Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגרת הטסט שולמה אך לא ניגשתי בפועל למבחן הרישוי-מי למעשה יודע מזה?

bosss
שימו לב! השרשור הזה בן 4275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שציינתי בכותרת ,יש ברשותי רכב שני במשפחה שכרגע מסיבות אישיות כאלה ואחרות הוחלט "להרדים" אותו השנה, את אגרת הטסט+הביטוח חובה שילמתי כבר בבנק אך בפועל לא ניגשתי לטסט בסוף, הטסט הבא בעוד חודשיים, עכשיו השאלה היא מי למעשה יודע מזה שאכן האגרה של שנה שעברה שולמה? באגרה החדשה יהיה רשום סכום על שניי טסטים ואני אצטרך להוכיח ששילמתי את האגרה הקודמת או שמשרד הרשוי כן יודע ששילמתי והאגרה החדשה תהיה רגילה?

אגב הרשיונות לא הופקדו (אני יודע שעשיתי טעות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי בכותרת ,יש ברשותי רכב שני במשפחה שכרגע מסיבות אישיות כאלה ואחרות הוחלט "להרדים" אותו השנה, את אגרת הטסט+הביטוח חובה שילמתי כבר בבנק אך בפועל לא ניגשתי לטסט בסוף, הטסט הבא בעוד חודשיים, עכשיו השאלה היא מי למעשה יודע מזה שאכן האגרה של שנה שעברה שולמה? באגרה החדשה יהיה רשום סכום על שניי טסטים ואני אצטרך להוכיח ששילמתי את האגרה הקודמת או שמשרד הרשוי כן יודע ששילמתי והאגרה החדשה תהיה רגילה?

אגב הרשיונות לא הופקדו (אני יודע שעשיתי טעות).

התשלום עובר למשרד התחבורה, סביר להניח שהם יודעים ששילמת.

במידה ולא, על הטופס הרישיון (זה שלא הלכת איתו לטסט) יש חותמת של הדואר על התשלום, עם תאריך ושעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתם עושים במקומי מאחר והעירייה כבר יושבת לי חזק על הווריד? הטסט לשנת 2013 אמור להגיע בעוד כחודשיים, האם ללכת להעביר את הרכב טסט (אגרות הטסט והחובה כבר שולמו)כבר בשבוע הקרוב ובעוד חודשיים שוב לשנה הבאה או שניתן להזמין רשיון רכב חדש לשנה הבאה ופשוט לגשת רק פעם אחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שהוחלט להרדים: להקפיא רשיונות וביטוח. קשה לי להאמין שעצם זה שלא ניגשתם למבחן הכשירות יקנה לכם החזרים בדיעבד, למעט אולי מקרים חריגים.

לטסט צריך לגשת כל שנה (מקסימום שנתיים) במקרה שלכם בגרירה. אני הייתי ניגש למשרד הרישוי עם בקשה כבר לטסט הבא. (ושוב: להקפיא ביטוחים ורשיונות לרכב שאינו בשימוש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית לדעתי,

ברגע שאין לך טסט בתוקף (וצריך כל שנה...ולא, לא רק לשלם...למעט ברכבים חדשים בשנתיים הראשונות) הביטוח שלך אינו בתוקף.

מסייג, הנ"ל לפי מיטב ידיעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...