Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

תשקול את הb1w.

היא די החליפה אותה בתור מומלצת זולה.

לפי dashcamtalk.

מן הסתם לא כל מה שהם רושמים אמת מוחלטת, לא היתה לי אף אחת מהם ולא השוותי בינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משהו לא ממש מובן לי במצלמות האלה, כולן תומכות בכרטיסי זיכרון גדולים ויכלות לצלם בלופ. אבל במפרט המצלמות שראיתי זמן הצילום במצב כזה הוא רק ה 5-8 דקות אחרונות. למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הסירים או המצעים

הסירים והמצעים לא שווה לו לקחת כי השובר זיכוי יהיה רק באותה הרשת.

לכן עדיף לו לקחת את הגיפט קארד אחד מן השניים שיש שם אחד זה ה 1000 ש"ח והשני זה ה 800.

שיבחר על פי הרשתות שהוא קונה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומחי הDVR, אפשר המלצה למצלמה איכותית שתהיה כמה שיותר סמויה ובולטת? אני מעדיף כפתור "מצוקה" ששומר אפילו כמה דקות אחורה וקדימה, וחיבור לפלאפון לצורך הגדרות\PREVIEW של הצילום. (אני מעדיף יותר מסך אבל זה סתם עוד רכיב שלוקח המון מקום וגורם למצלמה להיות מגושמת, לא?)

מוכן להשקיע כ 400-500 ש"ח ואפילו יותר אם המדרגת מחיר מצדיקה את התמורה.

כמה שיותר "סמויה ובולטת". זה נשמע לכם סותר, אבל זה..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי הפרויקט מצלמות + ויקו פלוס שלי (שמתי לינקים למוצרים שעדיין נמצאים למכירה אצל אותו מוכר שאני קניתי. אפשר שאין לינק אפשר למצוא בקלות בEBAY מישהו אחר). מראש אומר עוד לא סיימתי הכל, כי מסתבר שזה מאוד מאתגר ברכב שלי. קניתי 2 מצלמות viofo A119S אותה אני אחבר מאחורה ואת הviofo a119V2 אותה אני אחבר מקדימה (כמו שהמליצו לי פה מאחר והדגם של הS עובד יותר טוב בלילה מה V2 בתקווה שזה יעזור יותר בצילום לילי של רכבים כשהפנסים שלהם מאירים ישר על המצלמה) וה-VicoVation Vico-Power PLUS כדי שאוכל לצלם בזמן חניה. גם המצלמות וגם הויקו פלוס עלו לי 220-230 שקל (הכל היה עם קופונים אז אולי באתרים עכשיו זה מציג מחיר אחר).

אחרי שקיבלתי את המצלמות, הויקו פלוס ושאר העזרים: עדשות CPL (יש גם בEBAY ב-40 שקל), פיוזים 3A (עלה בערך 5 שקל לחבילה של 30 בEBAY), מפצלי פיוזים (8.5 שקל לחבילה של 5 מפצלים בEBAY), מאריך מצת, מפצל מצת (8.5 שקל בEBAY), ערכה לפירוק לוחות וכיסויים ברכב (בערך 3 וחצי שקל) וכרטיסי זיכרון (lexar 128GB, ניתן למצוא בEBAY ב200-210 שקל כל אחד), אפילו קניתי אקסטרה פיוזים לויקו פלוס ליתר ביטחון, הייתי נרגש מאוד ולכן לקח לי רק חודש וחצי נוספים להתגבר על ההתרגשות ולהחליט שהגיע הזמן להתקין את זה כבר (ולחסוך 400 שקל התקנה).

