Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ליסינג מאדם פרטי

BAB008
שימו לב! השרשור הזה בן 4278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רגע לפני רכישת רכב אשמח מאוד לקבל את עזרתכם המלומדת.

ברצוני לרכוש רכב מאדם פרטי שמחזיק ברכב ליסינג(רכב ליסינג של חברת שלמה SIXT).

המצב הוא כזה: המוכר הסביר לי שבידו ייפוי כח להעברת בעלות, בבדיקה ברשם המשכונות נמצא כי הרכב אינו ממושכן.

כרגע לא ניתן לבדוק לגבי שיעבוד אל מול משרד הרישוי בשל העובדה כי אין בידי(צילום ת.ז של המוכר ורישיון רכב). ברישיון הרכב עדיין מצוין כי הרכב משועבד.

האם על המוכר להסיר את השיעבוד לפני העברת בעלות??, להבנתי אם ברישיון הרכב עדיין מצוין כי הרכב משועבד אזי גן במשרד הרישוי עדיין רשום כי הרכב משועבד ואיני אוכל לבצע העברת בעלות.

מה על המוכר ועליי לעשות לפני התשלום והעברת בעלות בכדי שלא יווצר מצב שהרכב יהיה על שמי אך עדיין משועבד לבנק?

והאם בעת העברת הבעלות, הבדיקה במשכון ומשרד הרישוי אינה מעלה דבר לגבי שיעבוד\משכון, יכול להיווצר מצב בו אני אהיה בעל הרכב ובעל החוב לבנק?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש מצב, שהמוכר הוא סוחר שקיבל ייפוי כוח מחברת ליסינג, והרכב נמכר בצורה כזאת כי הוגדר כלא ראוי למכירה ישירות מחברת ליסינג מסיבות כאלה או אחרות - תבדוק בשבע עיניים.

יכול להיות שהשעבוד הוסר בינתיים (מאז הוצאת הרישיון).

יש אפשרות תמורת כ-100 ש"ח לבדוק את עניין השעבוד בדואר (כאשר ואם עניין המכירה יתקדם).

מדוע לא נכנסת למגרש של חברת ליסינג גדולה לצורכי הקניה?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה הזריזה

בדקתי גם במגרשים של חברות ליסינג שונות המחיר היה דומה אך הבדל בקילומטראז'.

המוכר אינו סוחר, הרכב חונה בחניה בביתו.

הבדיקה בדואר לא זהה לבדיקה שכבר ערכתי אל מול משרד המשפטים(רשם המשכונות)?

ממה שהבנתי קיימים שני מאגרי מידע אחד של משרד הרישוי ואחד של משרד המשפטים (בו כבר בדקתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מה על המוכר ועליי לעשות לפני התשלום והעברת בעלות בכדי שלא יווצר מצב שהרכב יהיה על שמי אך עדיין משועבד לבנק?

והאם בעת העברת הבעלות, הבדיקה במשכון ומשרד הרישוי אינה מעלה דבר לגבי שיעבוד\משכון, יכול להיווצר מצב בו אני אהיה בעל הרכב ובעל החוב לבנק?

תודה על העזרה

כדי שהרכב יהיה נקי משעבוד,יש לשלם לגורם המשעבד את יתרת תשלום החוב תמורת הסרת השעבוד.

יתכן ש VLADCLAR צודק ומדובר בסוחר אך ייתכן גם בהחלט,שמדובר באדם פרטי,שרכש את הרכב מחברת הליסינג בעסקת מימון

ואינו יכול /רוצה להמשיך את העסקה (לא רוצה חתונה קתולית עם חברת הליסינג/אין לו יכולת כלכלית להמשיך לשלם את התשלומים כסדרם).

בכל מקרה,עמוד על כך,לפני שתקנה את הרכב ובקש לראות מסמכים מהגורם המשעבד שאכן השעבוד הוסר.

במקביל כמובן לבדוק ברשם המשכונות/משרד הרישוי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...