Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Pioneer AVH-P8450BT vs AVH-P4450BT

guyyar89
שימו לב! השרשור הזה בן 4070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Pioneer AVH-P8450BT vs AVH-P4450BT

שלום לכולם אני מבקש ייעוץ לפני רכישה.

הבנתי שההבדל היחיד הוא שיש בגרסה AVH-P8450BT appradio

למה צריך את זה אני לא מבין ממש?

תקנו אותי אם אני טועה או שכנעו אותי למה צריך את הדגם המשופר?

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשיר AVH-P8450BT יש לך פנל נשלף, שלדעתי זה אחד הדברים החשובים. אלא אם לא אכפת לך שיגנבו לך את המכשיר מהרכב.

לגבי ה-APPRADIO, אתה יכול להציג המון אפליקציות מהאייפון על המכשיר (לדוגמא: WAZE) באמצעות כבל שאותו צריך לקנות בנפרד (CD-IU201S).

על המכשיר עצמו מותקנות האפליקציות לוח שנה, GOOGLE MAPS, תמונות, MIXTRAX, אנשי קשר ועוד כמה אפליקציות וכולם מסתנכרנים מול האייפון וכוללים שליטה מלאה ומולטיטאסקינג במסך המכשיר.

בנוסף, כשאתה מחבר את האייפון למכשיר באמצעות הכבל, הוא מטעין לך את האייפון שזה גם משהו נחמד...

בקיצור מפלצת לרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשיר AVH-P8450BT יש לך פנל נשלף, שלדעתי זה אחד הדברים החשובים. אלא אם לא אכפת לך שיגנבו לך את המכשיר מהרכב.

לגבי ה-APPRADIO, אתה יכול להציג המון אפליקציות מהאייפון על המכשיר (לדוגמא: WAZE) באמצעות כבל שאותו צריך לקנות בנפרד (CD-IU201S).

על המכשיר עצמו מותקנות האפליקציות לוח שנה, GOOGLE MAPS, תמונות, MIXTRAX, אנשי קשר ועוד כמה אפליקציות וכולם מסתנכרנים מול האייפון וכוללים שליטה מלאה ומולטיטאסקינג במסך המכשיר.

בנוסף, כשאתה מחבר את האייפון למכשיר באמצעות הכבל, הוא מטעין לך את האייפון שזה גם משהו נחמד...

בקיצור מפלצת לרכב!

אז אם ככה מומלץ הדגם המפואר ביותר 8450 אמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ בחום!!

אני נהנה ממנה כבר שבועיים...

תוכל להכין לי סרטון של המכשיר בבקשה כי מה שיש באינטרנט זה מעפן אני רוצה לראות איך נראה הוויז על המכשיר?

בכמה רכשת והאם זה מהארץ או חו''ל רכשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
מומלץ בחום!!

אני נהנה ממנה כבר שבועיים...

שובל אתה מאזור המרכז ?

יש אפשרות להגיע להתרשם?

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שובל אתה מאזור המרכז ?

יש אפשרות להגיע להתרשם?

מצאתי בYOUTUBE משהו קצר, נראה נפלא.

היום הולך לקנות את המכשיר, הוא פשוט פצצה.

קראתי הרבה עליו, בחירה מצויינת ושווה את זה.

לינק:

Jhdf1krkDmA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי גם מכשיר כזה ואני קצת מאוכזב מהתמורה למחיר, לא אומר שהמכשיר לא טוב אך התחשב במחיר שלו ציפיתי להרבה יותר.

למכשיר יש כמה באגים, הAPPRADIO לא עובד חלק ו99% מהפעמים שאני מפעיל בו את הוויז אחרי זמן מה הוא מתרסק ויוצא מהאפליקציה.

יש לי את הכבל שמטעין את המכשיר ועם חיברת את המכשיר לכבל לפני שהוא הסתנכרן עם הבלוטוס אז אתה לא יכול לשמוע מוסיקה דרך האיפון, ככה שאם כיביתה את האוטו והדלקת אתה צריך לנתק את המכשיר ולחבר שוב.

ועוד ככל מיני באגים קטנים ומעצבנים.

מעבר לכך אני לא רואה שימוש להשתמש בלוח שנה או לראות תמונות דרך המכשיר כשאתה בנהיגה.

שמפעילים את הAPPRADIO האיכות של המוסיקה יורדת פלאים.

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...