Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסיכוי שלי לבטל/לשנות חוק? (חוק הכלבים המסוכנים)

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 3631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הבעלים הגאה של כלבה מגזע פיטבול. (בסמלון שלי)

גזע שעל פי חוק מוגדר כ "גזע מסוכן".

בגדול, ההשלכות אוסרות עלי להסתובב עם הכלבה שלי ללא מחסום.

הכלבה חייבת להיות מעוקרת (או מסורס במקרה של זכר). (שדרך אגב אני מאוד בעד לעקר ולסרס!!)

אני חייב להיות מעל גיל 21.

אסור להוליך את הכלבה עם רצועה העולה על 2 מטר (אם אני לא טועה).

במקרים מסויימים אדרש להציג תעודת יושר לשירות הוטרינרי על מנת להיות הבעלים החוקי של הכלב ברשיון.

ועוד כל מיני גזירות כאלו ואחרות.

עכשיו,

בניגוד גמור לסטיגמה שהם קיבלו, אלו כלבים מדהימים!

כלבי משפחה נהדרים ונאמנים. שובבים וחברותיים.

בקיצור, הם לא שונים מגולדן רטריוור או לברדור או פודל. (חוץ מהעובדה שהם חזקים יותר.)

הכלבה שלי מטורפת על חתולים, תינוקות, ילדים קטנים, מבוגרים, אתיופים, חרדים, ערבים. (חלילה לא מתוך גזענות!!! באמת! פשוט יש כל מיני השערות/מחשבות שכלבים לא אוהבים את האוכלוסיות האלה :oops: )

והיא ממש לא שונה מהרבה מאוד פיטבולים שאני מכיר.

דווקא הפיטבולים ה"אכזריים" וה"תוקפנים" הם המיעוט!

האם יש איזושהי דרך שבה אפשר לבטל חוק שכזה?

או לפחות לשנותו. נניח שהחוק יהיה רק כנגד זכרים (סליחה SMIRO).

אני לא זוכר מקרה שבו נקבת פיטבול תקפה אי פעם. (ואשמח אם יתקנו אותי).

או אולי לבצע מבחני אופי לכלבים ולפי סף מסויים לקבוע האם הכלב מסוכן. אפילו שהבדיקה תהיה תמורת תשלום מצד הבעלים. כברירת מחדל הכלב יוגדר כמסוכן, אלא אם אושר אחרת בבדיקה ע"י מומחה להתנהגות כלבים. (אני אישית מוכן לשלם גם 2000 ש"ח עבור חרותה של הכלבה שלי!)

מה הסיכוי שלי (ואיך?), לשנות/לבטל את החוק הזה?

מראש תרשו לי לבקש מכל אלו שניזונים רק משמועות, לא להתחיל להטיף מוסר על זה שהכלבים האלו סכנה לציבור/פצצת אטום מתקתקת/כלי נשק על ארבע וכו'. כי זה פשוט לא נכון!

מסתובבים בחוץ הרבה מאוד כלבים מסוכנים הרבה יותר!

מרבית מהרועים הגרמנים שנמצאים ליד בעליהם יהיו הרבה יותר מסוכנים מפיטבול! (אני מת על רועה גרמני, אבל הם מאוד רכושניים ודאגנים כלפי בעליהם. תנועה תזזיתית לכיוון הבעלים, או אפילו טפיחה על השכם עלולה להביא לתקיפה מצד הכלב. מנסיון!-לא שלי).

הפיטבול בארה"ב ממוקם במקום נמוך מאוד סטטיסטית בתקיפות בני אדם,נמוך גם בהשוואה לגולדן רטריבר למשל. נמוך הרבה יותר מרועה גרמני או בלגי.

תודה.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי הסיכוי קלוש.

גם אם הנתונים לצדך, לשנות חוק פופוליסטי שמתבסס על מידע חסר, שמועות, סטיגמות וחוסר הבנה בתחום זו משימה שלטעמי היא בלתי אפשרית.

