Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

הכל טוב ויפה אבל תחכה עוד שנה ותראה שהמצלמה מתפגרת לך.

אין מה לעשות כבר שמתי ים של כסף על מצלמות וכולם אבל כולם מי שעם סוללה בסוף מתה.

גם אם אתה חושב שהיא עובדת, הסוללה מתנפחת ובכך נוצר מצב שהשעון לא מכוון מה שגורם לאי סדר בשמירת סרטונים ובכלל במצב שאתה מכבה סואיץ והמצלמה מתכבה הסרטון פשוט לא נשמר

אני עייפתי ממצלמות סוללה. מאז ה A119 פשוט שגר ושלח

אין בעיות ואין תקלות הכל עם קבל (לא כבל) אחת מקדימה ואחרת מאחורה

כבר מעל שנתיים 2 אצלי ו2 אצל אבא שלי (קדימה ואחורה)

ביום שימותו אני מאמין שאקנה את ה 129 או מצלמה כל שהיא שתחליף אותה לקדימה ואחורה עם קבל בלבד!

אני לא כלכך מסכים איתך, כשמדובר במצלמות ממותג עלום שם - יכול מאוד להיות שתיהיה סוללה לא איכותית ושלא תחזיק הרבה.

יצא לי לראות הרבה משתמשים עם מצלמת YI מבוססת סוללה שמותקנת אצלהם הרבה למעלה משנה והיא עדיין עובדת תקין.

לי אישית יש את ה70MAI מהדור הראשון מעל שנה - עדיין עובדת מעולה והועברה לרכב השני כרגע, הסוללה תקינה לחלוטין.

מנגד, דווקא הA119 ראיתי המון משתמשים שחוו איתה תקלות אחרי תקופה כלשהי - מוות פתאומי, מסך מרצד, תמונה שחורה וכו' כך שגם מצלמה עם קבל יכולה לההרס או להתפגר בטרם עת.

וחוץ מיזה, גם אם אחרי שנה אצטרך להחליף אותה - היא עדיין עלתה חצי ממה שעולה מצלמה ממותג מוכר עם קבל אז זה לא כלכך נורא.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היא עם סוללה אז חבל על הכסף

לא מסכים, זו המצלמה השלישית שיש לי מהדגם הזה, והשתיים האחרות עובדות מצויין יותר משנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר, אין פה קשר לסוללה איכותית או לא איכותית.

סוללות Li-ion נועדו לעבוד בטווח טמפרטורות עבודה של 5- 45 צלסיוס.

זאת אומרת בטמפרטורה מעל 45 מעלות או מתחת ל5 מעלות לכל סוללה מסוג זה יגרם נזק.

כמו כן לכל סוללה יש מספר קבוע של הטענות. זאת אומר גם אם הסוללה עבדה בתנאים אידיאליים עדיין אחרי שנתיים למשל

צריך להחליף אותה.

ותנאים אלו תקפים לכל הסוללת מסוג זה. (הנמצאות גם בפלאפונים, דיבוריות בלוטוס, מצלמות וכו')

וטמפרטורה הסוררת ברכב עם חלונות סגורים בקיץ מגיעה הרבה מעבר ל70 מעלות.

לכן גם לסוללה הכי איכותית יגרם נזק, בדרך כלל זה יתבטא בהטענה איטית יותר והיא תתרוקן מהר יותר.

ואורך חייה יפגע משמעותית.

אם רוצים להשתמש במצלמה עם סוללה (אישית אני חושב שהיא עדיפה כי במקרה תאונה היא ממשיכה לצלם בלי קשר אם יש מתח או אין)

אז עדיף לקחת את המצלמה איתכם או להוריד אותה לפחות מהשמשה ולשים במקום קריר יותר

*מקור - https://en.wikipedia.org/wiki/Lithium-ion_battery#Extreme_temperatures

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה קצרה על מצלמת 70Mai Pro של שיואמי.

