Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה באירן. תהיה או לא תהיה?

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 4273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל התקשורת וחפירה קטנה באינטרנט מעלים תשובה חד משמעית שגג תוך חודשיים יתקפו באירן.

• האם לדעתכם נתקוף?
  • האם לדעתכם זה נכון?
  • האם לדעתכם יש לנו סיכוי מול העוצמה שלהם?כמובן במצב שלא נשתמש בנשק להשמדה המונית וכפי שאני מכיר את המדינה שלנו אין מצב שזה יגיע למצב של נשק להשמדה המונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד, אתה מאמין לכל מה שכתוב באינטרנט? לכל ידיעה שפוליטאי מפריח?

הרי בדצמבר יהיה סוף העולם, אסור/מותר לשתות קפה/חלב/מים, טוב/רע לעשות סקס. אלו רק דוגמאות.

חבל לבזבז מילים וזמן על נושא כל כך מורכב, מה גם שרוב מביעי הדעה לא מכירים את מרבית השיקולים, שלא לומר את כולם.

המציאות יכולה להיות דמיונית. ויכולת נבואה לא ניתנה לאף אחד.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הפך לבדיחה עצובה הנושא הזה

מפמפמים דרך התקשורת כדי "לבלבל את האוייב", כדי ליצור תסריט הוליוודי , לעשות רוח וצלצולים , לראות את התגובה...לא ברור

מה שכן זה עושה חור בכיס שלנו לביינתים, "איום איראני" = תקציב בטחון מנופח = המיסים שלנו מנותבים למקומות שספק גדול אם במבחן המציאות יצילו או יחריבו אותנו. מעניין גם שהכתבות הללו צצות כל פעם כדי "להזכיר" לנו שלמרות כל הבעיות שיש, תמיד צריך לזכור שיש בעיה קיומית , ורצוי גם שנשכח מתלונות על יוקר המחייה, ונתאחד כולנו (גם בכיס) כנגד הפרסים.

צועקים זאב זאב , והיום מרגיש לי כמו פודל כל הנושא האיראני.

ואם נתייחס ברצינות ליום שבו אכן נתקוף, אני מקווה שזה יהיה בשיתוף עם עוד כמה מדינות כדי שאנחנו לא נחטוף ריקושטים.

אני חושב שהמלחמה בעיראק/אפגניסטאן אולי לימדה במשהו את ארה"ב שכדאי לחשוב פעמיים ושלוש לפני שנכנסים להרפתקאה הזו שלא נגמרת. אחרת מזמן כבר היו עושים ניקוי אורוות

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שהכי מצחיק אותי הוא שגם אם יש סבירות קלה ביותר שאכן נתקוף, אז רצים עם זה לתקשורת? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הוא בנקאי, הוא לא מעניין אותו מה שיצא, אותו מעניין מה שיכנס"

לא מעניין אותי מה תשלח לאירן, מעניין מה היא תשלח לפה ובעניין הזה, אירן היא מעצמה בליסטית מהמובילות בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=DZXlhSgq7us דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן שתי אפשרויות בלבד:

- הברברת הבלתי פוסקת על הנושא הזה היא תוצר של חוסר אחריות והפקרות לשמה, התיאוריה הזו לא מסתדרת לי עם זה שאנשים כמו מאיר דגן פותחים את הפה ומשחררים הצהרות חסרות רסן לחלל האוויר.

הסיבה לכך היא שאחד כמו דגן, שתמיד פעל במחשכים ובמשימות עלומות, אחד שכל החיים שלו סתם את הפה והיה אנונימי יחסית - דווקא הוא מתחיל לשחרר? איך אומרים - "אי אפשר ללמד כלב זקן תרגילים חדשים" ובמובן הזה מאיר דגן הוא בהחלט "כלב זקן".

- הברברת הבלתי פוסקת היא חלק ממלחמת ההונאה וההטעיה, "הדלפות" שגורמים בכירים מעבירים לעיתונאים ושבתורן הופכות לכתבות בענייני איסטרטגיה מדינית - הן לא יותר מאשר הדלפות מכוונות שתכליתן לבלבל את האויב, לזרות חול בעיניו כדי שלא יצליח להבחין בין אמת לשקר, ליצור מתח בלתי פוסק שמחייב אותו לשמור על רמת כוננות גבוהה שאותה - כידוע - אי אפשר להחזיק לאורך זמן.

מה הנכון שבין השניים? מאז שרוה"מ הפסיק להתייעץ איתי בענייני איסטרטגיה ( :lol: ) כבר אין לי יותר ידיעות מוסמכות בעניין - לכן אני לא שולל שום אפשרות, לא את זו ולא את זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התקשורת וחפירה קטנה באינטרנט מעלים תשובה חד משמעית שגג תוך חודשיים יתקפו באירן.

• האם לדעתכם נתקוף?
  • האם לדעתכם זה נכון?
  • האם לדעתכם יש לנו סיכוי מול העוצמה שלהם?כמובן במצב שלא נשתמש בנשק להשמדה המונית וכפי שאני מכיר את המדינה שלנו אין מצב שזה יגיע למצב של נשק להשמדה המונית.

אני די בטוח שתהיה תקיפה, רק שאין לי מושג (ואני מאמין שגם לא להרבה קשקשנים ועלאק עיתונאים) מתי ומי יתקוף.

