Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שוחררה גרסה חדשה לעבליקציה ; אנסה יותר מאוחר ואחזור עם רשמים (שליליים, מרבית הסיכויים).

פשוט דרעק סיני מהרמות הנחותות ביותר (האריזה מושקעת, though), היה עדיף להמשיך עם ה Viofo.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון - לא הגירסה העדכנית של העבליקציה ולא עדכון הקושחה העדכני (מסתבר שקיים, פשוט לוקח יובלות להוריד אותו מהשרת הסיני העלוב שלהם) ממש משנים משהו.

*ממשק לכידת הסרטונים באמצעות ה thumbnails צולע ברמות (פשוט תתנו גישה ישירה לקבצים וזהו).

*משך הורדה של סרטון מלא (חמש דקות, לא מצאתי שום אופציה בה ניתן לקצר את זה) לוקח לא מעט זמן, כשקצב ההורדה הוא לכל היותר מגה-בייט בודד בשניה (חמש דקות צורכות חצי ג'יגה בקירוב, תעשו את החשבון). האינטרנט הסלולרי מושבת כשהעבליקציה והמצלמה סוף סוף מתקשרות ביניהן כך ש.. בעסה, ואם קרה שעברת מהעבליקציה של ddpai לאחת אחרת או סתם למסך הבית של הסמרטפון ת"כ העברת וידאו - אכלת אותה. תתחיל מחדש.

*ביטרייט נמוך שמפקסל את הכל ומחרבש את האיכות, גם ב 1600p אבל את זה לקחתי בחשבון לפני הרכישה. יש שמועות ששוקדים על קושחה חדשה עבור המיני 3 שתאפשר ביטרייט גבוה יותר וכתוצאה מכך גם תתקבל איכות גבוהה יותר.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי את האפליקציה על המערכת אנדרואיד שלי, שם היא עובדת בסדר אבל מידי פעם מתנתק הקשר...

לוואן פלאס 5t לא הצלחתי לקשר אבל לא ניסיתי לשחק עם הנתונים , כנראה יעזור.

בכל מקרה דרך המערכת מספק אותי.

בכללי אני מרוצה מהמצלמה, איכות טובה והמצלמה יושבת אלגנטית על השמשה, רק אם אפשר היה לגרום לה לסתום את הפה בכל הדלקה כי היא מזמרת לי בסינית.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Viofo A119 v1 עבדה ללא רבב כשנתיים.

פתאום הלחצנים לא מגיבים ונראה שלא מקליט.

בצעתי ניתוק וחיבור מחדש כמה פעמים וללא הועיל.

בצעתי מחיקה לכרטיס זיכרון ולא עזר.

רואים את הדרך אך לא מקליט וגם לא מגיב לאף לחיצה.

אודה לעזרת המומחים לדעתי אם אצליח לאפס המצלמה תחזור לעבוד כמו שצריך.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבצע איפוס חומרתי (יש לחצן ייעודי לכך באחד מצידי המצלמה). אם זה לא עוזר הדבר האחרון שנותר לנסות הוא להכניס כרטיס זכרון עם קושחה עדכנית (או גירסה זהה לשלך), לחבר לחשמל, לתת לתהליך הצריבה להתבצע ולראות אם לאחר העליה מחדש היא חוזרת לחיים. עדיין לא עוזר? ככל הנראה שהגיע הזמן להתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיברתי למחשב דרך המצלמה, ובצעתי פירמוט לכרטיס ואז המצלמה בקשה ממני למצע פרמוט לכרטיס דרך המצלמה.

לאחר מכן המצלמה חזרה לעבוד באופן תקין.

תודה בכל מקר ושבת שלום.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כבר כתבתי כאן בעבר:

אני רוצה לרשום כאן משהו מניסיוני.

מי שחושב שהמצלמות האלו* הן ברמת "שגר ושכח", משלה את עצמו. בשני הרכבים מותקנות A119 ו-A118 ולפחות פעם בשבוע, אני מסיר אותן, מעלה הביתה ובודק- שהן מקליטות, שהלופ מתבצע בתקינות, שהתאריך והשעה נכונים (ומה לעשות, כל כמה זמן השעון מזייף בדקה-שתיים וצריך לכוון מחדש) וכד'. באותה הזדמנות אני מפרמט את הכרטיס (דרך המצלמה, כמובן - לא במחשב). הכל יכול לקרות, כמובן, אבל ככה אני מבצע ביקורת שמקטינה את הסיכוי לתקלה בזמן אמת.

אני לא מצטער שקניתי אותן, ועד עכשיו הן משרתות אותי נאמנה, אבל אין לי אשליות וכך אני מתייחס אליהן (וזה עוד ממישהו שמנתק את המצלמות בזמן החנייה, שאחת מהן נמצאת ברכב שחונה קבוע בחניונים תת-קרקעיים והשניה יוצאת מהרכב השני כשהוא חונה בשמש, כלומר - השימוש שלי עדין הרבה יותר מרבים מכם, ש"טוחנים" את המצלמות).