למעשה המצלמה לא מיוצרת ע"י שיואמי אלא בחברת בת שלה כחלק מתפיסת האקו סיסטם של שיאמי. שיואמי משמשת בעיקר כתו איכות למוצר ולא יותר. גם האפליקציה שמשמשת אותנו היא לא של שיומי אלא של היצרן עצמו.

ביקור בדף המוצר (https://www.70mai.com/en/) מבטיח גדולות ונצורות והביקורות ברשת די מהללות, בטח ביחס למחיר כשהיא מצוידת בחיישן תוצרת סוני.

המצלמה נמכרת במספר גרסאות (סינית/אנגלית/עם בלי GPS) קיימים הבדלי חומרה בין הגרסה הסינית (שגם זולה יותר) לבינלאומית. חלק מהגרסאות לא תומך בהפעלה קולית, כך שיש לשים לב מה מזמינים ולא להתפתות דווקא למחיר הנמוך.

מתאם ה GPS מוסיף יכולות מתקדמות של שמירה על נתיב ושמירת מרחק. אין הקלטת מיקום ואין הקלטת מהירות. שמירת נתיב היא מעל 80 קמ"ש ומתריעה ללא קשר לרצון הנהג, כך שהיא מיותרת לגמרי ובעיקר מציקה. להבנתי רכישת רכיב ה GPS מיותרת לגמרי בשלב זה. אם בעתיד תתווסף הקלטת מהירות ומיקום אולי שווה לשקול רכישה של המתאם (11USD בDX ).

איכות הבניה מרשימה ועיצוב המוצר מצוין. הוא משתלב יפה מאחורי המראה הקדמית ונראה כחלק אינטגרלי מהרכב.

המכשיר מגיע עם סט מרשים של אביזרים. כולל 3 מטר כבל USB, מוט השחלה לכבל, מתאם למצית וסט מדבקות לשמשה. אפשר להדביק את המתאם ישירות על השמשה (הכי יציב) או בעזרת מדבקות נצמדות לשמשה שמאפשרות ניתוק והעברה קלה יותר. היות והמצלמה מתפרקת בקלות מהמתאם מצאתי את המדבקות האלו מיותרות והדבקתי ישירות לשמשה.

הפעלה ראשונית עם קוד QR שאמור היה ליצור את החיבור הראשוני למצלמה. ה QR לא מביא אותי לשום מקום וגם האפליקציה לא יודעת לזהות את הקוד כי אין בה בכלל אופציית QR. מבצע חיבור Wifi ידני לטלפון ומשם הכל ידידותי וזורם.

כל האפשרויות נשלטות מהטלפון בנוחות, כולל קביעת תאריך, שעה, הקלטה בחניה (כנגד רעש או הפעלת חיישן התאוצה) שאגב עובד על סוללה פנימית ולא ממתח המצת. כאשר הוקלט "ארוע" חניה, המצלמה תתריע קולית בהפעלה הבאה.

בגדול... לאחר קביעת האפשרויות, אין מה לגעת יותר באפליקציה. בהתנעת הרכב המצלמה מתחילה לצלם ובכיבוי היא מפסיקה. ניתן לראות את הווידאו בזמן אמת ע"ג הצג או באפליקציה וניתן להוריד את הסרטונים לטלפון בלחיצת כפתור. במקרה של תאונה (חיישן תאוצה) מתבצע סרטון חרום ש"ננעל" בכרטיס הזיכרון.

ניתן לבצע הפעלה קולית של כיבוי המסך, הפעלתו, הקלטת וידאו בחרום ושמירת תמונה.

חבל שאין קורלציה בין הפקודה לפעולה עצמה, מה שיוצר בלבול – למשל הפקודה “Take photo” – המכשיר עונה ב "Picture taken" או פקודת “On screen” נענית ב “Display on”’ מעצבן בקטנה.

מבחינת איכות התמונה, מדובר בחיישן מצוין ברזולוציה 2592X1944 והקלטה בקידוד H265. המצלמה מתמודדת מצוין עם מצבי קיצון ומספקת תמונה מרשימה.

יתרונות.

