Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני משיג פטור שינה בבסיס?

T-Corolla
שימו לב! השרשור הזה בן 4268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

התגייסתי לפני שנה ושבוע (כן כן, צעיר מת), סיימתי טירונות, קורס ארוך בחיל חימוש ולאחר מכן פסלתי את הקורס בגלל אסטמה שיש לי מילדות.

כרגע אני משרת בבסיס סגור, אחרי שלומי (בירנית למי שמכיר) ואני עושה משם יומיות. חיפה - רכבת לנהריה - אוטובוס לבסיס, כן זה קשה אבל אני מעדיף לישון במיטה שלי, לאכול את האוכל של אמא ולחיות את החיים ולא להרגיש שאני "כלוא" בתוך בסיס.

כרגע אני עושה מטבחים ולא שמירות, אבל הרסר פתאום התהפך על עצמו ורוצה שאני אעשה שמירות, כלומר שאני אשן בבסיס בכל פעם שיש לי שמירה.

החדרים ההיפו-אלרגנים שיש לנו בבסיס אולי עומדים בדרישות הצבא אבל ממש רחוקים מלהיות תקינים לחולה אסטמה כמוני. כבר אמרנו שאין הגיון בצבא?

הייתי אצל רופא מומחה והוא טוען שאין לו פתרון עבורי והוא לא יכול לתת לי פטור שינה בבסיס, אלא רק לתת לי תרופות יותר חזקות - שאין לי צורך בהם. אני אמור להגיע לרופא מומחה שוב בחודש הקרוב.

לפזמניקים שקוראים את ההודעה, איך אפשר להוציא פטור שינה בבסיס?

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל תלוי בסיטואציה הספציפית, יצירתיות וכושר העיבור שלך (במונחים צבאיים...)

הצלחתי להשיג ככה דיי הרבה, מפטור למדי ב' עד פטור שבשורה תחתונה אומר שאם לא בא לי לגעת במחשב - אני לא חייב ויכול לצאת לשעה של טיול, כשאני בתפקיד מחשובי:lol:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה אולי ישמע לא פופלרי - אבל תתבגר.

לא כל החיים שלך אתה תוכל לישון במיטה שאמא מציעה, או לאכול את האוכל שאמא מכינה.

אם יש לך בעייה בריאותית אמיתית, הרופא היה נותן לך פטור, אבל אם אתה יכול לישון בבסיס בלי להתפגר, אז תתאפס על עצמך.

ואם אתה באמת רוצה לשחק את המשחק, בתור אסמטי אתה מסוגל להיכנס להיפר ונטילציה באמצע הלילה, ולהתפנות למרפאה עם סטורציה נמוכה, תוך פינוי בהול לבית חולים עם מסכת חמצן (ותאמין לי שאחרי הצגה כזו, אף אחד לא יתעסק איתך).

אבל קח את זה בתור שיעור לחיים - יש אתגרים, לפעמים קשה, ולא בא לך, אבל רבאק - אתה לא ילד קטן.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השאלה היא אם באמת החדרים בבסיס עלולים להזיק לך ואתה לא מסוגל לישון בהם.

אם זה באמת כך ותקבל התקף אסתמה רק אז הרופא יתן לך פטור. לפעמים צריך לסבול כדי להוכיח.

אני הסתובבתי כמה ימים עם שבר בכף הרגל בטירונות, כי הרופא של הבסיס החליט שזה סתם גיד שנמתח ולא צריך צילום. רק אחרי הביקור השלישי (!) הוא השתכנע להפנות אותי לצילום כי שיגעתי אותו, ובסוף התברר שזה שבר. אז אי אפשר לדעת.

או שאתה סתם מפנוק שלא רוצה לשמור, ולא יקרה לך כלום אם תישן שם :-D

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם ככה יושן בחדר לבד ככה שלהרטיב לא יעזור.

מהלך שכזה עושים לפני הגיוס בצו הראישון ואז נפטרים מלינה בבסיס.(מניסיון של חבר,הוא לא באמת מרטיב)

הבסיס רחוק לך מבחינת נסיעות? אומרים שביומיות השירות עובר הרבה יותר לאט,מצד שני אני עשיתי שנה אחרונה יומיות ועבר לי כמו שבוע.

