Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

האם יש מצלמה ש

התוכנה שלה אוצרת בתוכה גם את נתוני הרכב שלי? כלומר מהירות הנסיעה שלי, הטווח אל הרכב שמולי וכו' ?

תודה

מצלמה עם מקלט gps מאפשרת לעקוב אחר מיקומך (אפשר גם להציג על המפה את ההתקדמות הנסיעה במקביל לסרט המצולם, אם יש תוכנה מתאימה, להציג את מהירות הנסיעה.

לא את המרחק מהרכב שלפניך

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב. מבקש המלצה למצלמה שתירכש כאן בארץ (כי אני בור בנושא ומפחד שאקנה באינטרנט משהו שהוא ללא אישורי כניסה/תדרים לארץ).

הדרישה היחידה שאני יודע לבקש היא הזנת מתח דרך שקע ה- 12 וולט ולא הצלחתי לראות ב- זאפ את ההתייחסות לזה. בכל השאר אני בור ולאחר יומיים של קריאה כאן בשרשור לא הצלחתי להבין מה אני בעצם צריך. לא יודע איזו זוית ולא יודע גודל מסך (אם בכלל אני צריך). לא יודע איזה זיכרון, כרטיס, חיישנים וכו.

מאד אשמח לייעוץ.

מה בעצם אני צריך לשאול את עצמי? אני יודע ש- GPS יכול להיות נחמד. האם יש צורך בסוללה מובנית, אם החיבור הוא דרך השקע ברכב?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שה-6,336 אנשים שרשמו ביקורת באמאזון יוכלו לעזור הרבה יותר מאיתנו.

הם הסיבה שביקשתי כאן חוות דעת. הייתי רוצה לשמוע ולהתייעץ עם מישהו שקנה ובדק שהיא מתאימה לסטנדרטים של ישראל - ואת זה נראה לי שאני פחות יכול לעשות עם החבר'ה שהגיבו שם.

עריכה אחרונה על ידי Tal Barami
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי VIOFO A119 V2 ושכחתי להזמין כרטיס זיכרון... :-(

מתוך 657 עמודים של דיונים שונים, אפשר לקבל המלצה על כרטיס זיכרון איכותי שיעמוד בשמש הקופחת הישראלית?

אם יש קישור לעליאקספרס זה יהיה מצויין.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך 657 עמודים של דיונים שונים, אפשר לקבל המלצה על כרטיס זיכרון איכותי שיעמוד בשמש הקופחת הישראלית?

תודה.

הזמנתי לפני שנתיים כרטיס מהסוג שהומלץ בסרטון Lexar 32GB, עד כה עובד נפלא.

לינק שמצאתי באליאקספרסס, מקורי ולא חיקוי

http://s.click.aliexpress.com/e/bp08ku3I

עריכה אחרונה על ידי FiS

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש וחצי אחרי הפניה הראשונה, שלחו לי קישור ל-Firmware חדש, גרסה 4.0 ואמרו שצריך לפתור את הבעיה. ניסיתי לעדכן וזה לא עזר. יצרתי אתם קשר שוב (לפני שלושה שבועות), והיום קיבלתי תשובה.

הפנו אותי לשרשור שמתאר בעיות של קפיאת מסך, וניתוק של חיבור המצלמה ללוח האם וחיבור מחדש, פותר את הבעיה. כתבו שאם אני לא רוצה לנסות, לשלוח להם את המצלמה וישלחו תחליף. בכל זאת פרקתי את המצלמה, חיברתי מחדש, אבל זה לא עזר. אין מנוס, אארוז את המצלמה ואשלח להם.

[ATTACH=CONFIG]511158[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511159[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511160[/ATTACH]

לאחר שכל הנסיונות להתגבר על הבעיה כשלו (באמצעות קשר ישיר עם שירות הלקוחות של היצרן. ראו פוסט מצוטט), שלחתי את המצלמה ליצרן בדואר רשום (בעלות של כמעט 20 ש"ח). הם אפילו לא התעניינו לדעת כמה זמן המצלמה ברשותי או ממי נרכשה.

אתמול התקבלה המצלמה החלופית ששלח אלי היצרן. עובדת מצויין, הגיעה עם גרסת תכנה v3.91.

אני חייב לציין את השירותיות של שירות הלקוחות של היצרן (Viofo), שעמדו איתי בקשר רציף באמצעות דוא"ל. בשילוב מצלמה טובה, זה מתכון מנצח, לכל מי שמחפש לרכוש מצלמה. Viofo A119.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לפני שנתיים כרטיס מהסוג שהומלץ בסרטון Lexar 32GB, עד כה עובד נפלא.

לינק שמצאתי באליאקספרסס, מקורי ולא חיקוי

http://s.click.aliexpress.com/e/bp08ku3I

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

זאת סך הכל הקלטת סרטונים,לא צריך משהו ביצועיסטי ויקר (לדעתי,לא מחזיק מעצמי מבין..)

יש לי כרטיס של סנדיסק 32GB בן 3שנים,עוד כשהפורום ואשתו קנו בכמויות את ה G1WH זצ"ל,עולה בקרביץ ושות' סביב ה 40-50ש"ח אני מאמין.

יחד עם זאת - קניתי עכשיו לטאבלט כרטיס של קינגסטון ב KSP,נפח 64GB,ב75ש"ח - גם שווה (לא הפרש משמעותי מדי לעומת חו"ל,וגם במלאי מיידי)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הכרטיס הזה כבר איזה שנתיים, עובד פיקס ללא בעיות.

https://www.joybuy.com/3297605.html?_cps=62103310.230084386

בחגיגת ה11/11 קניתי גם את ה128GB ב70 שקל, עכשיו כמובן שהמחיר קצת גבוה יותר, אבל ממש לא בהרבה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לנצל את מבצעי Black Friday לצורך רכישת מצלמה במבצע (התקציב הוא עד גובה הפטור ממע״מ 75$).

קראתי את רוב השרשור המפלצתי בנושא מצלמות דרך ודיי הלכתי בו לאיבוד.

הדרישות שלי הן דיי בסיסיות: יכולת צילום טובה ביום ובלילה ויכולת זיהוי למספרי רכבים ביום ובלילה.

חושב לרכוש את Xiaomi Mijia 160 שעולה קצת פחות מ 50$, מה שמטריד אותי בה זה קיום סוללה במצלמה (למה צריך אותה אם המצלמה מחוברת למתח מהרכב ? והאם מהווה סכנה בשמש הישראלית?)

אשמח לשמוע מה דעתכם עליה והאם יש אופציות נחמדות נוספות שאתם רואים בטווח התקציב.

אגב, הייתם מתקינים מצלמה נוספת כמצלמה אחורית ? יש בכך צורך לדעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...