Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: צריכת דלק גבוהה מאוד בגולף 1.6 אוטומט MK4

GalMe
שימו לב! השרשור הזה בן 4271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב ברשותי מעט זמן יחסית והספקתי לערוך מספר בדיקות לגבי תצרוכת הדלק והנה הנתונים:

1. הרכב עבר טיפול לפני שבוע ובו הוחלפו הפלאגים, שמן מנוע, פילטר שמן ופילטר אוויר.

2. הנסיעה שלי היא בינעירונית בתנאים של פקקים ועם מזגן (נסיעות מועטות של 12 קילומטר לכל כיוון הלוך חזור מהעבודה)

3. צורת הנסיעה שלי, בין אם זה בין פקק לנסיעה רצופה (עד לפקק הבא) היא רגועה מאוד! אין לחיצות פתאומיות או נסיעה בטורים גבוההים במיוחד

4. הרכב לא גמע הרבה קילומטרים בכללי והמנוע במצב טוב (אמור להיות)

בבדיקה הראשונה הרכב לגם כ1 ליטר לכל 8/8.5 ק"מ, בדיקה שנייה זה כבר קפץ ל1 ליטר לכל 7 ק"מ!!!!! צורת הנסיעה נותרה זהה בעקרון....

אין לי ספק כי זו צריכה גבוהה לכל הדעות, במיוחד לאור צורת הנסיעה שלי...

האם יכול להיות שמדובר בחיישן תקול? או תקלה אחרת כלשהי?

כיצד ניתן לבדוק במקצועיות?

מה אתם ממליצים לבדיקה וטיפול?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בנסיעה משולובת הוא עושה 1-10 מצליח להגיע ל כ 510 קמ למיכל.עם גולף 1999 מנוע 1800 אוטומטית.בעבר כשנסעתי רק כמעט בפקקים ובעיר היה אוכל 1-7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...