Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבאים דייהטסו לארץ?

yochay_s
שימו לב! השרשור הזה בן 4243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי לפי נתוני איגוד היבואנים לפחות בחצי שנה האחרונה שבדקתי לא יובאו כלל דגמים חדשים של החברה. מה נסגר איתם?

לא שאני מזיל דמעות עליהם, אבל מה קורה איתם?

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיהטסו חיסלו את כל עסקיהם באירופה ובכלל זה גם בישראל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק מחייב יבואן להמשיך ביבוא חלפים מספר שנים לאחר הפסקת יבוא דגם.

אני לא בטוח אם מדובר ב 5 או ב 7 שנים.

בכל מקרה, היבואן עדיין קיים, טלקאר מייבאים כיום קיה וסאנגיונג ואני משוכנע שכל עוד תהיה דרישה לחלפים של דיהטסו, הוא ישמח לייבא אותם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו מעולם לא נחל הצלחה כלשהי בישראל למעט דגם הסיריון והשרייד (שדווקא בשנות ה 80 נמכר בכמויות יפות)

האפלאוז שרובם הגדול מצאו את דרכם למגרשי ברזל וחלקם נטוש ברחובות ישראל והטיריוס שמעולם לא נחשב להצלחה נחלו כשלון גדול.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק מחייב יבואן להמשיך ביבוא חלפים מספר שנים לאחר הפסקת יבוא דגם.

אני לא בטוח אם מדובר ב 5 או ב 7 שנים.

בכל מקרה, היבואן עדיין קיים, טלקאר מייבאים כיום קיה וסאנגיונג ואני משוכנע שכל עוד תהיה דרישה לחלפים של דיהטסו, הוא ישמח לייבא אותם.

7 שנים

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו מעולם לא נחל הצלחה כלשהי בישראל למעט דגם הסיריון והשרייד (שדווקא בשנות ה 80 נמכר בכמויות יפות)

האפלאוז שרובם הגדול מצאו את דרכם למגרשי ברזל וחלקם נטוש ברחובות ישראל והטיריוס שמעולם לא נחשב להצלחה נחלו כשלון גדול.

דוקא על הכביש עדין ניתן לראות אפלאוז נוסעות

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא נכון.

כל מכוניות דייהטסו זכו להצלחה מכובדת כשהיו חדשות.

השרייד היתה הקטנה הראשונה בארץ שהציעה את השילוב הקדוש אוטומט+מזגן ואילו האפלאוז היתה בתחילת שנות ה 90' אחת המכוניות הנמכרות ביותר בארץ.

גם הטריוס, בנישת השוק שלו זכה להצלחה מכובדת למדי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד - בעזרת מנועי הטויוטה אלו רכבים מאוד אמינים.

לא כל מכונית יפנית אמינה - ודייהטסו היא הוכחה כואבת לכך. שרמנט היתה מכונית אמינה, אך סבלה מבעיות חלודה, בדומה לשרייד של שנות השמונים. אפלאוז היא רכב שאינו מזדקן בכבוד וסובל מלא מעט תקלות מכניות - איפה הוא ואיפה קורולה משנתון וקילומטראז' דומים. גם הדור הראשון של הסיריון לא היה מוצר איכותי במיוחד.

ככלל, דייהטסו תמיד היתה טויוטה סוג ב'. מיעוט ההברקות שלהם הסתכם בג'יפי הרוקי/פרוזה, הקורה המינימליסטית של 1985 והשרייד GTti, שמעולם לא יובאה לארץ.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון בעיקרון, אבל ברשותך כמה תיקונים.

גם הסובארו ליאונה סבלה מנגע החלודה, כולל בדגמים המאוחרים ביותר.

האפלאוז היתה מכונית אמינה מאד שהיתה רגישה יותר מיפניות בנות דורה לתחזוקת שבר, ובעיקר לטיב נוזל הקירור.

קל לראות את זה היום, אבל כדאי לזכור שמרבית האפלאוזים מתקרבים לגיל 20, ובכל זאת חלק לא מבוטל מהן עדיין משרת נאמנה את בעליו.

אגב, גם הקורולה הראשונה שהגיעה לארץ ב 92' לא היתה איכותית במיוחד; הדגם שהחליף אותו ב 93' נהנה מאיכות ואמינות שאפילו מרצדס יכולים לחלום עליו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא נכון.

כל מכוניות דייהטסו זכו להצלחה מכובדת כשהיו חדשות.

השרייד היתה הקטנה הראשונה בארץ שהציעה את השילוב הקדוש אוטומט+מזגן ואילו האפלאוז היתה בתחילת שנות ה 90' אחת המכוניות הנמכרות ביותר בארץ.

גם הטריוס, בנישת השוק שלו זכה להצלחה מכובדת למדי.

השרמנט לא זכתה לכזאת הצלחה למה??

הייתה לי שרמנט לפני 4 שנים (האוטו היה לפני יד 1 של דוד שלי) זה היה אחלה אוטו! אמין, הנעה אחורית, קל לנהיגה, חסכוני מאוד בדלק!

הבעיה שאוטו סבל מקצת חלודה בבגאז' דשבורד מפוצץ ועוד כמה דברים מעצבים כאלה שהייתי חייב למכור

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...