Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחרי הצמיגים 33 ו-1/3

tzahico
שימו לב! השרשור הזה בן 7879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי להוריד מהגולף שלי את הג'נט BBS היפה שלה ביחד עם הצמיגי 195/50, וזאת מכמה סיבות:

א. מושך יותר מדי תשומת לב.

ב. חיסכון בדלק (צמיגי 195).

ג. פחות אחיזה - יותר כיף :twisted: .

נכנסתי היום לפנצ'רמכר חבר של אבא וביררתי לגבי צמיגי 175/70/13 משומשים.

הוא הציע לי לקנות רביעית צמיגים משומשים ב-300 שקל, ושלח אותי לחפש במחסן שלו.

במחסן שלו מצאתי צמיגי מישלין MXT ומישלין MXV במצב טוב מאוד, בקושי שחוקים, אבל שחכתי לבדוק את התאריך יצור.

למישהו יש היכרות איתם ויכול לתת חוות דעת?

הנהיגה שלי היא מנהלתית בד"כ (ממוסך למוסך 8) ), אבל לפעמים אני לוקח את האוטו למגבלות (כביש הסופרלנד המפורסם :twisted: ).

צחי

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה עושה שגיאה חמורה.

במידה המדוברת אין צמיגים ספורטיביים , בשל העובדה שהמידה גם נעלמת מהעולם גם בעתיד לא יהיו צמיגים ספורטיביים.

מעבר לזאת השילוב של חתך צר (יחסית למה שיש לך היום) עם דופן גבוהה מבטיח לך צמיג עם רכות בנסיעה מנהלתית אך שיימרח לך בכל פנייה מהירה.

למה לא להשאר עם הג'נטים ולרדת ל 185/50/15 או מידה דומה אחרת ???

לא חבל לחזור ל 13" ??

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה באמת שה- 15 אינץ' קצת מוגזמים על הגולף MKI.

אבל גם נראה לי שלרדת ל- 13 אינץ' זה עלול להיות בעייתי מבחינת מציאת צמיגים בעתיד, ואיבוד של יותר מדי אחיזה.

מה דעתך על 14 אינץ'?

עם צמיגים 175 או 185?

אם אין לך ג'נטים זו תהיה השקעה גדולה, אבל אני חושב שזו האפשרות האופטימלית.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינו צמיג שלא רק לא נעלם,אלא גם לא יעלם לפחות לא בשני העשורים הקרובים.

דגמים רבים מאוד של פרטיות נוסעים ויסעו על המידה הנ"ל כך שאין כל חשש ולו הקלוש ביותר שהמידה תיגנז.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד השינוי - והצמיג שבחרת מעולה - מספק שפע של אחיזה ועמידות גבוהה.

א-ב-ל: אני קניתי MXV3 חדשים דנדשים לפני כמה חודשים ב320 לצמיג (מידה: 175 על 70 על R13)- אז תבדוק אם משתלם לך לקנות משומש או חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד-מתי?

כבר שנתיים ששוכבת לה המצלה לתקנה להגבלת גיל הצמיגים.

ההמלצה מדברת על גיל מירבי של 4-5 שנים,כאשר הנטייה היא לכיוון הנמוך.

צמיגים ישנים אשר נמכרים בתיקריות הינם פצצות זמן מתקתקות(לא שהכבישים אינם עמוסים בצמיגים שנס ליחם).

תעשה טובה לנו וראשית כל לעצמך ותקנה חדשים.

עמית.

מחליף צמיגים כל 3-3.5 שנים או לחילופין לפי בלאי,הקודם זוכה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רועי,

ידוע לך מה ההבדלים בין ה-MXV ל-MXT? ה-MXT נראה בעיני עם דופן יותר ספורטיבי. לגבי המחיר, הצמיגים נראים ממש טוב, והוא מביא לי ארבעה בפחות ממחיר של צמיג אחד חדש, וזה עוד לפני שניסיתי להוריד אותו במחיר.

לעמית, היום שחכתי להסתכל על התאריך שלהם, אבל כמובן שאני יבדוק את זה אם באמת העיסקה תצא לפועל. בטיחות זה דבר שאני כלל וכלל לא מזלזל בו, הבעייה היא שבנתיים הכיס די ריק. :oops:

לגבי ג'אנט 14, יש מצב לארגן החלפה, תמורת הג'אנט 15" BBS. אני משתדל להימנע מכך, מכיוון שאולי בעתיד אני ירצה לחזור ל-15.

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MXV הוא הדגם החצי ספורטיבי של דגמי ה"משפחה" של מישלן, ואילו MXT הוא דגם העידון ונוחות.

הMXV עדיף - ואני חוזר פה על דברי קודמי - שים לב לתאריך ייצור הצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להוריד מהגולף שלי את הג'נט BBS היפה שלה ביחד עם הצמיגי 195/50, וזאת מכמה סיבות:

א. מושך יותר מדי תשומת לב.

ב. חיסכון בדלק (צמיגי 195).

ג. פחות אחיזה - יותר כיף :twisted: .

צחי

אני אישית חושב שאתה עושה טעות חמורה.

