Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בוקר טוב. מבקש המלצה למצלמה שתירכש כאן בארץ (כי אני בור בנושא ומפחד שאקנה באינטרנט משהו שהוא ללא אישורי כניסה/תדרים לארץ).

הדרישה היחידה שאני יודע לבקש היא הזנת מתח דרך שקע ה- 12 וולט ולא הצלחתי לראות ב- זאפ את ההתייחסות לזה. בכל השאר אני בור ולאחר יומיים של קריאה כאן בשרשור לא הצלחתי להבין מה אני בעצם צריך. לא יודע איזו זוית ולא יודע גודל מסך (אם בכלל אני צריך). לא יודע איזה זיכרון, כרטיס, חיישנים וכו.

מאד אשמח לייעוץ.

מה בעצם אני צריך לשאול את עצמי? אני יודע ש- GPS יכול להיות נחמד. האם יש צורך בסוללה מובנית, אם החיבור הוא דרך השקע ברכב?

תודה מראש.

טרם ענו לי.

המלצה:

אחרי שכמה שנים הייתי עם מצלמה Nano Q mini 0903 ששרתה אותי מעולה ולצערי נשבר הבסיס ע"י מנקה, רכשתי לפני כמה חודשים מצלמה וכעת אני ממליץ עליה בחום.

המצלמה היא של AUKEY מדגם dr02 וכמובן עם קבל.

https://www.amazon.com/AUKEY-Dashboard-Supercapacitor-Nighttime-Recording/dp/B072FGL63X/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1543418662&sr=1-1-catcorr&keywords=aukey+dr02

נתתי לה להתבשל בימים חמים ולא ראיתי גימגומים שהפעלתי אותה.

איכות התמונה טובה מאד והיא חדה וקל לראות מספרי כלי רכב גם בלילה.

אנסה להעלות סירטון ותמונות באיכות גבוהה יותר ממה ששמתי כאן אחרי הורדת גודל ודחיסה

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

אז קובי, האם לדעתך היא תענה לצרכים שלי? האם המתח שלה מגיע משקע ה- 12 וולט הרגיל באוטו? על GPS אני מוותר.

מאד אשמח להתייחסותך.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מנסה להבין משהו חשוב:

כיצד המצלמות הללו עומדות בחום המטורף שיש בחלון הקדמי בקיץ החביב שלנו?

איך זה יכול להיות שהן מחזיקות שם מעמד?

או - האם יש כאלה שאסור לרכוש כי לא יחזיקו מעמד? יש דגמים שמומלצים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם ענו לי.

אז קובי, האם לדעתך היא תענה לצרכים שלי? האם המתח שלה מגיע משקע ה- 12 וולט הרגיל באוטו? על GPS אני מוותר.

מאד אשמח להתייחסותך.

תודה מראש.

בוקר טוב ירחמיאל:

כן המצלמה מגיעה עם כבל לשקע מצית - 12V

אני חיברתי אותה לשקע דיאגנוסטיקה OBDII שיש ברכב, איך שהרכב נדלק היא מופעלת וכובה מיד שמכבים.

גם אני ויתרתי על GPS - מבחינתי זה דבר ממש ממש לא טוב שיש תיעוד :wink:

לגבי חום: היצרן נותן עבודה עד 75 מעלות צלסיוס כך שלא אמורה להיות בעיה בחום שלנו.

אני לא נתקלתי עדיין בבעיה אפילו שהשארתי אותה עובדת בכמה איזורים חמים מאד בארץ לבדיקה

https://www.aukey.com/products/stealth-1080p-dash-cam-dr02

dr02.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מותקנת אצלי ברכב כרגע A118C כבר כמעט שנתיים. חשבתי להחליף למצלמה החדשה של שיאומי 70mai בגלל שניתן לגשת לסרטונים דרך וייפי שיש במצלמה ולא צריך להוציא את הכרטיס. מה דעתכם על המצלמה החדשה של שיאומי, כדי להחליף את הנוכחית בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מותקנת אצלי ברכב כרגע A118C כבר כמעט שנתיים. חשבתי להחליף למצלמה החדשה של שיאומי 70mai בגלל שניתן לגשת לסרטונים דרך וייפי שיש במצלמה ולא צריך להוציא את הכרטיס. מה דעתכם על המצלמה החדשה של שיאומי, כדי להחליף את הנוכחית בה?

לשיאומי יש חסרון בדמות סוללה - בעיות עם חום

למצלמות של VIOFO (לי יש 119) יש קבל,ואין את החסרון הזה - אז יותר מומלצות.

לגבי נגישות סרטונים - אצלי אני שולף את המצלמה מההתקן ומחזיר בקלות כשצריך - אין צורך להוציא את הכרטיס..מחברים כבל למחשב\טלפון וזהו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אז אחרי שנה עם כרטיס זיכרון SanDisk Ultra 32GB המצלמה (Viofo A119 דור ראשון) משתגעת, כרטיס הזיכרון קרס (ניסיתי לפרמט דרך המחשב אך ללא הצלחה).

יש המלצה על כרטיס זיכרון 32GB מומלץ שעובד טוב עם המצלמות האלו? אשמח ל-המלצה על 2-3 כרטיסים.

תודה

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@shlomi_e11

אולי התגובה הזאת שלי תעזור לך להחליט מה לרכוש (יש קישור למוצר שם) ,

בגדול אתה צריך זיכרון עם שבבי MLC

איך אפשר לדעת שלכרטיס יש שבב MLC ?

הזמנתי את הכרטיס הזה הוא פסדר ?

https://www.amazon.com/dp/B06XWZWYVP?tag=vglnkc6315-20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לדעת שלכרטיס יש שבב MLC ?

הזמנתי את הכרטיס הזה הוא פסדר ?

https://www.amazon.com/dp/B06XWZWYVP?tag=vglnkc6315-20

מחזק את מה שהמלצת. לקנות רק כרטיסים של סמסונג - מעולים וללא בעיות. (סאן דיסק בעייתיים לפעמים)

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שזה המקום המתאים...

מחפש המלצות למקום אמין ומקצועי להתקנה של מצלמת רכב בפתח תקווה. המצלמה ברשותי, רק להעביר חוטים ברכב ולחבר לאן שצריך. חשוב לי שתהיה עבודה נקייה ויפה בלי להשאיר שריטות בפנים הרכב ובלי קרקושים של חלקים שלא חוברו כמו שצריך.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה רחוק,אבל שווה

לקחתי את הVIOFO שלי לבר מערכות,קרן היסוד 51 באר יעקב

התקנה יפה נקיה ומסודרת,לגמרי שווה כל שקל!

בנוסף מדריך אותך על המצלמה ומגדיר לפי הצורך.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמטייל ורוצה להשתמש בצילומים מהמצלמה שיקנה את זה (רק אם המצלמה שלו תומכת) כי זה יתן לו כמה שעות טובות של הקלטה

https://www.amazon.com/Samsung-MicroSD-Adapter-MB-ME128GA-AM/dp/B06XWZWYVP/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1544679347&sr=8-3&keywords=samsung+128gb+micro+sd+card

מחיר בדיחה :)

בארצנו המחירים :(

micr.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...