הרי כל כמה זמן שומעים בתקשורת שהנה תהיה תקיפה בקיץ כי ביבי רוצה ככה, ואז תהיה תקיפה בחורף כי ביבי מפחד מככה ועכשיו פתאום תהיה תקיפה בסתיו כי יש בחירות וכי ביבי רוצה ככה. ואחרי הכל, כאשר באמת תהיה תקיפה אז הם עוד יגידו "אמרנו להם שזה יהיה באביב". לפי דעתי זה יותר ניסיון (עלוב) להשפיע על דעת הקהל מאשר לנסות לספק ידיעות כלשהן.

אני לא יכול להגיד שאני בטוח שזה נכון לתקוף, אבל כל הנאומים של האיראנים על כך שהישות הציונית היא סרטן במזרח התיכון וכל הדיבורים על הרצון למחוק אותנו מעל פני המפה מזכירים לי תקופה לא נעימה באמצע המאה הקודמת, וגורמים לי לחשוב שפצצה גרעינית אצל האיראנים זה לא רעיון טוב, בלשון המעטה.

לא מעניין אותי מה תשלח לאירן, מעניין מה היא תשלח לפה ובעניין הזה, אירן היא מעצמה בליסטית מהמובילות בעולם.

יש לזה סימוכין?

ובכל מקרה, מעצמה בליסטית נשמע לי קצת פחות מפחיד ממעצמה גרעינית. גם על חיזבאללה אפשר להגיד שהוא מעצמה בליסטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני חושב שיש פה כמה אנשים נאיבים שחושבים שבאמת אין איום על המדינה שלנו, וכל מה שביבי אומר זה כדי לצבור כוח פוליטי.

אני חושב שהנושא הזה הוא כבר מעבר לנושא פוליטי הוא נושא קיומי! הביטויים של אירנים וחבריהם(חיזבאללה סוריה וכו') שהישות הציונים היא סרטן שבעזרת נשק גרעיני נתרפה ממנו, יש לאמירה הזו משמעות אחת-לסיים את עבודתם של הנאצים.

אני גם לא שמח על כל הגזרות שנפלו עלינו ואני מאמין שזו רק ההתחלה ולחיות פה זה לא קל ומאוד יקר, בחו"ל יותר פשוט חיים שקטים ללא מלחמות, זה מה שאנחנו תמיד רצינו, אבל בחו"ל אתה תהיה זר-תמיד! ופה זה המדינה שלנו זה הבית, גם לסבטות ולסבים שלנו לא היה קל להקים את המדינה אבל עמדו במלכה וגם אנחנו מתפקידינו לשמור עליה בעיקר בגלל ההיסטוריה שלנו, ולא לברוח למדינות ששם החיים פשוטים יותר.

אתם אולי תתפלאו אבל אני לא ממאמיני התורה או מתפללים שמחכים למשיח, אני להפך לא מאמין באלוהים ואני מאמין בהיסטוריה, משפחתי חלק מהיסטוריה זו שתפקידי לשמור עליה ושילדיי ישמיכו לשמור עליה! אני נכנסתי קצת יותר עמוק אבל בעיקרון אני מקווה שהבנתם למה התכוונתי.

ולענייין- גם אני מקווה שלא תהיה מלחמה אין אדם נורמלי שכן רוצה אבל אני חושב שישראל חייבת לתקוף, ואם היא מחליטה לתקוף זה חייב להיות בעוצמה שלא נראתה כמוה, שלאירן לא תהיה אפשרות תגובה חוץ מכמה חיזבלונים שיתחילו לעשות רעש וגם בדרום לבנון יהיה תיהור, ללא ספק לישראל יש את הכוח הזה להילחם במספר חזיתות גם אם חמאס ומצרים יעשו רעש.

המלחמה הזו תעלה לנו-האזרחים הרבה כסף ואני מקווה שזה יהיה שווה את זה.

אני חס וחלילה לא מזלזל בכוחם של האירנים הם מעצמה לא קטנה, אבל לפי מה שאני מכיר ישראל הרבה יותר עוצמתית ואם לא דעת הקהל בעולם, העבודה הייתה הרבה יותר פשוטה, אבל ככה אנחנו היהודים אף פעם לא קל בגלל זה אנחנו עם כל כך חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

chelsky הכל טוב ויפה , אבל כשאתה רואה פוליטיקאים שמנסים ומצליחים לנצל את הנושא האיראני למטרותיהם האישיות, אז כל האידיאולוגיה הזו על המדינה מקבל אופי מעורפל. יש גבול כמה פטריאוטיזם אפשר לספוג על גב האזרחים, עושי צבא ומילואים.

אז מצטער, רוצים לתקוף תתקפו ,תגידו כמה כסף צריך ונשלם (זה לא עובד ככה, אז אפשר לשחק חתול עכבר עם האזרחים) , שלחו צו 8 ונתייצב, כל דבר רק לא להעליב את האינלגנציה של מי שנתן תתחת וממשיך לתת בכל יום ויום.

הבעיה מתחילה שההתקפה לא תגיע בכלל או שתגיע עוד 50 שנה, עד אז המיסים ימשיכו לעלות ולהיכנס לכיסים של אלה שהצליחו לנצל את ה"ספק", כאלה שחיים את ההיום ולא את המחר.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד בטוח מעבר לכל צל של ספק, כל אלא שפה אצה להם הדרך למלחמה לא חוו מלחמה מעודם ולא שייכים למשפחת השכול.

מלחמה היא לא תענוג, היא המוצא האחרון כאשר "כלו כל הקיצין" ומי שיוצא למלחמה, לעולם לא חוזר כמו שיצא גם אם לא נפצע כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...