כבר קנית אותה עם חישוקי BBS יפים במידה מעולה, ועכשיו אתה רוצה להחזיר למידות סטנדרטיות ועלובות?? אתה רוצה רכב ספורטיבי לא??

ועוד איזה סיבות... מושך תשומת לב, חוסך בדלק, פחות אחיזה (????????) מי היה מאמין...

סצנה אחר כך, רוני מגיע לפנצ'ריה מקומית ומבקש להתקין 165 על 70 על 13:

פנצ'רמאעכר: אבל יש לך כבר 195 על 55 על 15??

רוני: (בקול בכייני) אני רוצה פחות אחיזה!!! נמאס לי שהאוטו אוחז טוב, כמה אפשר??

סוף סצנה.

אתה רוצה שהאוטו יאבד אחיזה??? תסע יותר מהר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי הרבה זמן כזאת טעות.

תקרא טוב את מה שרוני כתב.

מה השלב הבא... תיסע ליפו לחפש גרמופון כי הרדיו דיסק איכותי מדי? :mad:

אולי תשדרג ל1300 כי המנוע חזק מדי?

אתה הולך לשים מידה שתפגום קשות בנהיגה הספורטיבית שלך. ל175/70 יש קיר גבוה - מה שיתרום לעיוות הצמיג בסיבובים, סוליה צרה יותר, מה שיפגע באחיזה - ועוד תצטרך למצוא 4 ג'נטים...

נו באמת.

מה שהכי גרוע זה הקטע של צמיגים משומשים - אצלנו בחברה הוצאתי איסור לעבוד עם משומשים- יהיו אשר יהיו.

ה MXT והMXV הם צמיגי נוסעים סבירים בעלי נטייה להתייבש מהר.

הסיכוי שתחוש הבדלי אחיזה בין השניים נמוך.

קח בחשבון לשים צמיג משומש זו טעות ממדרגה ראשונה. 4 צמיגים - כ"א מהם מתאריך אחר... ממכונית אחרת... אל תקנה סיפורי סבתא על תאונה קטלנית אחרי 100 קילומטרים.

כיום מעט מאוד מכוניות באות עם המידה הזאת, כך שיכול הבחלט להיות שהצמיגים ישבו אצל הפנצ'רמאעכר כמה חודשים או במגרש גרוטאות, או על האוטו.

אם הצמיג מבריק ונראה חדש ,זה לא בגלל שהוא כזה . בוא איתי לאוטו דיפו (אתה לא חייב) ונקנה לך כמה ספריי צמיגים שרק תרצה. זה חרא של דבר שגורם להחלקה (איזה יופי... עם צמיגי 175 בני שלוש...) ויכול לשמש במקסימום ליום העצמאות או לסירוגין לבניית להביורים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסווגן בחרו לשדך לגולף GTI סימן ראשון צמיגי 175/70/13. למה? אני מאמין שבעיקר בגלל שלושת הסיבות שציינתי (+נוחות אולי).

אם אני לא טועה, המידה שיש לי עכשיו בצמיגים 195/50/15 מקורה בשירוקו (ולכן גם אושרה ברישיון הרכב).

נראה שהמידה הכי אידאלית לגולף GTI MK1 היא המידה שבאה בדגמים המאוחרים שלה לפני שהוחלפה ב-MK2 (סוף 83-תחילת 84) - 185/60/14.

http://www.wagar.co.uk/campaign/thecampaign.htm

יש מצב לארגן החלפה לכאלו ג'אנטים, תמורת ויתור על ה-BBS. (תומר, נשלחה הודעה).

לגבי המשומשים, אני לא טיפש, וכמובן שאני יבדוק בשבע עיניים כל צמיג לפני שהוא יכנס לי לאוטו. סה"כ הסולייה של הצמיגים נראית טוב, חריצים עמוקים, והם עומדים מתחת לסככה. הדבר היחידי שבעוונתי הרבים שחכתי לבדוק זה התאריך יצור שלהם.

היום אני יבדוק אם בכלל ג'אנט 13" יכנס סביב הברקס הקידמי.

כך או כך, 13 או 14, תמיד יהיה אפשר לחזור אחורה לג'אנט 15" אם אני באמת יגלה שה-"שינוי" לא מתאים לאוטו, כמו שהמנהדסים בוולפסבורג חשבו בזמנו.

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהם ימצאו אצלך בית חם.

ניסיתי היום להכניס ג'אנט 13 והקאליפרים מקדימה מפריעים.

מה שמותיר לי אפשרות אחרונה ואידאלית - 185/60/14.

בכל מקרה זה לא יהיה בטווח הקרוב.

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסווגן בחרו לשדך לגולף GTI סימן ראשון צמיגי 175/70/13. למה? אני מאמין שבעיקר בגלל שלושת הסיבות שציינתי (+נוחות אולי).

.

איזה שטות! בשנת 75 כשתיכננו את הגולף אולי 175 הייתה מידה ספורטיבית, היום 175/70/13 מגיע על דייהו... כנראה שמה שהיה נכון לפני 27 שנה נכון גם היום לדעתך. כמו שהיום גם אתה וגם אני יודעים כמה שווים הסכמי אוסלו.

אגב זו גם המידה של האוטו שלי (להזכירך אסקורט 79' 1300. ) .

אני בעד להשאר עם 15" .

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...