הדרך לשנות חוק היא לשנכע ח"כ שירים את הכפפה. עכשיו לך תמצא ח"כ שמבין בתחום הכלבנות (ולא, זה שהוא גידל 3 פודלים וגולדן מאז שהיה בן 6 לא הופך אותו למבין), מסכים לשמוע ולראות נתונים בנושא ואחרי שאולי הצלחת לשכנע אותו בצדקתך, שיהיה מוכן להשקיע זמן בלשנות חוק שנתפס ע"י רוב הציבור ההדיוט כחיוני להגנה על חייו.

זה אולי קצת פחות קשה למצוא ח"כ שיעבור חוק שיוצא מתפיסה שמהירות מופרזת אינה הורגת, אבל רק קצת.

בדומה לרוכבי דו"ג, אנשים שמגדלים פיטבולים בחוסר אחריות תוך יצירת סיכון לסביבה, מוציאים שם רע לכל היתר. וכמו שרוכבי אופנועים מוצגים בתקשורת כחוליגנים, כך גם כל מקרה נשיכה מדווח בהתלהמות בתקשורת גם כאשר ה"אמסטף" בתמונה הוא בכלל פודל.

אתה מוזמן לצאת במאבק, אבל קח בחשבון שתצטרך הרבה זמן, סבלנות ועקשנות כדי להצליח להזיז משהו בכנסת שמחוקקת חוקים שמבוססים על ספאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את טענותיך, והן נשמעות הגיוניות אבל אתה לא יכול שלא להבין את בעלי הכלבים/החתולים/האנשים הרגילים שמשקשקים כשהם רואים כלב כזה עובר מולם. לא חסר גם בעלי כלבים אימתניים כאלה שמלמדים את הכלבים שלהם לתקוף. יצאתי לסיבוב עם הכלב של החברה שלי לפני כמה זמן, והיו כמה ערסים עם פיטבול עצבני וכשהוא ראה את הכלב הצהוב הקטן שהיה איתי הוא ישר אמר לו 'כנס בו' והפיטבול ממש התחיל לרוץ לכיוונו באגרסיביות, אני ראיתי את המוות שלי ושל הכלב קרב, מזל שלפחות הייתה לחבורת ערסים האלה חגורה..

בנוסף כשרואים כלב כזה מסתובב חופשי ברחוב (ויש הרבה אנשים חסרי אחריות בחולון שנותנים לפיטבולים שלהם ללכת לאכול צהריים בגינת הבית שלי- יש לי חתולים) הלב פשוט נופל לתחתונים. במיוחד אני שיש לי חתולים לשמור עליהם...

אני לא חושב שאמצעי בטיחות לגבי הכלבים המסוכנים הללו (וכן, לא כולם מסוכנים) יעשו רע. אני מרגיש תחושת בטחון גבוהה יותר מאז שהעירייה שלי החלה לאכוף את החוק נגד כלבים מסוכנים. אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שאנשים מפחדים בסביבה ציבורית בגלל הכלבה שלך, לא משנה כמה מקסימה היא, ואני באמת בטוח שהיא כזאת!

גם לגבי הסירוס והעיקור אני חושב שזה דבר חיובי. אני מבין שאתה נגד זה, אבל בארץ שלנו, מקום קטן וצפוף שבו אין שטחים פתוחים ברשותם של אנשים יש צורך למגר את הופעת הכלבים האלה. לעומת זאת באוסטרליה, אמריקה, ושו"ת שלכל אדם שם יש חלקה בגודל של הנגב אני חושב שרצוי ומותר לשמור על ייחודם של הגזעים הללו.

מקרה פרטי שנזכרתי: גרו מולי שכנים חדשים, שמקצועם הוטל בספק. לתחושת הגבריות שלהם, או באמת כדי להגן על הבית, הם הציבו במקום 2 פיטבולים מאיימים. 2 תוצאות משהותם בת החצי שנה בבית שממולי: חתול שלי שהצלתי ממלתעותיהם, כלב חום קטן שעלות טיפולו הגיע לכדי 35 אלף שקל כי הוא היה במצב נוראי. הוא ננשך בכל הגוף ועד היום רואים עליו צלקות והוא הולך בצורה ממש מוזרה. לזכותם של השכנים, הם שילמו את -כל- עלות הטיפולים של הכלב שננשך, והעיפו את הפיטבולים קיבינימאט.