התקנה בדאצ'יה סנדרו סטפוואי, לא הייתה קלה. הלכתי לפי המדריך של אלכס (שוב תודה!). אבל המרכב התחתון של הדאשבורד לא מתפרק בדאצ'יה בכל כך קלות כמו ברכב נורמלי שמתחשב בנהגים שלו שרוצים להתקין לבד מצלמות כביש. בקיצור לפי איך שזה נראה, אם רוצים להוריד את המרכב התחתון צריך פחות או יותר לפרק את כל הפלסטיק התחתון כולל בצד של הנוסע שליד הנהג. הכל פשוט מחובר לחתיכה אחת גדולה. גם התיבת פיוזים נמצאת בצד הדאשבורד לכיוון דלת הנהג ולא מתחת להגה (או מתחת לתא כפפות כמו במכוניות אחרות). הדבר היחיד שניתן לפרק שם למטה יחסית בקלות זה איזה כיסוי קרטון כזה שנמצא מתחת לפלסטיק של הדשבורד, זה נותן גישה טיפה יותר נוחה. בנוסף הבורג שאליו מתחברים חיבורי ההארקה נמצא.... מאחורי לוח השעונים (לא ראיתי בורג אחר בסביבה שאפשר בקלות לחבר אליו). וכדי להגיע לשם צריך לפרק את הפלסטיק של ההגה (2 חתיכות מעל ומתחת), להוציא את המסגרת של הלוח שעונים, ואז את הלוח שעונים עצמו . גישה לא הכי נוחה אבל פירוק הפלסטיק של ההגה גם עזר מעט בגישה לשאר החיבורים. הסתדרנו. גם 2 החיבורים האחרים של הויקו פלוס הגיעו לתיבת הפיוזים ביחד עם מפצלי הפיוזים. חיברתי אחד לפיוז של המצת ואחד לפיוז האחראי על הכפתורים על ההגה (מסתבר שיש שם מתח בזמן שהרכב לא מונע) וביצעתי קיבוע של החוטים עם אזיקונים לצמות אחרות שקיימות שם. הויקו פלוס עובד! הידד. גם האוטו עובד, אז לא הרסתי יותר מדי. לקח לי בערך 3 שעות. לדעתי זה היה החלק הכי קשה בהתקנה הזאת. לעומת כל הפלסטיקה שפתחתי שם וכל שאר ההתקנה עצמה, להעביר כבל לאורך האוטו נשמע כמו משחק ילדים. אעדכן בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי Krishi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי הפרויקט מצלמות + ויקו פלוס שלי (שמתי לינקים למוצרים שעדיין נמצאים למכירה אצל אותו מוכר שאני קניתי. אפשר שאין לינק אפשר למצוא בקלות בEBAY מישהו אחר). מראש אומר עוד לא סיימתי הכל, כי מסתבר שזה מאוד מאתגר ברכב שלי. קניתי 2 מצלמות viofo A119S אותה אני אחבר מאחורה ואת הviofo a119V2 אותה אני אחבר מקדימה (כמו שהמליצו לי פה מאחר והדגם של הS עובד יותר טוב בלילה מה V2 בתקווה שזה יעזור יותר בצילום לילי של רכבים כשהפנסים שלהם מאירים ישר על המצלמה) וה-VicoVation Vico-Power PLUS כדי שאוכל לצלם בזמן חניה. גם המצלמות וגם הויקו פלוס עלו לי 220-230 שקל (הכל היה עם קופונים אז אולי באתרים עכשיו זה מציג מחיר אחר).

אחרי שקיבלתי את המצלמות, הויקו פלוס ושאר העזרים: עדשות CPL (יש גם בEBAY ב-40 שקל), פיוזים 3A (עלה בערך 5 שקל לחבילה של 30 בEBAY), מפצלי פיוזים (8.5 שקל לחבילה של 5 מפצלים בEBAY), מאריך מצת, מפצל מצת (8.5 שקל בEBAY), ערכה לפירוק לוחות וכיסויים ברכב (בערך 3 וחצי שקל) וכרטיסי זיכרון (lexar 128GB, ניתן למצוא בEBAY ב200-210 שקל כל אחד), אפילו קניתי אקסטרה פיוזים לויקו פלוס ליתר ביטחון, הייתי נרגש מאוד ולכן לקח לי רק חודש וחצי נוספים להתגבר על ההתרגשות ולהחליט שהגיע הזמן להתקין את זה כבר (ולחסוך 400 שקל התקנה).

