Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על ארוע מסוכן וחמור אתמול בכביש מספר 1 !

honda91
שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקום : מחלף בן שמן בכביש מספר 1 - ת"א ירושלים, לכיוון ירושלים, כ-100 מטר לאחר ההתפצלות שיורדת לכיוון כביש 443 למודיעין.

השעה : 20:20.

הארוע : נסעתי במהירות של כ-100 קמ"ש בנתיב הימני, כאשר לפתע הרכב שלפני בלם בחוזקה ושבר לנתיב השמאלי. כמובן שהאטתי, ומייד הבנתי גם מה הסיבה לשבירה של הרכב שלפני - הוא נבהל כתוצאה ממיצובישי לנסר שכנראה "שכח" לרדת לכיוון 443, המשיך בטעות על כביש 1, והחליט לנסוע רברס כ-100 מטר כדי לחזור להתפצלות ולהמשיך לכיוון מודיעין!!! המיצובישי הפעיל 4 איתותים, אבל בקושי אפשר היה לראות את האור הלבן שמסמן נסיעה ברברס.

סיכום : עבירה חמורה על החוק, וארוע מסוכן שבמקרה זה הסתיים בשלום.

מעונין לקנות סיויק או קורולה שנים 1996-1999:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד את זה........

אבל יש בארץ הזאתי אנשים מפגרים ברמה עולמית!!!!!!!!

לאיזה מפגר יש אומץ לעשות רוורס בכביש מהיר?????

זה משגע אותי!!!

וכמובן...... רק בישראל!!!

בושה!

:evil:

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

פשוט טירוף!!

קרה לי מקרה די דומה כאשר נסעתי במחלף מורשה לכיוון רמת השרון

וכאשר יש את היציאה ימינה לרעננה מישהו החליט שלא בא לו פתאום על רעננה וחזר ברברס

והמשיך לכיוון רמת השרון פשוט בנאדם גמור !!!

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוורס בכביש מהיר? :shock: WTF? :shock: אנשים במדינה הזאת באמת התחרפנו. :x

אני מדמיין לעצמי את אותו בן אדם אומר לעצמו " נו מה הבעיה בוא ניתן רוורס ונסע קצת, בקטנה אחי" פשוט הזוי. לאנשים כאלה צריך לשלול את הרישיון לכמה שנים טובות.

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "ישראלים". בכל העולם יש כאלה גאונים (טוב בארה"ב ומערב אירופה פחות, מה גם שהתשתיות שם לרוב עדיפות מבחינת חזרה לנתיב הנגדי). זה לא המקרה של אגו, כבוד, חוסר תשומת לב, זהירות וסובלנות (כולל אי איתות) כפי שלרוב מסתמן בציבור הישראלי, המעשה של רוורס בכביש מהיר זה נטו טימטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו סיפור קרה לי כשחבר שלי ואני חזרנו ממפגש המפלצות יום חמישי האחרון.

אני יורד מכביש 1 (מכיוון איילון) לכיוון כביש 4 אבל לא עליתי על כביש 4 אלה התכוונתי לרדת במחלף גנות לכיוון בית דגן, אני יורד על 90 קמ"ש מכביש 1, ישנו עיכול ימינה שלאחריו יש את העלייה למחלף גנות, לפתע אחרי העיכול (בערך 60-80 מטר לפני העלייה המדוברת) אני מזהה רכב נוסע רוורס כאשר ישנו רק נתיב אחד במקום(!), אני לוחץ על הבלמים, גלגלים ננעלים, מסתכל במראה אחורנית (למזלי ריק), מגיע כמעט לעצירה ליד הרכב שנוסע לו בשלוותו רוורס, מצפצף לו בעצבנות, ולאישתו של הנהג יש עוד את החוצפה לנפנף לי ביד - "מה כבר קרה?!".

מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי שוטר במתנ"א הבחנתי בתאונה ברגע שהתרחשה.

מישהו פספס את היציאה למחלף יבנה בכביש 4 לדרום וחזר רוורס. במקום ישנו שול ימני של כ-30 ס"מ.

השעה היתה שעת אחה"צ והעומס היה גדול.

האדיוט חזר רוורס בנתיב השמאלי. רכב פרטי שהגיע מאחור הצליח לבלום וכך גם משאית קלה, אך פול טריילר, שהופתע, פגע במשאית הקלה ומהמכה, המשאית הקלה עלתה יותר מחצי העליה למחלף !