אגב, אני מסכים איתך לגבי ההבדל בין זכרים לנקבות בעניין, ואני מאמין שב90% מהמקרים של תקיפת כלבים לא משנה מאיזה סוג, מדובר בבעלים חסר אחריות/ערס סוג ג', אבל שאלת לגבי תקיפת כלבות פיטבול:

http://www.psakdin.co.il/fileprint.asp?filename=/nezikin/private/ver_dhog.htm

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=708&messageid=136981252

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2934310,00.html

http://www.hadash-hot.co.il/story/3859

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=474193.0

http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=836251

אני לא אומר שמדובר בתופעה נפוצה, אני לא אומר שצריך לאכוף את הנקבות כמו את הזכרים, אבל אני רק מוכיח לך שזה קיים. זה לא משרת שום טענה שלי, אתה פשוט שאלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*דאבלפוסט באישורו של falou*

זכור לי סרטון של איזה חתיכת חרא שצילם את הכלב שלו רוצח חתול קטן ושמנמן, עם פסים. הרגעים האלה שאני זוכר, שאני רואה את האור בעיניים של החתול המדהים הזה כבה, אלו רגעים שאני לא מצליח שלא להזכר בהם לפני שאני הולך לישון. באמת שנהייתה לי טראומה מזה, ומדובר בסרטון שראיתי לפני שנתיים.

אז כן, על פניו, מדובר בבן אדם שצריך להיות בכלא בלי קשר לכלב, והחתיכת חרא הזה רק גידל את הכלב על רצח לשם הנאה, ולא כל בעלי הפיטבולים הם כאלה. אבל יש הרבה כאלה שהם כן, וגם אם הם לא ירצחו חתול, הם יגדלו את הכלב שלהם "כולה" לשמור על הבית שלהם, כשבעצם שחתול תועה ייכנס לגינה ויסיים את החיים שלו בצורה נוראית. או שבן אדם ייכנס לחצר כדי לבקש סוכר, והוא יסיים את היום שלו בבית חולים.

אז נכון אתה לא כזה, וזכותך לגדל את הכלב שלך בלי לחשוש, ובלי שיש נסיונות למגר את הגזע, אבל כאן מועלית השאלה, האם ניתן לאפשר לכלבים כאלה להסתובב כשאר הכלבים, שפוטנציאל האלימות אצלהם טמוע אצלהם בדי.אנ.איי?

הרי אי אפשר לתת לכלבים כאלו להסתובב חופשיים כשיש אנשים שמנצלים את זה למטרות רעות. תסתכל על זה ככה: אתה רוצה אקדח שיישמור עליך במידה ואדם יפרוץ לביתך, וזו זכותך המלאה; אבל אם יאפשרו לכל אדם לקבל נשק, כמו באמריקה, בסופו של דבר המשוגעים יעלו על זה ויילכו לטבוח ב14 אנשים למוות ולפצוע עוד 50. פיטבול ביידים לא נכונות, הוא כמו נשק. ויש אנשים, כמוני למשל, שמגיע להם להחזיק נשק, גם אם לשם האהבה לנשקים וגם אם בשם תחושת ההגנה. אבל איך ניתן להבדיל בין אדם שרוצה לגדל את הכלב שלו על ערכים של חברות, ואהבה, לבין אדם שרוצה לגדל את הכלב שלו על לשמור על הבית במחיר של פציעה קשה, בחיות ובני אדם אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתוב מעליי נכון לא פחות לגבי רועה גרמני, גם מבחינת האגרסיביות וגם מבחינת פוטנציאל הנזק (ולא לקשקש את המיתוס על הנעילה של הפיטבול, אין לזה תימוך פיסיולוגי).

