחשקה נפשכם להידבק לכסא תשכחו מזה.
  3. כאבי גב מובטחים אחרי כל נסיעה עירונית. באמפרים, פתחי ביוב וכו יזיזו לכם את החוליות.
  4. גימור פנימי פלסטיקי מזוויע. עם תבנית T (כמו בטויוטה) או בלי זה עדיין עלוב.
  5. אוטו רועש להחריד. ולא, לא מדובר במנוע פשוט הרכב לא אטום. מעל 70 קמ"ש תביאו אוזניות להגן על האוזניים.
  6. מערכת שמע מיושנת וללא עוצמה (BRZ). פול ווליום במערכת ועדיין אפשר לדבר חלש אחד עם השני.
  7. מחוונים ושעונים ותאורה מלפני 20 שנה. שעון דיגיטלי מלפני 35 שנה.
  8. כסאות אחוריים ליופי בלבד. אי אפשר לשבת שם נקודה. שלא יעבדו עליכם.
  9. אפס מקום בתא המטען. אפילו טרולי לא יכנס שם.
  10. מחיר שערוריתי!!!!!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פרוקסימה למה אתה מקל עליו? :lol:

מה אותו "המחקר המקיף" שביצעת? אתה יכול גם לפרט על נהיגות המבחן (שגם הכמה בודדים שקיבלו את הרכב לימים שלמים ולא כמה דקות מגמגמים שעוד יש להם מה ללמוד עליו , כריס הריס התכונן לישיבה הראשונה בכיסא הנהג כמו שנידון למוות מתכונן לישיבה בכסא חשמלי , ואפשר לראות שאם זאת לא הייתה כתבה הוא היה דוחה את המסקנות) .

כל הטענות שלך מגוכחות .

המחיר גבוה אבל אין מתחרות באותו הליי-האוט (מיאטה קצה התחתון ו-370Z בקצה העליון) .

לא היית צריך לעשות מחקר כדי לגלות שהמנוע חלש , הם כותבים את זה בעצמם , מצד שני זכור לי שאנשים עושים הרבה כייף עם כמה עשרות סוסים פחות (שוב מיאטה, אחלה רפרנס הצעצוע הזה) .

כל שאר הסעיפים נפסלו כשהמכונית הוגדרה כמכונית ספורט , פעם הבאה חפש את הסניף הקרוב של אינפיניטי .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי להגיב יותר טוב מהירח מעלי...

אין לי כוח להגיב לכל הטענות אבל אם לא הייתה לי המיאטה היום - הייתי רוכש אחת מהצמג בשמחה.

אומנם המנוע היה דורש שידרוגים (שכבר קיימים בשוק) אבל כל שאר הפרמטרים בהחלט קולעים לנהג שמחפש רכב ספורט ולא רכב פוזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. צודק. הן צריכות לעלות פחות מ-200000.
  2. לא משהו שלא ידענו - צריך לאמץ מאוד את המנוע בשביל לייצר קצב טוב. בחו"ל המשפרים כבר בעבודה...
  3. הגזמה פרועה. זו מכונית ספורטיבית. אל תצפה ממנה להיות נוחה כמו משפחתית.
  4. הגימור אכן מיושן ולא מאוד איכותי. לא דיל ברייקר עבור הלקוח הפוטנציאלי.
  5. שוב הגזמה. הוא לא רועש יותר מסופר-מיני מצויה.
  6. תחליף מערכת.
  7. עוד הגזמה.
  8. אדם במידות ממוצעות (אני) יכול לשבת מאחורי אדם אחר במידות ממוצעות. זה לא נוח ומתאים לנסיעות קצרות בלבד. אבל במפתיע זה אפשרי.
  9. תא המטען סביר עבור מכונית קופה קטנה וקלה.
  10. מה, לא מצאת סיבה עשירית?

"שכחת" גם לא מעט סיבות דווקא כן לקנות אותה - התנהגות כביש משובחת, הנעה אחורית, עיצוב יפה, פוטנציאל לרכב דריפטים, פוטנציאל לשיפורים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגאוני הדור ומביני העל במכוניות.

זו ההתרשמות שלי מהרכב. אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי אומר שאתם סוכנים שתולים של הסוכנויות המדוברות.

כמה הערות:

1. השרשור הוא דעתי - תאהבו יותר תאהבו פחות. יש פה מקום לכל הדעות.

2. נסעתי שעה בכל אחת מהמכוניות בלבד ועדיין זו ההתרשמות שלי

3. אכן, אם המחיר היה נמוך מ200K בטח הייתי קונה (בשביל הפאסון)

4. אני לא נהג מקצועי ודווקא בגלל זה ההערות שלי ענייניות היות ואני רוכש רכב על פי פרמטרים של האדם הסביר

5. כותרת השרשור היא 10 סיבות לא להתקרב. אתם מוזמנים לפתוח שרשור הפוך בזמנכם החופשי.

6. תהיו יותר נחמדים לאנשים בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה אוהב רשימות עם מספרים אה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההתרשמות שלי מהרכב. אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי אומר שאתם סוכנים שתולים של הסוכנויות המדוברות.