הפרטי שחזר אחורה ברח מהמקום. כמובן שהיו פצועים ונכים מהתאונה הזו.

לאחר כשנה זומנתי לעדות בבימ"ש, קראתי את דו"ח הפעולה שרשמתי וביקשתי לדעת מי הנאשם. לתדהמתי הנאשם היה לא אחר מנהג הפול טריילר.

האשימו אותו באי שמירת מרחק. אז נכון שעפ"י החוק היבש הוא אשם, אך בשעות העומס של אחה"צ אין סיכוי לשמור מרחק מספיק לפול טריילר במהירות של 80 קמ"ש.

בקיצור, לא פלא שהמטורפים ממשיכים לפקוד את הכבישים והמדינה מחפשת את הדרך הקלה והבטוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי שוטר במתנ"א הבחנתי בתאונה ברגע שהתרחשה.

מישהו פספס את היציאה למחלף יבנה בכביש 4 לדרום וחזר רוורס. במקום ישנו שול ימני של כ-30 ס"מ.

השעה היתה שעת אחה"צ והעומס היה גדול.

האדיוט חזר רוורס בנתיב השמאלי. רכב פרטי שהגיע מאחור הצליח לבלום וכך גם משאית קלה, אך פול טריילר, שהופתע, פגע במשאית הקלה ומהמכה, המשאית הקלה עלתה יותר מחצי העליה למחלף !

הפרטי שחזר אחורה ברח מהמקום. כמובן שהיו פצועים ונכים מהתאונה הזו.

לאחר כשנה זומנתי לעדות בבימ"ש, קראתי את דו"ח הפעולה שרשמתי וביקשתי לדעת מי הנאשם. לתדהמתי הנאשם היה לא אחר מנהג הפול טריילר.

האשימו אותו באי שמירת מרחק. אז נכון שעפ"י החוק היבש הוא אשם, אך בשעות העומס של אחה"צ אין סיכוי לשמור מרחק מספיק לפול טריילר במהירות של 80 קמ"ש.

בקיצור, לא פלא שהמטורפים ממשיכים לפקוד את הכבישים והמדינה מחפשת את הדרך הקלה והבטוחה.

מה העונש שהנהג קיבל?

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רברסים בכביש מהיר זה באמת תופעה שאני לא מצליח להבין.

כשהתנדבתי במתנ"א זה היה אחד העבירות ש"חיפשתי" והתעקשתי לא לוותר לעבריינים.

אבל מה שהכי הדהים אותי זה שגם אחרי הסבר מנומק למה זו עבירה מסוכנת, כל התגובה של רוב הנהגים הסתכמה ב"אני לא מבין מה הבעיה? סה"כ הייתי צריך לחזור קצת אחורה!"

אם לא הייתי לובש מדים אני לא יודע מה הייתי עושה להם באותו רגע....

והמטומטמים האלה נוסעים על אותם כבישים שאנחנו כל יום.

הם השכנים שלנו.

הם העמיתים שלנו לעבודה.

הם ההורים של החברים של הילדים שלנו.

השמרו לנפשותיכם!!!!

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא רואים בעיניים :lol:

אין לו פחד שאיזה משאית תכנס בו ותמחק אותו ?

יותר מידי אנשים מסוכנים יש על הכבישים ...

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוורס בכביש מהיר? :shock: WTF? :shock: אנשים במדינה הזאת באמת התחרפנו. :x

אני מדמיין לעצמי את אותו בן אדם אומר לעצמו " נו מה הבעיה בוא ניתן רוורס ונסע קצת, בקטנה אחי" פשוט הזוי. לאנשים כאלה צריך לשלול את הרישיון לכמה שנים טובות.

פליקס.

לא, לא צריך לשלול את הרישיון, צריך פשוט איזה פול-טריילר ש"יעניש" אותם...

בטבע זה ניקרא "הכחדה טיבעית", מי שחלש לא שורד, בכביש מי שטיפש שימות.

פשוט מאוד, הדבר היחידי שחבל הוא שלפעמים הטיפשים "לוקחים" איתם גם חפים מפשע... וחבל...

אל תתחילו עם כל ההיתיפיפות הזו של "סה"כ טעות, כולנו טועים" ועוד "פנינים"...

ואותו אחד שעשה רוורס, לא ילמד מזה, וגם עם יקבל 100 דוחו"ת הוא ימשיך לעשות את זה שוב ושוב... עד שיום אחד הוא יפגע במישהו שאתם מכירים, ואז תצטערו על זה שהוא לא מת לפני זה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...