Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שוב, אתה מפספס את הנקודה.

לא יעזור כמה שתצעק.

אין לי שום דבר עם viofo.

יש מה שנקרא אמינות של סטטיסטיקה.

תמצא בקלות בפורום כאלה שגם התפגרו להם 4 מצלמות מכל סוג שתרצה.

שוב,

בפורומים ובביקורות הa119 לא נמצאת מאחורה מרוב המצלמות (מבחינת אמינות) אם כבר הפוך.

המקרה שלך לא אומר יותר מדי על הכלל.

תמשיך לצעוק ולהתרגז.

נדרשת סטטיסטיקה שלא נמצאת לא אצלי ולא אצלך.

ושוב, ממה שיש באינטרנט הa119 לא מאחורה.

אם עכשיו מישהו ירשום שיש לו את הa119 שעובדת מעולה ב4 רכבים כבר שנתיים, זה אומר שכולם כאלה?

לא.

אני מקווה בשבילך שלא תסבול מבעיות במצלמה הזאת.

בוא נסכים לפחות שמדובר בעניין של מזל איתם.

שוב, אמרתי, המצלמה הכי טובה שיש לכסף שלה, אבל מה שהכי מציק וזה כל הנקודה שאני מנסה להסביר, זה שתצטרך מזל או לקנות 2 כאלה לפחות שאם אחת התקלקלה אז לשנייה יהיה מזל...

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממש מרגיש כאילו נעלבת מהתגובה שלי.

סליחה.

חס וחלילה נעלבתי, להיפך, דווקא פיתחת בי תקווה כי אני בדיוק מחפש מצלמה נוספת.

אבל כרגיל, דיבורים לחוד ומעשים לחוד, עדיין לא המלצת פה על מצלמה עדיפה במחיר של "עוד כמה שקלים" כמו שכתבת בהתחלה.

אגב, למה אתה ממשיך לרשום שה119 עולה 350 ש"ח? בלי קופונים והנחות, היא עולה 300-310 ש"ח, ולא ממש בעיה למצוא אותה גם ב-270 ש"ח, או לעשות כמוני ולהמתין בסבלנות לקופון רציני יותר ואז לקנות ב-230 ש"ח.

אני מבין שאתה רושם שהיא עולה 350 ש"ח כי זה נשמע הרבה כסף לזרוק לפח ואתה מנסה להשאיר את הקיבוע שלך על זה שהיא חרא של מצלמה שעולה 350 ש"ח, ועל הדרך לגרום לאנשים לחשוב שהיא חרא של מצלמה שעולה 350 ש"ח, אבל לא משנה כתה תצעק וכמה תכתוב את זה, היא עדיין לא עולה 350 ש"ח.

חלאס עם ההטעייה.

אגב, אני בשיא הרצינות מחכה להמלצה ממך על מצלמה עדיפה על ה119 שעולה כמוה או "כמה שקלים יותר", כי בינתיים המלצת פה רק על מצלמות שעולות פי כמה וכמה מה119.

אגב2, אני כרגע עם ה119 השנייה שלי כבר, לא היו לי בעיות בצילום או בשמירה של הקבצים. הייתה לי בעיה בתושבת GPS, שנפתרה בגרסת הV2 של המצלמה, אבל זה ככה לא קשור לצילום עצמו וברגע שחיברתי את החשמל למצלמה עצמה ולא לתושבת GPS אז גם זה נפתר ובכל מקרה לא השתמשתי בGPS, הוא היה שם רק כי זה נוח יותר.

יאללה אמשיך לחכות. מעניין אם תמשיך להתחמק או שאשכרה תיתן המלצה למצלמה ואני אגיד "וואלה, צודק".

יותר מעניין אם תעז להודות שטעית.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) בדיוק הבורג שמופנה אליו החץ. שחרר אותו מעט ולפף מסביבו את קצוות הכבל היטב (הדק חזרה את הבורג בסוף).

2) מהו דגם הרכב ושנת ייצור?

קצת הסתבכתי כי לא הצלחתי להבריג את הבורג הוא נראה מרותך \ מולחם בהברגה ולא מצאתי נקודה אחרת שלדעתי אפשר לחבר אליה את הארקה

יש למישהו המלצה למתקין שעושה עבודה טובה ונקייה באזור המרכז ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כרגיל, דיבורים לחוד ומעשים לחוד, עדיין לא המלצת פה על מצלמה עדיפה במחיר של "עוד כמה שקלים" כמו שכתבת בהתחלה.

אגב, למה אתה ממשיך לרשום שה119 עולה 350 ש"ח? בלי קופונים והנחות, היא עולה 300-310 ש"ח, ולא ממש בעיה למצוא אותה גם ב-270 ש"ח, או לעשות כמוני ולהמתין בסבלנות לקופון רציני יותר ואז לקנות ב-230 ש"ח.

אני מבין שאתה רושם שהיא עולה 350 ש"ח כי זה נשמע הרבה כסף לזרוק לפח ואתה מנסה להשאיר את הקיבוע שלך על זה שהיא חרא של מצלמה שעולה 350 ש"ח, ועל הדרך לגרום לאנשים לחשוב שהיא חרא של מצלמה שעולה 350 ש"ח, אבל לא משנה כתה תצעק וכמה תכתוב את זה, היא עדיין לא עולה 350 ש"ח.

