Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מעדכן שהחלפתי את המצלמה הקדמית לחדשה של שיומי 70mai dash cam pro בעיקר אהבתי את הצילום לילה רואים היטב וברור. הוזמן במחיר 45$ עם רכיב הgps להתראות באנגלית גרסה גלובלית. טרם הפעלתי את ההתראות אפעיל משבוע הבא ואעדכן. את הddpi mini2 העברתי אחורנית (הממשק מאוד עיצבן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משתף לגבי פרויקט נחמד שעשיתי לאחרונה. לאחר שדרוג המצלמות החלטתי לטפל בצורה מעמיקה בנושא צילום בזמן החניה.

כידוע יש שתי אפשרויות לספק אנרגיה לצילום בזמן החניה - באמצעות סוללה חיצונית או באמצעות מצבר הרכב.

לכל שיטה יש את ההיתרונות והחסרונות שלה. אף אחת מהאפשרויות לא מושלמת.

הפתרון שמצאתי - אפשרות לבחור בין שתי השיטות בעזרת קופסת חיבורים ומפסק בתוך תא הכפפות.

אם אני בוחר במצב "סוללה חיצונית" אני יכול להגיע לזמן צילום של למעלה מ40 שעות צילום ברצף מזוג מצלמות - קדמית ואחורית.

החיסרון - לא מומלץ לשימוש בימי הקיץ החמים כאשר הרכב חונה בשמש בשל השימוש בסוללת ליפו גדולה.

כמו כן המצלמה לא נכנסת למצב אוטומטי למצב "חניה". לאחר כיבוי הרכב יש להפעיל את הסוללה ואח"כ את המצלמה.

כמובן שהסוללה נטענת בזמן הנסיעה. מדובר בטעינה מהירה בזרם של 4A.

נסיעה של שעה מספיקה להטעין את הסוללה לשעות רבות של צילום בזמן חניה.

במצב צילום "מצבר" אני מקבל למעלה מ12 שעות של צילום מזוג המצלמות בכל מזג אוויר, לפני שמנגנון ההגנה מכבה את המצלמות כדי להימנע מפריקת יתר.

כמו כן במצב זה המצלמה נכנסת למצב "חניה" באופן אוטומטי מיד לאחר כיבוי הרכב.

בנוסף למנגנון ההגנה (power magic pro) התקנתי גם מד מתח כדי לעקוב אחרי מצב המצבר.

הסידור הזה כבר עבר מספר שינויים ושדרוגים והוא עובד באופן מושלם לדרישות שלי.

השלב הבא: לשפר את המראה של המערכת וחיווט מסודר יותר בתא הכפפות.

20181228_165720.jpg

20181228_165858.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ezuf !

הדגם הוא Cobra Instant Proof IP200 1080p

ואכן אקרא ביקורות ברשת. אבל, היות ואני לא ממש מבין בזה, אשמח גם לשמוע דעות כאן לגבי המפרט:

• Full 1080p HD recording
  • 4GB SD card included
  • Continuous Loop Recording
  • 3 Axis Shock Sensor
  • Product Dimensions: 4.1 x 6.6 x 3.2 cm ; 72.6 g
  • Boxed-product Weight: 181 g
  • Batteries 1 Lithium ion batteries required.
  • Product Description

The Cobra IP200 Instant Proof Dash Cam has a 1.5 inch LCD screen. With 120° viewing angle, 1080p HD recording & 4GB SD card. As with other Cobra Dash Cams, the IP200 uses Continuous Loop Recording, which maximises video storage by automatically deleting old video clips to make room for the new, so you don't have to worry. It also includes a G-Sensor, which senses sudden acceleration and collisions automatically capture and protect critical footage before, during and immediately following an accident. It is ready to go straight away.
    Box Contains

IP200 Camera, in-vehicle power lead, Windscreen suction bracket, 4GB SD Card, USB to mini USB lead

כאמור, מבקש עזרה ואת דעתכם. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הדיסקברי 960?

מצלמה נורא בסיסית מבחינת יכולת צילום במחיר של מצלמת פרימיום, לא ממליץ.

הייתרון היחדי שלה על פני מצלמות אחרות הוא איכות הבנייה והגימור, בהחלט רמה גבוהה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה נורא בסיסית מבחינת יכולת צילום במחיר של מצלמת פרימיום, לא ממליץ.

הייתרון היחדי שלה על פני מצלמות אחרות הוא איכות הבנייה והגימור, בהחלט רמה גבוהה.

החזרתי אותה

גדולה מדי והביקורות לא טובות.