יש מס' גזעי כלבים שפוטנציאל האגרסיביות שלהם גדול יותר, וכאן אני כן מסכים אם הטוען מעליי, היה עדיף אם אחזקת כלב מעל גודל מסויים היתה דורשת אישור שלוקח בחשבון מי הבעלים, מתוך הנחה שכלב גדול יותר הוא גם מסוכן יותר (גם אם הוא גולדן). למה גודל?!

כי גזע קשה להגדיר ברמה המשפטית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי, הכלבים האלו מסוכנים מאקדחים. אקדח לא יורה בלי בעליו, הכלבים האלו גורמים לנזק על דעת עצמם. החוק הזה לא חוקק בוואקום וקדמו לו מקרי תקיפה רבים של פעוטות ועוברי אורח - שלא לדבר על חיות אחרות - על ידי כלבים מהזנים שנחשבים למסוכנים.

אני לא סומך על הכלבים, ואני לא סומך על הבעלים: היו גם מקרים שכלבים אכלו ילדים של בעלי הבית. מבחינתי, זה חוק שמגן על הציבור בפני סכנה ממשית ועל כן קיים עבורו צידוק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, כל מה שכתבת למעלה לא מבוסס עובדתית.

היו לא פחות מקרי תקיפה של רועה גרמני. הסטטיסטיקה אומרת בוודאות - אין סיבה להחריג גזעים מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שפותח השרשור דיבר על פיטבולים בספציפי, דבריי הופנו כלפי ציבור הפיטבולים, אך דבריי תקפים לגבי כל כלב המסוגל באופן פיזי לפגוע בבן אדם או חיה אחרת ולגרום לפציעה של ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשורת עשתה אחלה עבודה וסימנה X ענק על הגזעים הללו.

הנה מקרים ולא שמועות שמשום מה התקשורת לא הזכירה:

כלב מסוג לברדור (שייך לחברה של אחותי) נשך את אחד הילדים שלה. הילד נלקח לבית החולים טופל ושוחרר.

כתבה בנושא? או לידעה את הציבור? לא ולא.

כלב מעורב בגודל בינוני (ז"ל) של חבר נשך את אחד הילדים הקטנים בשכונה, לאחר ההיסטריה והצעקות של השכנים וההורים נלקח הילד לבית החולים. תקשורת? כמובן שלא.

רועי זה בשבילך ילד ירה בחבר

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לגבי הסירוס והעיקור אני חושב שזה דבר חיובי. אני מבין שאתה נגד זה,

כנראה שלא הבהרתי את עצמי.

אני מאוד בעד סירוס ועיקור!

כל הכלבים שהיו לי עד היום (4 במספר כולל הנוכחית), עוקרו/סורסו!

אבל שאלת לגבי תקיפת כלבות פיטבול:

http://www.psakdin.co.il/fileprint.asp?filename=/nezikin/private/ver_dhog.htm

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=708&messageid=136981252

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2934310,00.html

http://www.hadash-hot.co.il/story/3859

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=474193.0

http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=836251

.

תודה על הקישורים לתקיפה של הנקבות.

לא שמעתי על נקבות שתקפו עד עכשיו. :shock:

*דאבלפוסט באישורו של falou*

או שבן אדם ייכנס לחצר כדי לבקש סוכר, והוא יסיים את היום שלו בבית חולים.

לא יודע מה איתך, אבל אני לא ממש רוצה שבן אדם, לא משנה מי זה, יכנס לחצר שלי ללא רשות!

אתה רוצה סוכר? בשמחה! צלצל בפעמון ותבקש. אל תיכנס לי לחצר ללא רשות.

לגבי חתולים, אני מסכים איתך!

אבל כל רועה גרמני/בלגי/בוקסר/גולדן/לברדור/בורדר קולי/פינצ'ר/מעורב, ירדוף אחרי החתול באותה מידה!

אז נכון אתה לא כזה, וזכותך לגדל את הכלב שלך בלי לחשוש, ובלי שיש נסיונות למגר את הגזע, אבל כאן מועלית השאלה, האם ניתן לאפשר לכלבים כאלה להסתובב כשאר הכלבים, שפוטנציאל האלימות אצלהם טמוע אצלהם בדי.אנ.איי?