חלאס עם ההטעייה.

אגב, אני בשיא הרצינות מחכה להמלצה ממך על מצלמה עדיפה על ה119 שעולה כמוה או "כמה שקלים יותר", כי בינתיים המלצת פה רק על מצלמות שעולות פי כמה וכמה מה119.

אגב2, אני כרגע עם ה119 השנייה שלי כבר, לא היו לי בעיות בצילום או בשמירה של הקבצים. הייתה לי בעיה בתושבת GPS, שנפתרה בגרסת הV2 של המצלמה, אבל זה ככה לא קשור לצילום עצמו וברגע שחיברתי את החשמל למצלמה עצמה ולא לתושבת GPS אז גם זה נפתר ובכל מקרה לא השתמשתי בGPS, הוא היה שם רק כי זה נוח יותר.

יאללה אמשיך לחכות. מעניין אם תמשיך להתחמק או שאשכרה תיתן המלצה למצלמה ואני אגיד "וואלה, צודק".

הזמנתי לעצמי שתיים כאלו, אחלה מחיר ואחריות של אמזון.

מדובר בדגם חדש יותר מהddpai2 שסקרתי בזמנו.

כעיכרון אותם רכיבים, כנראה רק שינו את העדשה.

*עוד לא קיבלתי אותם, נשלחו לפני כמה ימים.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07414XNVW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה מצלמה בדיוק, פשוט המוכר הוא ddpai ולא אמזון.

הם כנראה לא יחדו את כל המוכרים של אותה מצלמה תחת אותו מוצר.

ובגלל זה זה נראה כמו שני מוצרים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס עם ההטעייה.

אני לא טועה. המצלמה אמנם טובה אך לא אמינה. ולא אגיד את המשפט הזה יותר.

יש מצלמות בטווח מחיר שלה כמו הBlueskysea B1W, mini 0906. לגבי ה ddpai2 - לא סקרתי / חקרתי אותה.

מרגיש לי שנכנסת למוד מלחמה... ברגוע גבר אני לא פעיל חמאס.

דרך אגב - תפתח ebay המחיר של ה a119 בממוצע יעמוד על 350 שקלים. יש גם ב300 ויש גם ב400.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טועה. המצלמה אמנם טובה אך לא אמינה. ולא אגיד את המשפט הזה יותר.

יש מצלמות בטווח מחיר שלה כמו הBlueskysea B1W, mini 0906. לגבי ה ddpai2 - לא סקרתי / חקרתי אותה.

מרגיש לי שנכנסת למוד מלחמה... ברגוע גבר אני לא פעיל חמאס.

דרך אגב - תפתח ebay המחיר של ה a119 בממוצע יעמוד על 350 שקלים. יש גם ב300 ויש גם ב400.

אבל גם אני לא טועה. אני מבסס את ההתייחסות שלי למצלמה על סמך ניסיוני האישי, כמו שאתה מבסס על סמך ניסיונך האישי.

אז או ששנינו טועים, או ששנינו לא יכולים להגיד משהו על אמינות המצלמה כל עוד אין סטטיסטיקה מסודרת.

גם המצלמות שכתבת עכשיו יקרות יותר, אבל הם כבר בהחלט בטווח הסביר.

ממש לא מצב מלחמה, פשוט מתחילה לי פריחה כשאנשים כותבים דברים שלא מגובים בעובדות. שום דבר אישי נגדך.

ברור שיש 119 ב400, תמיד יש אנשים שמחפשים לדפוק קופה, אבל כבר אמרתי לך שאת שלי קניתי ב230.

המצלמות שרשמת עכשיו כבר הרבה יותר נורמליות מבחינת מחיר ועם איזה קופון או מבצע הם יהיו הרבה יותר רלוונטיות.

לצערי, אני צריך מצלמה שניתן לפרק בכל סוף נסיעה, אחרת הייתי מזמין אותה כבר.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המצלמה הוא מאפשר לשלוח לישראל אבל את האחריות לא :/
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם למישהו יש את אחד מהדגמים פה שיכול לתת חוות דעת ? מה שחשוב לי שבזמן חניה על ידי הגלאי תנועה שהאוטו יהיה במקומות שונים המצלמה תקליט באיכות טובה (קדימה אחורה) בלי לגמור את המצבר . https://www.blackboxmycar.com/pages/flagship-dash-cam-shootout-blacksys-ch-200-vs-blackvue-dr750s-2ch-vs-thinkware-f800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי, הזמנתי. תודה.

בעניין אחר, חצי שנה אחרי שרכשתי 118a viofo מ-gearbest העדשה נשרפה, שוב זה קורה לי בדגם הזה. בפעם הקודמת המוכר מאיביי שלח לי אחת חדשה, יצרתי קשר עם gearbest ונראה מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה לכלום מגירבסט. מספר פעמים שהייתי צריך את שירות הלקוחות שלהם, והוא פשוט היה גרוע. אני לא קונה שם יותר מוצרים יקרים, רק את הדברים הזולים.

רוב הסיכויים שהתשובה שתקבל זה "אנו מפנים אותך לכתב האחריות שלנו..."

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...