התקנה בדאצ'יה סנדרו סטפוואי, לא הייתה קלה. הלכתי לפי המדריך של אלכס (שוב תודה!). אבל המרכב התחתון של הדאשבורד לא מתפרק בדאצ'יה בכל כך קלות כמו ברכב נורמלי שמתחשב בנהגים שלו שרוצים להתקין לבד מצלמות כביש. בקיצור לפי איך שזה נראה, אם רוצים להוריד את המרכב התחתון צריך פחות או יותר לפרק את כל הפלסטיק התחתון כולל בצד של הנוסע שליד הנהג. הכל פשוט מחובר לחתיכה אחת גדולה. גם התיבת פיוזים נמצאת בצד הדאשבורד לכיוון דלת הנהג ולא מתחת להגה (או מתחת לתא כפפות כמו במכוניות אחרות). הדבר היחיד שניתן לפרק שם למטה יחסית בקלות זה איזה כיסוי קרטון כזה שנמצא מתחת לפלסטיק של הדשבורד, זה נותן גישה טיפה יותר נוחה. בנוסף הבורג שאליו מתחברים חיבורי ההארקה נמצא.... מאחורי לוח השעונים (לא ראיתי בורג אחר בסביבה שאפשר בקלות לחבר אליו). וכדי להגיע לשם צריך לפרק את הפלסטיק של ההגה (2 חתיכות מעל ומתחת), להוציא את המסגרת של הלוח שעונים, ואז את הלוח שעונים עצמו . גישה לא הכי נוחה אבל פירוק הפלסטיק של ההגה גם עזר מעט בגישה לשאר החיבורים. הסתדרנו. גם 2 החיבורים האחרים של הויקו פלוס הגיעו לתיבת הפיוזים ביחד עם מפצלי הפיוזים. חיברתי אחד לפיוז של המצת ואחד לפיוז האחראי על הכפתורים על ההגה (מסתבר שיש שם מתח בזמן שהרכב לא מונע) וביצעתי קיבוע של החוטים עם אזיקונים לצמות אחרות שקיימות שם. הויקו פלוס עובד! הידד. גם האוטו עובד, אז לא הרסתי יותר מדי. לקח לי בערך 3 שעות. לדעתי זה היה החלק הכי קשה בהתקנה הזאת. לעומת כל הפלסטיקה שפתחתי שם וכל שאר ההתקנה עצמה, להעביר כבל לאורך האוטו נשמע כמו משחק ילדים. אעדכן בהמשך.

לגבי הנושא של חיבור 2 מצלמות ל-Vico PowerPlus.

בדף הורוד שמגיע באריזה, מצויין שאפשר לחבר רק מצלמה אחת.

מנגד, בפורומים, ובחנויות אינטרנטיות מציינים שאפשר לחבר 2 מצלמות דרך מפצל שקע מצת (Y Splitter).

אשמח לשמוע אם ואיך 2 המצלמות עובדות אצלך במצב חנייה, והאם הכל תקין?

אני שוקל לשים 2 מצלמות של Opia 2 על ה-Vico PowerPlus.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנושא של חיבור 2 מצלמות ל-Vico PowerPlus.

בדף הורוד שמגיע באריזה, מצויין שאפשר לחבר רק מצלמה אחת.

מנגד, בפורומים, ובחנויות אינטרנטיות מציינים שאפשר לחבר 2 מצלמות דרך מפצל שקע מצת (Y Splitter).

אשמח לשמוע אם ואיך 2 המצלמות עובדות אצלך במצב חנייה, והאם הכל תקין?

אני שוקל לשים 2 מצלמות של Opia 2 על ה-Vico PowerPlus.

זה בדיוק מה שחשבתי לעשות, קניתי מפצל שקע מצת, לאחד מהם אני אחבר את המצלמה הקדמית, לשני אני אחבר מאריך מצת שילך עד החלק האחורי של הרכב שם אחבר את המצלמה השניה.

אעדכן ברגע שאסיים בתקווה שהכל יעבוד כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם A119 בשמשה קדמית, vico power plus עם מפצל וכבל מאריך שהורכב לאורך הרכב. מחפש רק מצלמה דו כיוונית, מעוניין שהיא תצלם לאחור והמצלמה הקטנה שלה תשב על השמשה הקדמית לכיוון הנהג למניעת דוחות מיותרים.