• איכות בניה.

• קלות תפעול.

• שליטה קולית.

• איכות צילום.

• ניתוק קל מהתושבת.

• סט אביזרים.

• מחיר.

• אפליקציית Wifi .

• סוללה פנימית.

חסרונות

• מודל GPS ללא הקלטת מהירות ומיקום.

• התראות בטיחות מתקדמות מיותרות ומציקות פעילות רק עם מודל GPS

• ספרות הפעלה דלה.

• אין דף קושחות באתר היצרן.

• גרסאות סיניות פחותות יכולות.

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים תעזרו לי בבקשה למצוא מצלמת דרך עד 700-750שח. שמתי עין על Nextbase 512GW. איך היא הכל ביחד יוצא מאמזון 706 ש''ח כולל משלוח. שווה?

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר 3 שנים וכמה חודשים מתה ה-118C ששירתי אותי מצוין. זקוק למצלמה חדשה.. מבולבל לגמרי.

ראיתי שיש עכשיו את 119/119S, אבל כל כך הרבה תגובות רעות באמזון שהמצלמות מתפגרות ממש מהר. בשביל המחיר שלה (גבוה משמעותית מה 118C, ראיתי ב-380 באיביי ממוכר מומלץ) הייתי מצפה לאמינות גבוהה יותר.

ראיתי שכתבתם פה על מצלמה של שיומי, יש את ה-PRO למישהו תקופה ארוכה או שזה דגם חדש? חושש מעניין הסוללה. ראיתי שהיא זולה יותר אפילו מ- A118C2. שזה גרסה משודרגת של המצלמה שמתה לי.

אולי ללכת על המוכר ולקנוצ את ה A118C/C2? או שזה יהיה פאתטי מדי ב-2019. :roll:

יש טעם ללכת על משהו יקר ואיכותי יותר? מעדיף שלא, אבל אם יש המלצה שאי אפשר לסרב לה, אשמח לשקול. :)

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי וידאו עם השוואה:

יש למישהו הסבר למה בסוף התמונה ב 70MAI PRO הפכה מאוד מפוקסלת? ובכלל בה נראה כאילו כבר מתחיל בוקר, כאשר ב-119 עדיין לילה. זה שMAI קלטה את האור בשמים זה יתרון, לא? אבל למה הכל פיקסלים? :? באור יום התמונה בMAI נראית חד משמעית טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קרה בסרטון הזה בחלק האחרון בלילה, כי שאר צילומי הלילה באותו הסרטון נראים בסדר.

נראה שבאותו קטע המצלמה ניסתה להבהיר את התמונה בחלקה העליון בעיקר (חלק מהWDR) וזו הסיבה גם שמצליחים ממש לראות את השמיים ואת כל הסובב לכביש בניגוד לA119 לצידו, יכול להיות שהנסיון הבהרה הזה היה מאומץ מידי ולכן איכות הצילום ירדה קצת.

יכול להעיד שאצלי הסרטונים בחושך מוחלט לא נראים מפוקסלים ככה, אולי משהו שנפתר על ידי אחד מעדכוני התוכנה שהיא קיבלה.

בכל מקרה אם מסכמים את הסרטון השוואה הזה - ה70MAI PRO מנצחת לדעתי.

בעניין הסוללה, יכול להעיד שה70MAI הישנה יותר אצלי כבר מעל שנה עובדת תקין לחלוטין, ה70MAI פרו דגם חדש כך שגם לי וגם לאחרים אין איזשהי עדות לטווח ארוך - לדעתי גם אם בעוד שנה-שנתיים הסוללה תמות והיא לא תחזיק 3+ שנים כמו הקודמת שלך זה לא כלכך נורא, ממילא היא עולה חצי מחיר אז זה מתקזז.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מחיר אם אני הולך על הדגם הישן יותר שזה A118C2. כמובן עם איכות צילום נחותה (עדיין מעט טובה יותר ממה שהיה לי) יותר וללא תכונות כמו שליטה קולית וחיבור לאפליקציה, שזה נשמע מודרני ומגניב.