יש לי VIOFI A119 כבר שנתיים ואני מרוצה, רק דבר אחד מפריע לי וזה שהזיכרון (32) מספיק למספר קטעים בודדים של 3 דקות וזה אומר שהצילום לא נשמר הרבה זמן, אני אבדוק אפשרות לצילום באיכות נמוכה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי מצלמה A118 של viofo ולאחרונה התחילה לצפצף ועל המסך כתוב memory error , כרטיס הזיכרון הוא smasung וכשמכבים ומדליקים את המצלמה הרבה פעמים זה חוזר לעצמו והכל בסדר, דבר שני, עשיתי פירמוט דרך המצלמה וזה לא עזר עד כה, מה ניתן עוד לעשות?תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף לגבי פרויקט נחמד שעשיתי לאחרונה. לאחר שדרוג המצלמות החלטתי לטפל בצורה מעמיקה בנושא צילום בזמן החניה.

כידוע יש שתי אפשרויות לספק אנרגיה לצילום בזמן החניה - באמצעות סוללה חיצונית או באמצעות מצבר הרכב.

לכל שיטה יש את ההיתרונות והחסרונות שלה. אף אחת מהאפשרויות לא מושלמת.

הפתרון שמצאתי - אפשרות לבחור בין שתי השיטות בעזרת קופסת חיבורים ומפסק בתוך תא הכפפות.

אם אני בוחר במצב "סוללה חיצונית" אני יכול להגיע לזמן צילום של למעלה מ40 שעות צילום ברצף מזוג מצלמות - קדמית ואחורית.

החיסרון - לא מומלץ לשימוש בימי הקיץ החמים כאשר הרכב חונה בשמש בשל השימוש בסוללת ליפו גדולה.

כמו כן המצלמה לא נכנסת למצב אוטומטי למצב "חניה". לאחר כיבוי הרכב יש להפעיל את הסוללה ואח"כ את המצלמה.

כמובן שהסוללה נטענת בזמן הנסיעה. מדובר בטעינה מהירה בזרם של 4A.

נסיעה של שעה מספיקה להטעין את הסוללה לשעות רבות של צילום בזמן חניה.

במצב צילום "מצבר" אני מקבל למעלה מ12 שעות של צילום מזוג המצלמות בכל מזג אוויר, לפני שמנגנון ההגנה מכבה את המצלמות כדי להימנע מפריקת יתר.

כמו כן במצב זה המצלמה נכנסת למצב "חניה" באופן אוטומטי מיד לאחר כיבוי הרכב.

בנוסף למנגנון ההגנה (power magic pro) התקנתי גם מד מתח כדי לעקוב אחרי מצב המצבר.

הסידור הזה כבר עבר מספר שינויים ושדרוגים והוא עובד באופן מושלם לדרישות שלי.

השלב הבא: לשפר את המראה של המערכת וחיווט מסודר יותר בתא הכפפות.

[ATTACH=CONFIG]514112[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]514113[/ATTACH]

שמישהו ייצר כבר פתרון מסודר ותקני לנושא הזה של צילום בחניה.. אני קונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוצר מדף מאוד יקר:

מצלמה עם מוד חניה מתקדם (הדגם הזה מותקן אצלי) :

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07C39QJZP/ref=sspa_mw_detail_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A3ELPGJLYNL7Q4

סוללה איכותית בעלת טעינה מהירה , מתאימה גם לחניה בקיץ:

https://www.amazon.com/Cellink-Battery-Supply-Blackbox-Camera/dp/B06ZZ4W66R

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

banji man לגבי הסוללה, יש לי כזאת אבל של blackvue(מיוצרת ע"י אותו יצרן).

מחזיקה יותר מ16 שעות צילום(blackvue 900s דו-כיוונית). יש מנגנון מובנה נגד התחממות, המנתק את הסוללה מעל 80 צלזיוס(עדיין לא יצא לי לבדוק בימי הקיץ החמים).

טעינה מלאה תוך 40 דקות בחיבור ישיר לבית הפיוזים. יש אפליקציה ייעודית לבדיקת מצב הסוללה.

החיסרון היחיד שלה זה המחיר.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת Aukey

aukey-1080p-dash-cam-3-nkycmuaww8htn1fw3b7wqs5f58b63dmoffl5sk1yfc.jpg

ורשום בהוראות ההפעלה:

Note: Please use a Class 10 micro SD memory card (Max 128GB).

Format the card before use.

ואני (הדיוט גמור בנושא, כאמור) מנסה להבין, האם החלק עליו הם מדברים לא מופיע בחבילה? אני בכל אופן לא מצאתי שם משהו שניראה כמו כרטיס. שאלה שנייה - מהו אותו פירמוט? כיצד אני מבצע אותו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל כרטיס זיכרון אינו כלול, רוכשים בנפרד.

הכרטיס יגיע קרוב לוודאי כבר מפורמט. בכל מקרה אתה יכול לפרמט אותו במחשב (אם צריך אז בעזרת קורא כרטיסים) למראה גם מתפריט ההגדרות במצלמה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי erezgur
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...