*אני מתייחס למצלמות הזולות שאנחנו כותבים עליהן בשרשור הזה, לא לבלאקוויוו \ DOD וכד', שאין לי ניסיון איתן.

בהמשך לשורה האחרונה בציטוט - כן, DDPAI\A11X אלו מצלמות זולות וככה צריך להתייחס אליהן, שזה אומר "לטפל" בהן כנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר לסעיף הזמן, אם נעשה שימוש במודול gps עבור המצלמות של Viofo, הן מקבלות את התאריך והשעה ממנו (סנכרון מול השעון האטומי שבלווינים) כך שמהבחינה הזו, אצלי לפחות, לא היתה בעיה. כן קרה שהמצלמה הפחיתה רזולוציה ל 1080 במקום 1440p אבל מלבד זה שום דבר חריג במשך יותר משנה שהיא אצלי. כרטיס הזכרון של transcend מסדרת ה ultimate שכבר הוכיח את עצמו בעמידות יוצאת דופן.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אצלי אין GPS, והכרטיס הוא של סמסונג (שהומלץ ע"י אלכס כאן בשרשור).

אני אומר better safe than sorry, כדי שלא תהיה הפתעה לא-נעימה בדיוק כשתצטרכו את המצלמה. לפעול כמו שכתבתי למעלה, לא נראה לי טרדה מי יודע מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מחפשים מצלמה לרכב ומתלבטים אם עדיף ללכת על מצלמה דו כיוונית, כמו שכותבים פה https://www.geektime.co.il/smartphone-car-gadgets-2017/ , בגלל שככה אפשר להוכיח שלא התעסקנו בטלפון בנהיגה. השאלה היא קודם כול אם זה באמת קביל על ידי המשטרה ו/או בית המשפט? ואם כן, יש איזשהם תנאים לזה שעדיף שנדע מראש? נגיד, זאת צריכה להיות מצלמה מסוג מסוים או עם תיעוד של השעה המדויקת או משהו כזה? בינתיים אנחנו רואים שמצלמה דו כיוונית יקרה יותר, זה באמת יותר משתלם לדעתכם? והמצלמות של פרוויז'ן נחשבות טובות? מצאנו פה https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=11076 כמה דגמים שלהם - איזה הכי טוב לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאת אצלי בכלי הרכב שלי ושל אשתי, המצלמה הזו

https://www.ebay.com/itm/Dual-Lens-Dash-Cam-2-7-Full-HD-Car-DVR-Camera-Video-Recorder-w-GPS-Logger-KK/273579830629?hash=item3fb2a0ed65:g:nf4AAOSwCPZb-2hW:rk:3:pf:1&frcectupt=true

החיסרון הוא שצריך את התכנה שלהם. על מנת להעתיק את הקובץ צריך להשתמש בתכנה אחרת ש"מעתיקה " את הוידאו במסך המחשב.

הצילום בתוך הרכב בערב או בלילה, לא ממש מזהיר. יש הקלטת קול ברורה.

היתרון, יש מיקום GPS , זמן מדוייק ותעוד ברור (ביום)

לנושא קביל או לא ,זה רק במבחן בית המשפט.

המצלמה הזו נפוצה אצל נהגי מוניות ומורים לנהיגה, בעיקר בשל הצילום בפנים הרכב.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהיא נפוצה,לא מעיד על האיכות\שרידות לאורך זמן

יצא לך לראות וידאו? בטוח שהוא לא מפוקסל?

בעבודה גם לי יוצא לנסוע עם נהגי מוניות והרבה ניסו כל מיני מצלמות זולות (אין מה להתלהב מזה שזה 2 עדשות..)

בסוף אם אתה רוצה משהו איכותי לאורך זמן וגם מקליט וידאו נורמלי (שלא נצטרך חו"ח) - צריך לשלם בהתאם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

למען האמת כל כך התבלבתי מכל ההודעות כאן שאני חייב לשאול בצורה פרטנית,

הa118c (רפליקה) שלי התפגרה אחרי שנה וחצי (לאבא שלי עובדת כבר 5 שנים המקורית), מחפש מחליפה באיזור ה200-250 ש''ח שתשרת אותי בצורה אמינה.

שתי הדרישות היחידות זה אמינות ואיכות, לא מחפש צילום אחורי כי החלון שלי מושחר וגם בפנים אני מעדיף שלא יראו מה אני עושה כי אין באמת במה להתגאות.

אשמח להמלצות, תודה!

US $54.99 36%OFF | 70mai Dash Cam Pro 1944P GPS ADAS Function 70 mai pro Cam English Voice Control 24H Parking Monitor 140FOV Night Vision Wifi Cam

https://s.click.aliexpress.com/e/bZKsGyez

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

US $54.99 36%OFF | 70mai Dash Cam Pro 1944P GPS ADAS Function 70 mai pro Cam English Voice Control 24H Parking Monitor 140FOV Night Vision Wifi Cam

https://s.click.aliexpress.com/e/bZKsGyez

יש עכשיו בגירבסט את המלצה הנל בקצת פחות מ40 דולר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...