Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה זה בדיוק בתפריט?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Settings > restore factory settings

+ תבדוק בזמן שאתה מתחבר שהאינטרנט של החבילת גלישה לא פועל, אלא רק ה-wifi.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרמטתי פעמיים, לא עזר. הוא מתחבר לרשת אבל יש קישוריות מוגבלת, אין זמינות אינטרנט (תכלס אני לא מבין מאיפה בדיוק יהיה אינטרנט... הרי אין סים במצלמה). אני מתוסכל, זה אומר בעצם שאין לי אפשרות להעביר וידאו מהמצלמה אלא רק אם אוציא את הכרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה לא באמת מפיצה "אינטרנט", wifi היא בסה"כ קישורית שעובדת על אותו עיקרון של בלוטוס במקרה הזה (תתייחס לזה כך).

הרעיון מאחורי זה הוא שבאמצעות wifi אפשר להעביר סרטונים הרבה יותר מהר מאשר בבלוטוס.

נסה שוב, שלב אחר שלב בהוראות.

החל מ-1:16

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיוק את השלבים בוידאו. אני רואה שעוד הרבה אנשים מתלוננים ברשת על זה שהאפליקציה לא עובדת. אני לגמרי מיואש.

https://na-bbs.70mai.com.cn/?thread-279.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את הפון של אשתי והתקנתי עליו את האפליקציה, המכשיר הצליח לגמרי להתחבר לווי פיי, ובכל זאת האפליקציה לא רצתה להמשיך לשלב הבא, והקפיצה את אותו מסך עם ההודעה שאין חיבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, הבוקר הסרתי את האפליקציה שהתקנתי, פרמטתי את המצלמה וסרקתי את הקוד שהיה במצלמה. זה הוביל לאתר שלהם, והיתה שם אפליקציה להורדה (קיבלתי גם אזהרה על אפשרות מעקב וכו' והתעלמתי). הורדתי את האפליקציה, הכל ג'יבריש בסינית ואי אפשר להבין כלום.

הסרתי שוב את האפליקציה והלכתי לחנות של גוגל, הפעם במקום האפליקציה הקודמת שהשתמשתי בה ("מי דש קאם") התקנתי את האופציה הראשונה שעלתה, האפליקציה של mai70.

לאחר שמזינים מייל, צריך ללחוץ על "גט סקריוריטי קוד", ואז נשלח קוד למייל, ומזינים אותו בטופס. ממשיכים בהרשמה קלה (אני כותב את זה כי בהתחלה לא הבנתי, והעפתי את האפליקציה, מה שגרם להרבה כאבי ראש אתמול).

לאחר התקנת האפליקציה, הפלא ופלא, הווי פיי אמנם התחבר בצורת קישוריות מוגבלת (עם סימן קריאה ליד סמל הווי פיי) אבל האפליקציה התחברה יפה מאוד והורדתי למכשיר את כל הוידאו שרציתי.

בקיצור - אחלה מצלמה (ממליץ בחום!), אחלה אפליקציה, נוחה וקלה, כל וידאו יורד בשני שניות, ואחלה מחיר (ההתקנה עלתה לי 150, וזה התחבר לשרוול של המובילאיי, כמעט לא מורגש).

תודה רבה לכל מי שהמליץ וניסה לעזור.

(נ.ב. הרעיון עלה לי אחרי ששמתי שקל בקופת צדקה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן, תודה מיוחדת לחבר הפורום FiS.

הוידאו המצולם הוא איכותי בטירוף וגם שוקל לא מעט (כל דקה 160 מגה בערך), אם כי לא הצלחתי להעביר אותו בוואטסאפ, והייתי צריך לערוך אותו באמצעות עורך הוידאו (באנדרואיד) ואז הצלחתי לשתף.

מי שמחפש את כל היתרונות במצלמה אחת - mai70 pro היא המצלמה המושלמת. ושלא נדע מצרות, ונשתמש בה רק לחוויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם A119 V2, אין אפשרות לצפות בסרטונים דרך המצלמה עצמה?

צריך לחבר את כרטיס הזיכרון למחשב?

בנוסף, אם אני מחבר אותה לקופסת פיוזים ולא דרך המצת, היא דולקת תמיד? כי בסרטון שראיתי נראה שכן ואני לא מעונין בזה כי המצבר ייגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי, אתה יכול לחבר אותה (מה שנקרא Hardwire) לחוט של 12V ואז היא תדלוק תמיד, או לחוט של 12V Switched שהוא מקבל מתח כשהרכב דלוק (מה שהיה נקרא ACC ברכבים עם סוויצ', גם לרכבים עם התנעה ללא מפתח יש פתרונות אחרים כמו לחיצה על כפתור ההתנעה ללא לחיצה על הבלם וכו').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם A119 V2, אין אפשרות לצפות בסרטונים דרך המצלמה עצמה?.

וודאי שניתן לצפות במסך המובנה.

אחד הכפתורים מאפשר הצגת הסרטונים ו/או התמונות הבודדות

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

מבקש המלצה למתקין מקצועי באזור פתח תקווה בני ברק רמת גן

לA129 Dou

תודה

אני מבין שרכשת את ה A129, תתחדש.

אני מתלבט בין רכישה מאמזון או מאיביי, הבדלים יחסית קטנים במחיר, רק שבאמזון משלמים על מיסים ושאר המקומות לא כתוב בכלל לגבי מיסוי. מה קורה אם כך ברכישה מאתר איביי למשל (גם שם נשלח מסין) לגבי המס? האם נדרש לשלם מע"מ בדואר לפני השחרור או מגיע "רגיל" לא כל צורך להוסיף תשלום?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש כמה עמודים אחורה, פרסמתי לינק למצלמה מאתר בננגוד.

הרעיון באתר שאתה מוסיף עוד כמה דולרים בודדים ובעצם מבטח את המשלוח מפני תשלום מס.

ברגע שהחבילה מגיעה לארץ ואתה נדרש לשלם - אתה משלם ואז שולח את הקבלה לאתר והם מזכים אותך על מלוא הסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש כמה עמודים אחורה, פרסמתי לינק למצלמה מאתר בננגוד.

הרעיון באתר שאתה מוסיף עוד כמה דולרים בודדים ובעצם מבטח את המשלוח מפני תשלום מס.

ברגע שהחבילה מגיעה לארץ ואתה נדרש לשלם - אתה משלם ואז שולח את הקבלה לאתר והם מזכים אותך על מלוא הסכום.

ראשית, תודה.

בלינק ששלחת לא ברור בכלל מה המדיניות לנושא תשלום המס. בנוסף ברשימת התכולה לא ברור אם מודול ה GPS כלול או שלא.

למשל באיביי הפרוט ממש טוב

Package Included:

1x Front Camera

1x Rear Camera

1x GPS Module

1x 6m Rear Camera Cable

1x Car Charger Adapter

1x 4m Car Charger USB Cable

1x USB Data Cable

2x 3M Sticker For Front Camera

2x 3M Sticker For Rear Camera

1x Mount For Rear Camera

5x Clips

1x Trim Removal Tool

1x A129 HK3 Hardwire + Fuse

1x CPL Filter

1x Bluetooth Remote Control

1x User Manual

מה הנוהל לתשלום מע"מ במקרה ולא כלולים תשלומי המס על ידי המוכר?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...