זו טענה ממש לא נכונה! הפוטנציאל של הפיטבול, זה יכולת ההתמדה שלו ולא אלימות! לכן הוא פופולארי בקרבות. יש להם סף כאב מאוד מאוד גבוהה והם ימשיכו ב"משימה" שלימדו אותם למרות הכאב. בנוסף לזה הם מאוד חזקים פיזית. (לאו דווקא הלסת).

כל מה שכתוב מעליי נכון לא פחות לגבי רועה גרמני, גם מבחינת האגרסיביות וגם מבחינת פוטנציאל הנזק (ולא לקשקש את המיתוס על הנעילה של הפיטבול, אין לזה תימוך פיסיולוגי).

אנחנו עושים מידי פעם מפגשים של חלק מהשגר של הכלבה שלי.

באחרון הגיע גם הרועה הגרמני של אחת המשפחות.

בשלב מסויים-ובלי מאמץ בכלל- הוא פשוט "ריתק" את אחד האחים (פיטבול ששוקל כ35+ ק"ג) לריצפה. ולפיטבול לא נותר הרבה מה לעשות חוץ מלבכות! (וזה לא היה תוך כדי משחק!)

יש מס' גזעי כלבים שפוטנציאל האגרסיביות שלהם גדול יותר, וכאן אני כן מסכים אם הטוען מעליי, היה עדיף אם אחזקת כלב מעל גודל מסויים היתה דורשת אישור שלוקח בחשבון מי הבעלים, מתוך הנחה שכלב גדול יותר הוא גם מסוכן יותר (גם אם הוא גולדן). למה גודל?!

כי גזע קשה להגדיר ברמה המשפטית.

+1 :mm_yeah:

הכלב הראשון שלי היה גולדן מעורב.

הוא היה נראה כמו מלאך ג'ינג'י. בבית הוא היה שקט, רגוע ונינוח.

אבל בחוץ הוא היה שד מטורף!

הוא הטיל אימה על כל הכלבים והחתולים בשכונה! (הוא "נעל" פעם אחת על צוואר של רוטווילר פי 1וחצי ממנו ולא הרפה!)

הוא היה אתלט בטירוף.

חלק מההתנהגות שלו הייתה באשמתי :oops:

הייתי ילד (בן 12) ולא הבנתי ממש מה אני עושה. (בעיקרון בתחילת הדרך שלו אצלנו, חיזקתי לו התנהגות שלילית. קיבלנו אותו בן שנה וחצי).

הוא היה ממש מסוכן! אבל נראה כמו ילדה עם קוקיות.

הוא נשך חבר שנתן לי "צ'אפחה" על הגב. קפץ על היד שלו וניער. זה הסתיים ב15 תפרים!

היינו בהלם ושלחנו אותו לאילוף מקצועי!

מבחינתי, הכלבים האלו מסוכנים מאקדחים. אקדח לא יורה בלי בעליו, הכלבים האלו גורמים לנזק על דעת עצמם. החוק הזה לא חוקק בוואקום וקדמו לו מקרי תקיפה רבים של פעוטות ועוברי אורח - שלא לדבר על חיות אחרות - על ידי כלבים מהזנים שנחשבים למסוכנים.

עוד אמירה חסרת ביסוס!

הכלבים האלו לא עושים כלום על דעת עצמם.

כלב שנושך פעוט בבית עושה את זה כי לא גידלו אותו נכון! נקודה! והיו מקרים שבוקסרים ורועים גרמניים טרפו ילדים. והיה גם לברדור. הילד זחל לצלחת של הכלב והכלב הגן על האוכל שלו!

זה הכל מתחיל ונגמר בחינוך!

לא בגזע ולא בגנים!!

אצלי בבית החתול בא לקחת לכלבה מהאוכל והיא זזה כמו ילדה טובה ונותנת לו לאכול כמה שבא לו! גם כשמדובר בבשר ולא רק באוכל היבש.

אני לא סומך על הכלבים, ואני לא סומך על הבעלים: היו גם מקרים שכלבים אכלו ילדים של בעלי הבית. מבחינתי, זה חוק שמגן על הציבור בפני סכנה ממשית ועל כן קיים עבורו צידוק.

