Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לירח דבש

POHUIST
שימו לב! השרשור הזה בן 4280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אחרי החתונה חייבים ירח דבש, אני ישמח להמלצות

הקטע שאנחנו מחפשים הכל מהכל: כמובן לנוח אבל גם לטייל לראות דברים מעניינים וגם לצאת קצת בערב...

שיהיה את כל האפשריות - זורמים על הכל אפילו אם זה כולל נסיעות עם אוטו מארץ לארץ.

התקציב המקסימלי הוא 30 כמובן עדיף שיהיה פחות :) ומבחינת זמן מקסימום 3 שבועות.

תודה לכולם!

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעמיים בשביל לחפש איזה רמז בהודעה שלך לאיזה יבשת אתם רוצים אבל לא מצאתי.

אז אני יכול להגיד לך שהתחתנתי ביוני שעבר וחלמתי על אוסטרליה, תקציב וחופש מוגבל מהעבודה שלחו אותנו ל16 ימים מדהימים בתאילנד.

שבוע בקו סאמוי, שבוע בקו פאנגן וקצת בבנגקוק המסריחה.

טיילנו עם קבוצה, טיילנו לבד, סירות, השכרנו רכב בסמוי וחזרנו עייפים אבל מרוצים מאד!

האם מתאים לכם? לא יודע תלוי מה אתם מחפשים.

בקו פאנגן אגב הלכנו על המלון הכי טוב שיש לאי להציע ולמרות שהוא יקר (יקר בטירוף לתאילנד) זה היה חוויה שנזכור הרבה שנים.

סנטיה- http://santhiya.com/

(סדר גודל של 5500 בהאט ללילה בתקופה הזולה, יוני/יולי)

הכל כולל הכל כולל טיסות אל על יצא לנו בדיוק 20 אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה בתאילנד עבור שלושה שבועות אתם חיים כמו מלכים. עבור ארה"ב התקציב הזה גם יכול להספיק, אם כי מלכים אתם לא תהיו.

איפה כבר ביקרתם בעולם? לי, לדוגמה, היה נורא חשוב לנסוע לתאילנד מכיון שבאירופה ובארה"ב כבר יצא לי לבקר פעמים אחדות ובמזרח לא הייתי מימיי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ על ירח דבש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, זה כ"כ קשה לייעץ בעניינים כאלה כי זה נורא תלוי בהעדפות האישיות שלכם.

אני וזוגתי מאוד אוהבים אוכל, לקחנו מדריך מישלן וטסנו בירח דבש למסע של 4 שבועות בצרפת, עברנו חבל חבל, עיר אחרי עיר, היינו בעשרות שווקים, יקבים, יצרני גבינות, חקלאים, ביסטרו (איך אומרים ברבים), מסעדות עם כוכב אחד, שניים, שלושה.

עד היום, 16 שנה אחרי אנחנו מדברים על הטיול הזה!

מצד שני, עד היום אני מצטער שלא עשינו COAST TO COAST בארה"ב עם איזה פונטיאק GTO קלאסית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור האגמים, צפון איטליה.

מזג אויר טוב, אוכל טוב, יין טוב, מכונית טובה ואישה טובה.

מה צריך יותר בחיים?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איטליה, אוסטריה, הדרך הרומנטית בגרמניה, צרפת, אנגליה (וויילס, סקוטלנד), אירלנד, ספרד

לדעתי הכל הולך.

מה אתם אוהבים לעשות? (ביחד ולחוד)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 אש"ח זה סכום עצום לטיול של זוג. בסכום כזה הוצאתי את כל המשפחה (זוג+3) לטיולים של שבועיים באירופה.

קודם כל - תחשבו היטב אם אינכם זקוקים לכסף למטרות אחרות.

כמו שציינתי בשרשור אחר - חזרתי מטיול של 5 ימים בסלובניה עם אשתי. אמנם על בסיס צנוע (טיסת סנדור, "פנסיון" 3 כוכבים ורנו קליו 1.1 ליטר), סך ההוצאה היתה 7500 ש"ח כולל קצת קניות. שבוע באירופה ברמה קצת יותר גבוהה לא צריך לעלות יותר מ-10-12 אש"ח.

גילוי נאות - כאשר התחתנתי, לפני למעלה מ-22 שנה, חזרתי לעבודה יומיים אחרי החתונה. על ירח דבש ויתרנו, יצאנו לסופ"ש בפעם הראשונה לאחר שנולד הבן הבכור ולסופש בחו"ל (איסטנבול) רק כעבור כ-7 שנים ו-3 ילדים. אם אינך מגדל כסף על עצים בחצר נראה לי שהוצאה כה גדולה על בילוי כאשר לפניך כל ההוצאות של הקמת משפחה מצריכה מחשבה נוספת, אלא אם מצבך הכלכלי הרבה יותר טוב ממרבית הזוגות בתחילת דרכם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה טיול מיוחד, אז מדגסקר, אני ואישתי הינו שם כחודש בירח דבש, בין המקומות היחידים שישראלים לא מגיעים בהמוניות :) , ובישבילי זה היה שווה המון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...