אתה מוריד את המצלמה כאשר יוצא מהרכב או משאיר אותה מחוברת? אם משאיר, אז יכול להגיד איך עובד הצילום בחניה (שזה היתרון של הסוללה מובנית). היא מצלמת קבוע או נמצאת ב stand by ומתעוררת במקרה ויש פגיעה ברכב? לכמה זמן מספיקה הסוללה?

לא מסכים, זו המצלמה השלישית שיש לי מהדגם הזה, והשתיים האחרות עובדות מצויין יותר משנתיים.

אתה מוריד את המצלמה ביציאה מהרכב? שהן שרדו שנתיים פלוס בחום שלנו?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ה 119 מוסרות רק באיזורים המועדים לפורענות. בחניה בעבודה (תחת שמש ישירה) ובאיזור הבית המצלמות נשארות כדרך קבע ושורדות פצצה.

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

119 ללא סוללה, אצל yoav ו dalet מצלמות עם סוללה.. 118 שלי לא ירדה מהשמשה בכלל וניתן היה לזהות שהיא מותקנת מבחוץ רק אם ממש מתאמצים, כך שבשום איזור לא הורדתי אותה.))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Arco1 - לא ניתקתי מעולם את המצלמה בזמן שהרכב חונה. אני גם חונה בקביעות בחניה חשופה לשמש גם בבית וגם בעבודה אך ראוי לציין שאני גר בצפון (מעלות) ובאופן יחסי חם פה פחות.

לגבי צילום בחניה, היא לא מצלמת רצוף אלא רק כאשר מזוהה תנועה כלשהי. למשל אם בזמן שהרכב חונה אני פותח דלת להוציא משהו אני אחר כך רואה סרטון חניה על זה.

מעדכן לגבי ה70MAI מהדור הקודם שמותקנת אצלי מאחור - עף עליה במלוא העוצמה תנור בנוי שישב בתא מטען בזמן נסיעה (נראה לי שבזכותה נמנע פיצוץ של השמשה חח) והתושבת מעט נשברה אך עדיין יושבת במקום, מה שמוזר זה שמאז כל פעם שאני מכבה את הרכב היא נותנת צפצוף של סוללה חלשה ולאחר מכן צליל כיבוי רגיל. בדקתי והסרטונים נשמרים תקין, אם אני מנסה להדליק אותה על סוללה ללא מתח חיצוני היא משמיעה שוב צפצוף שהסוללה חלשה מידי ולא נדלקת. נוטה להאמין שמשהו נדפק בפנים מהמכה, אפתח אותה בהזדמנות לראות מה השתבש שם - כך או כך היא עדיין מצלמת כרגיל בנסיעה בלי שום הפרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם מישהו יסכם איזו מצלמה איכותית, אמינה ועובדת רצוף בלי תקלות או התעסקות ומצלמת קדימה ואחור עדיפה להיום?

יש פה מלא מלא המצלות וחלקן הגדול כבר לא אקטואלי להיום, למשל-

הDDPAI כמעט ולא ראיתי ביקורות באינטרנט למעט פה כמה תגובות בודדות עליה והיא בלי מצלמה אחורית (אין אף דגם עם אחת)

הViofo A129 הבנתי שהיא בעייתית מכמות התגובות עם תקלות שאנשים פרסמו, גם פה וגם באינטרנט אנשים מתלוננים עליה בלי סוף.

ה YI היא מצלמה נחמדה, בלי תלונות מיוחדות אבל אין לה מצלמה אחורית!!

למעט אלו לא ראיתי המלצות על עוד מצלמות שהן אקטואליות ל2019. יש לזכור שהשרשור פתוח משנת 2012 אז

הרבה ממה שכתוב פה כבר לא רלוונטי כלל.

יהיה נחמד אם יעשו פה סדר פסח ויפתחו שרשור חדש לשנת 2019 או יעשו "מתי" מומחה למצלמות רכב.

עריכה אחרונה על ידי David17
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...