Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קפטיבה דיזל 2008. האם טיפוס חום מנוע במאמץ לקו האדום זה תקין?

zurk
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי קפטיבה דיזל 2008.

האם טיפוס של חום המנוע בזמן מאמץ על לקו האדום זה עניין תקין ? (לא ניסיתי ללחוץ את המנוע יותר מזה)

בנסיעה רגילה או לאחר העליה מחוון החום מראה על האמצע.

(בדיקת רמת מים\שמן תקינה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה בעיניך מאמץ. אבל בתנאי נסיעה רגילים, אפילו בעלייה עם מזגן החום לרוב הרכבים לא עובר את החצי. בדוק טרמוסטט, משאבת מים ורדיאטור - אולי הוא סתום חלקית. כמו כן בדוק תפקוד של מאווררים - האם הם נכנסים לפעולה בזמן.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך המהירה.

לא הייתי קורא לזה מאמץ. העליות של פוריה.

מעולם לא היה לי רכב שעבר את החצי יותר מפס אחד. לכן נראה מאוד לא תקין, המזגן מפסיק לקרר מה שהפך את העניין למציק אולי יותר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוסך לאבחון התקלה. רכב שמתחמם עד קו אדום, זה יכול לגרום לנזקים בראש מנוע ותיקון יקר מאוד. עדיף להקדים ולתקן את הבעייה ולא לנסוע עם רכב מתחמם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור, מחר בבוקר זה קורה.

העניין הוא שבמרכזי אמרו שבקפטיבה זה עניין תקין שבזמן מאמץ מד הטמפ יגיע לרבע העליון..עניין תקין.

דבר שנשמע לי די מוזר, מעולם לא נתקלתי בתופעה כזו שמאובחנת כתקינה.

תודה בכל אופן, נראה מחר מה יהיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המזגן מפסיק את פעולתו כתוצאה מטמפ' נוזל קירור גבוהה הדבר מצביע בהחלט על תקלה.

ברוב הרכבים המודרנים מערכת בקרת אקלים או מחשב הרכב מכבה את המזגן בכדי להקטין את העומס על המנוע ולשמור על טמפ' נוזל הקירור בתחום המותר.

המלצתי

גש בהקדם למוסך !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ברשותי קפטיבה דיזל 2008.

האם טיפוס של חום המנוע בזמן מאמץ על לקו האדום זה עניין תקין ? (לא ניסיתי ללחוץ את המנוע יותר מזה)

בנסיעה רגילה או לאחר העליה מחוון החום מראה על האמצע.

(בדיקת רמת מים\שמן תקינה).

היי,

אם הרכב מגיע לקו האדום- זה לא תקין

אתה צריך לגשת לבדיקה במוסך לאבחון הבעיה,

אם תרצה אתה מוזמן לתאם תור דרכי,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אותו הרכב באותו השנתון עם בדיוק אותה בעיה, החום עומד על החצי ורק אחרי עליה ארוכה של כמה דקות טובות בשיא היום הוא מתחיל לחרוג ולעלות מעל החצי, היום בעליות של מודעין הוא ממש התקרב לקו האדום, הרכב היה במוסך יום מלא שבוע שעבר ולא איתרו שום תקלה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המזגן מפסיק את פעולתו כתוצאה מטמפ' נוזל קירור גבוהה הדבר מצביע בהחלט על תקלה.

ברוב הרכבים המודרנים מערכת בקרת אקלים או מחשב הרכב מכבה את המזגן בכדי להקטין את העומס על המנוע ולשמור על טמפ' נוזל הקירור בתחום המותר.

המלצתי

גש בהקדם למוסך !

אם במאזדה 3 שנת 2008 קרה שהמזגן הפסיק לעבוד [הוציא אוויר פחות קר ושהוא היה על רמה 1 לכמה דקות ואז מעלים את הרמה של המאוורר ליותר גבוהה אז יוצא אוויר קר] זה גם אומר משהוא?

כי זכור לי שבאילת [בפקק שיש בכניסה לאילת] זה קרה אבל היום האוטו ברוך השם עובד רגיל.

יש איזה משהוא שאני צריך לדעת? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
אני עם אותו הרכב באותו השנתון עם בדיוק אותה בעיה, החום עומד על החצי ורק אחרי עליה ארוכה של כמה דקות טובות בשיא היום הוא מתחיל לחרוג ולעלות מעל החצי, היום בעליות של מודעין הוא ממש התקרב לקו האדום, הרכב היה במוסך יום מלא שבוע שעבר ולא איתרו שום תקלה,

היי אני בכוונה מקפיץ ולא פותח שרשור חדש

רוצה להתיעץ על אותה בעיה בדיוק,

קפטיבה דיזל מתחמם רק בעליה ארוכה ומגיע לאדום

נבדק הכל! רדיאטור חדש כל הצנרת נבדקה כולל הצינורות הקטנים מסבב למנוע,משאבה חדשה, טרמוסטט חדש מאוורים תקינים ועובדים בזמן

נבדק לחץ הפוך ויצא תקין

בתודה מראש

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...