אין הרבה ברירות,שב עם עצמך קצת ותחשוב על סיפור יצירתי למה אינך יכול לישון בבסיס,ואז גש לקב"ן.

אין אדם יותר מועיל ממנו בצה"ל.:-D

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מכר שהוציא פטור מלינה בבסיס בגלל כאבי גב.

היא הוציא אישור מרופא לישון רק במזרון אורטופדי = לישון בבית.

אבל באמת, תתבגר.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטור שבשורה תחתונה אומר שאם לא בא לי לגעת במחשב - אני לא חייב ויכול לצאת לשעה של טיול, כשאני בתפקיד מחשובי:lol:

החיים טובים, אז צוחקים.

אך מה לעשות ואתה לא המצאת את השיטה.

אני הכרתי מכונאי מטוסים, שהיה לו פטור משמנים, גריז ודלקים. חמוד, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא כל החיים שלך אתה תוכל לישון במיטה שאמא מציעה, או לאכול את האוכל שאמא מכינה.

אם יש לך בעייה בריאותית אמיתית, הרופא היה נותן לך פטור, אבל אם אתה יכול לישון בבסיס בלי להתפגר, אז תתאפס על עצמך.

ואם אתה באמת רוצה לשחק את המשחק, בתור אסמטי אתה מסוגל להיכנס להיפר ונטילציה באמצע הלילה, ולהתפנות למרפאה עם סטורציה נמוכה, תוך פינוי בהול לבית חולים עם מסכת חמצן (ותאמין לי שאחרי הצגה כזו, אף אחד לא יתעסק איתך).

אבל קח את זה בתור שיעור לחיים - יש אתגרים, לפעמים קשה, ולא בא לך, אבל רבאק - אתה לא ילד קטן.

בדיוק

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז תישן מדי פעם לילה בבסיס, מה יקרה לך?

אנשים בצבא סוגרים גם 35 ואפילו בחייל הים סוגרים גם 72, מה הם יגידו?

בסדר, נכון, לא הכי נחמד, ולא הכי קל, ואני מבין אותך, אבל לישון לילה בבסיס, מי ישמע. גם אני אלרגי והחדרים בבסיסים שהייתי בהם (בהד 7 ורוויה ב') לא מי יודע מה, אז מה? אין לי ברירה אחרת. נראה מה יהיה בסדיר (ראשון).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

בלבנון סגרנו 56 ימים רצופים בשגרה, כמעט בלי מקלחת ושינה. הדבר היחידי שיצא לנו להריח זה זיעה וגרביים.

מזל שהיה את רדיו סיאס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבגרתי והפנמתי שאני ג'ובניק, אני רוצה להיות בבית! (אמא למה אכלתי????)

ישנתי בקורס שלי 3 וחצי חודשים באוהל מסריח ומתפרק, מאז לא ישנתי בבסיס ולא נגעתי בנשק קרוב לחצי שנה. אני רוצה להמשיך בשגרה הזאת, נולדתי להיות ג'ובניק לייט (!!!).

קב"ן ממש לא בא בחשבון, אלא אם יגידו לי טוב מהיום אתה מתחיל חמשושים ואז אני כבר אשתגע להם שם.

מישהו פה דיבר על הצגות? עשיתי להם אחת כזאת כשרצו לשלוח אותי להיות מלשין (מ"צ) ואז הרופאה שלחה אותי לוועדה רפואית ושם הורדתי פרופיל.

ובמעבר חד נחזור לנושא, איך אפשרי להוציא פטור? אני לא אחד שעושה הצגות, אבל ראבק החיים שלי יותר חשובים מלהיחנק בחדר שהוא לא עומד בסטנדרטים של חולי אסטמה.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ראבק החיים שלי יותר חשובים מלהיחנק בחדר שהוא לא עומד בסטנדרטים של חולי אסטמה.

השם ייקום דמך!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...