כמעט רכשתי ProVision isr pr-2000 בארץ אבל מה שעצר אותי זה הגבלה לSD עד 32G. אם יש המלצה למצלמה דו כיוונית אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות 4K מזוייפות, שימו לב!!

יש מספר מצלמות ונוספות צצות במהירות שהחברות טוענות שהם 4K.

הן מרמות פעמיים, פעם אחת שהרזולוציה שהן מציגות היא לא 4k.

2880x2160p

4k זה

3840x2160p

ופעם שנייה זה שהחיישן שלהם קטן מדי בשביל הרזולוציה שהם טוענים, אלה מתאים בדר"כ ל 1440p.

https://dashcamtalk.com/forum/index.php?threads/33196/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

מחיר של 1400ש"ח למצלמות BLACKVUE DR750S 2CH+Power Magic Pro kit לא כולל התקנה, מחיר סביר? כמה אמורה לעלות התקנה איכותית?

תודה

תלוי כמה זכרון יש במצלמה (לפי מה שהבנתי - אתה לא יכול להוסיף כרטיס זכרון אלא קונה את המצלמה עם כרטיס זכרון בילט-אין).

כמו כן, ראיתי מספר אתרים שמוכרים את המצלמה, אך המשלוח נעשה דרך חברת שילוח (כמדומני DHL). עקב זאת, קח בחשבון שיש עלות נוספת למיסים + עמלות חברת שילוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבקש את עזרתכם לבחירת מצלמה לרכב, משהו בסיסי ואיכותי?

(יש כבר מצלמות כאלה עם טעינה סולארית?)

תודה, דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שאני לא מבין במצלמות אלה, למה יש מסך? הרי בזמן אמת אין צורך בו וכאשר צריכים להסתכל בו ניתן לשלוף את כרטיס הזיכרון וראות במחשב/טלפון. כדי להגדיר/לשנות פרמטרים במצלמה ניתן בקלות להתחבר למחבר ה USB שלה ולבצע זאת.

באותו נושא, היכן ניתן למצוא מצלמה חיצונית (חשוב להדגיש את ה"חיצונית" כי היא תעבוד בסביבה קשה יותר) איכותית המורכבת משני חלקים: הראשון הוא המצלמה עצמה שתותקן בפגוש והשני הוא מנגנון ההקלטה שיוסלק ברכב. אני מניח כי התקשורת/הזנת מתח תתבצע דרך חיבור בניהם.

מהחיפושים שלי באיביי יצאו רק מצלמות סיניות באיכות נמוכה.

השאיפה שלי היא לבנות מערכת מרובת אופציות עם המאפיינים הבאים:

-4 מצלמות חיצוניות איכותיות (HD לפחות וקיטוב למניעת סינוור) המותקנות בפגוש קדימה אחורה ובמראות.

-יחידת הקלטה המחוברת אליהן ומקליטה בו זמנית את כל הערוצים (מה שמצאתי עד היום הוא הקטנת התמונות לרבע מהגודל המקורי, שילוב ארבעת הערוצים והקלטה כערוץ יחיד)

-הקלטת GPS ונתוני רכב דרך ה CAN BUS (איתותים, אורות, הילוך, מהירות וכו')

-הפעלת טיימר להקלטה כשיוצאים מהרכב.

-הפעלה אוטומטית בניסיון פריצה.

-הגנת מצבר (Battery Discharge Prevention)

יש לי מערכת אנדרואויד ברכב עם כניסת ווידאו שעם מרבב (חיצוני) של 1*4 אוכל לראות את הערוצים במקרה הצורך.

בכל מקרה מה שקריטי לי כרגע הוא מצלמה חיצונית עם מנגנון הקלטה נפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאפשר להתקין כרטיס זכרון blackvue תומך עד 128gb בסך הכל הכרטיס יוצא מהצד של המצלמה אפשר לקנות את זה מהם או פשוט ללכת לקנות micro sd card class10 של כל חברה אחרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...