כמה הערות:

4. אני לא נהג מקצועי ודווקא בגלל זה ההערות שלי ענייניות היות ואני רוכש רכב על פי פרמטרים של האדם הסביר

5. כותרת השרשור היא 10 סיבות לא להתקרב. אתם מוזמנים לפתוח שרשור הפוך בזמנכם החופשי.

זה לא שהרכב לא טוב,זה שפשוט לא הבנת בישביל מה הוא טוב,

לאדם שמחפש להגיע ב א-ב בקו ישר עם קצת סטייל ופאנאש,יש אלטרנטיבות אחרות,

לזה שרוצה לא להגיע לשום מקום אלה סתם להתגלגל בכיכר אחרי הגשם,הרכב הזה נפלא.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות:

1. השירשור הוא אכן דעתך, אבל כשירשור, אנשים אחרים יכולים להגיב עליו - לטוב ולרע.

2. באמת אחלה חוות דעת מנסיעה של שעה בעיר, כתבי עיתוני הרכב נסעו ברכב כמה ימים אבל חוות דעתם לא ממש מעניינת אותך.

3. המכונית לא נועדה לפאסון, היא תוכננה ונבנתה כרכב מהנה לנהיגה לאנשים שיודעים להעריך את זה.

4. כמו הסעיף הקודם, הרכב הזה לא נועד להיות לאדם הסביר אלה דווקא לאלו שרוצים יותר.

5. כמו שכתבתי, השירשור הוא א ואנחנו נותנים את דעתנו על מה שכתבת - כמו בכל תרבות שיחה נורמלית.

6. בתור אחד שקורא לאנשים "סוכנים שתולים", "לגאוני הדור ומביני העל במכוניות."(בציניות רבה כמובן), ומבקש שלא נגיב בשירשורך היקר - דווקא אתה לא יכול להתהדר בנחמדות יתרה בפורום.

7. מישהו אומר לך שאתה שיכור - תתעלם, אם כולם אומרים לך שאתה שיכור - לך לישון, בקיצור קבל ביקורת כמו בן אדם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות:

לקשקשן הדור וטרול-העל בפורום.

האמירה על הסוכנים השתולים שקולה לאמירה שלי עליך שאתה סוכן שתול של המתחרים - כלומר מטופשת ומיותרת.

אמשיך עם הרשימה שלך:

1. מותר לך לומר את דעתך. מותר לכל אחד להגיב אחרת. זה לא סיבה לדבר אלינו בצורה הזאת, ורק פוגע באמינות דבריך.

2. מרגש. אני נסעתי יותר. הרבה יותר.

3. הבנתי. אז ב-230K זה חרא של אוטו ואסור להתקרב ממגוון סיבות, אבל ב-199K היית ב-100% קונה. לא נשמע לך קצת טפשי? כמעט כמו לקנות מכונית ספורט כזו בשביל הפאסון.

4. אז הרכב הזה לא מתאים לך. הוא מתאים לנהג ספורטיבי. לא לאחד שמתבכיין מקצת רעש, מתלים נוקשים וגימור לא איכותי.

5. כתבת 10 סיבות למה לא, זכותנו לכתוב למה כן.

6. תהיה אתה נחמד קודם. אנחנו התייחסנו באופן קונקרטי. אתה זה שהתחיל עם "גאוני הדור".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס, כנראה שנגעתי פה לכמה אנשים בעצבים החשופים. קצת עצוב וקצת מצחיק.

בכל מקרה, השרשור נועד בכדי שאנשים שמזדמנים לפורום ומתעניינים באוטו יקראו אותו ואולי זה ידליק להם נורה או שתיים או פשוט יתן להם עוד זוית ראיה.

התחלתי להתעניין ברכב לפני חודשיים, ראיתי את כל הכתבות האפשריות, בכל השפות ובכל מדיה אפשרית. קראתי חומר, שאלתי שאלות בפורומים בחול, התעניינתי בסוכנויות ואז הגעתי לנסיעת המבחן בשתיהן. חלקכם נסעתם ברכב יותר זמן ממני - לא הבנתי מה הקשר, כל אחד זכאי לדעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שמחים שאתה יודע לקרוא, אבל בו ספר לנו מה הרקע שלך בנהיגה, שנוכל לשים את דעתך בפרופורציה המתאימה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי באף אחד מהן. (אפילו שבא לי מאוד) :twisted:

אבל כל ואני מדגיש כל הכתבות שקראתי עליה היו מצוינות.

כן? אילו כתבות קראת עליהן?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין בפעם המיליון שכל מי שמחפש רכב מתנהג, הנעה אחורית במחיר צנוע אז הצמד הזה הוא רכב אטרקטיבי ביותר (אם לא ה...).

מצד שני, כל מי שבשוק לקנות הוט האטצ' (או רכב ספורטיבי בשביל הפאסון) ומתעניין על הדרך גם בצמד הנ"ל, הן נופלות מיד מבחינת ביצועים, רמת גימור ומחיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...