בולשיט! זה לא מגן על אף אחד!

שמעת על ההאסקי שטרף ילדה בת חצי שנה בארה"ב לפני כמה חודשים?

אני מניח שלא.

וזה למה?

עזוב ארה"ב זה רחוק.

לפני שנה בערך באזור המרכז, אדם מבוגר ננשך באכזריות ע"י לברדור.

הבן אדם בסה"כ התיישב על ספסל!

הפנים שלו הושחטו לגמרי!

לפני כחצי שנה, 2 בוקסרים נשכו ילד כבן 10 ופצעו אותו קשה!

על כל אלו אני בטוח שלא שמעת!

אבל פיטבול בטעות שורט מישהו כי הוא קופץ עליו משמחה ותהיה חגיגה עיתונאית!

רועי, כל מה שכתבת למעלה לא מבוסס עובדתית.

היו לא פחות מקרי תקיפה של רועה גרמני. הסטטיסטיקה אומרת בוודאות - אין סיבה להחריג גזעים מסויימים.

התקשורת עשתה אחלה עבודה וסימנה X ענק על הגזעים הללו.

הנה מקרים ולא שמועות שמשום מה התקשורת לא הזכירה:

כלב מסוג לברדור (שייך לחברה של אחותי) נשך את אחד הילדים שלה. הילד נלקח לבית החולים טופל ושוחרר.

כתבה בנושא? או לידעה את הציבור? לא ולא.

כלב מעורב בגודל בינוני (ז"ל) של חבר נשך את אחד הילדים הקטנים בשכונה, לאחר ההיסטריה והצעקות של השכנים וההורים נלקח הילד לבית החולים. תקשורת? כמובן שלא.

רועי זה בשבילך ילד ירה בחבר

:arrow: :arrow:

נורא קל לשנוא גזע. (מי כמונו היהודים יודע את זה!)

אבל לפני שרצים ומחוקקים חוקים ורצים אחריהם עם לפידים וקילשונים, שווה לעצור רגע ולחשוב.

לאו דווקא לגבי פיטבולים. בכללי!

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהאכיפה כמעט ולא קיימת, חבל על ההשקעה בשינוי החוק.

האכיפה לא קיימת כל עוד הכל בסדר וכל עוד אתה עובר ליד אנשים נחמדים.

תעבור ליד אדם לחוץ או נבלה שהכלב רק הריח אותו והוא הולך להתלונן שהכלב ניסה לנשוך אותו. במקרה הזה יגידו שהכלב היה ללא מחסום וכ"ו וכ"ו ואז הצרות מתחילות.

בכלל כל ההתנהלות מול כלבים "מסוכנים" היא שונה גם אם הכלב לא עשה כלום.

אפילו אצל הוטרינר העירוני כל שנה אני צריך להחזיק את הכלב מכל כיוון (והוא לא עושה בעיות בכלל) רק בגלל שהוטרינר פוחד ממנו, ובנוסף כל שנה בודקים שהכלב מסורס כאילו שעשיתי לו השתלת אשכנים בשנה שחלפה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרייבמאסטר חבר, לפי מה שכתבת עד עכשיו, החוק הזה צריך לחול על כל כלב...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק הנקודה רועי - החוק בתיאוריה צריך לחול על כל כלב.

דרייב ידידי - מניסיוני והכירותי עם ה"ספרות המקצועית" ואנשי מקצוע, אמנם זכרים קצת יותר טריטוריאלים - אבל נקבות - ברגע שהן מתחילות לריב - לא ירפו (גם מניסיון).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שפותח השרשור דיבר על פיטבולים בספציפי, דבריי הופנו כלפי ציבור הפיטבולים, אך דבריי תקפים לגבי כל כלב המסוגל באופן פיזי לפגוע בבן אדם או חיה אחרת ולגרום לפציעה של ממש.

אתה לא תאמין איך כלב בינוני, לא משהו מאסיבי (20-25 ק"ג), יכול לקרוע לאדם בוגר את היד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...