Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לפגש הכנה ורישום למירוץ לקראת אירוע הדראג החוקי הראשון בישראל

kobyiso
שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל חברי מועדון הדראג או לכאלה שמעוניינים להצטרף

לקראת אירוע הדראג החוקי הראשון בישראל

מפגש הכנה ורישום למרוץ

ביום שלישי 7, באוגוסט 2012

19:00 :בשעה

אולם הרצאות – מתחם סובארו

' רח המנופים 12 הרצליה

המפגש יכלול :

תדרוך לגבי האירוע באופן כללי

פרזנטציה - התנהלות מרוץ הדראג

הסבר לגבי ציוד בטיחות ובדיקות טכניות

רישום ורישוי כלי תחרותי

עלויות ביטוח

הרשמה למרוץ

במהלך המפגש ובסופו, יינתן זמן לשאלות ותהייה התייחסות לבעיות באים יתעוררו כאלה .

לכל מי שיש שאלה, תהיה או כל דבר אחר הנוגע לעניין זה ושאינו ברור ,

מוזמן לשלוח אלינו את שאלותיו במייל, לפני המפגש, על מנת שנוכל לבדוק ולתת מענה לכל עניין

שיתעורר .

את השאלות יש לשלוח למייל: [email protected]

להתראות במפגש

מנהלת מועדון הדראג

חברים,לכל מי שרוצה להשתתף במרוץ ותרם הוציא רשיון נהיגה תחרותי, מוזמן לפנות למייל .

כמו כן המפגש פתוח לכל מי שרוצה להגיע, לשאול שאלות ולהשתתף.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתם קוראים נכון!

ישראל: מירוץ דראג רשמי ראשון בסוף אוגוסט

חוק הספורט המוטורי יוצא מהתיאוריה אל המעשה ובסוף החודש הקרוב כבר אמורים להיערך מירוצים רשמיים ראשונים. אם זה טוב ליהודים או לא עוד אפשר להתווכח – אבל אין ספק שעבור חובבי הרכב זהו יום מבחן חשוב ומשמעותי. כל הפרטים, כולל - איך נרשמים

http://motocar.allmag.co.il/article/14806.aspx

מירוצי דראג, דריפט וראלי חוקיים לראשונה בישראל

הם יתחרו בהאצה מעמידה ל-402 מטר, יסחפו את המכוניות בהחלקות כוח ויעלו ענני אבק בסדרת המירוצים החוקית הראשונה בישראל

http://cars.walla.co.il/?w=/4704/2556914

מירוץ דראג רשמי ראשון בישראל בסוף אוגוסט

חוק הספורט המוטורי יוצא מהתיאוריה אל הפועל ובסוף החודש הקרוב כבר אמורים להיערך מירוצים רשמיים ראשונים. על אם זה טוב ליהודים או לא עוד אפשר להתווכח – אבל אין ספק שעבור חובבי הרכב זהו יום מבחן חשוב ומשמעותי

http://www.mako.co.il/cars-magazine/sports/Article-15d8c05ca2a0931006.htm&sCh=cf404569c706a210&pId=2082585621

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש שאני מפריע למסיבה.

פשוט שערורייה!!!

יובל מלמד, היועץ המקצועי (ויבואן של ספארקו), אישר למיקי יוחאי (שהיה נווט של מלמד במשך שנים בתחרויות בארץ ובחו"ל), כללים לדראג.

בניגוד לחוק, הכללים לא פורסמו ונשמרו קרוב קרוב ליוחאי מלמד וניסן. (ולא נתעסק בשאלה האם הכללים אושרו כחוק).

ניסן אישר ליוחאי להעביר הכשרה ענפית בתחום זה (בהתאם לכללים שמלמד אישר).

האם גוף הכשרה מוכר אחר יכול להעביר את ההכשרה? תיאורטית כן.

מדוע תיאורטית? כי ניסן ומלמד לא מפרסמים את הכללים כנדרש בחוק.

כעת מלמד וניסן גם אישרו ליוחאי לערוך מרוץ דראג.

מישהו אחר גם יכול לערוך מרוץ דראג? תיאורטית כן.

למה תיאורטית? ניחשתם נכון.

לא פורסמו הכללים.

ואיך המעגל הזה נסגר אתם שואלים?

ספארקו היא נותנת חסות לאירוע (אולי אפילו בלעדית, למרות שזה ממש לא משנה).

שתבינו, שווי חסות מעין זו נאמד בעשרות ואפילו מאות אלפי ש"ח.

בנוסף, יוחאי ומלמד הציעו לכל המשתתפים שמי שירכוש חליפה מספארקו, יקבל הנחה של 15% מדמי ההשתתפות במרוץ (כך לפי הכתבה).

אתם הבנתם את זה?

עכשיו תאמרו, רגע, אבל בכתבה כתוב שגם OMP נותנת חסות והיא המתחרה של מלמד.

אז לא.

יבואן OMP כלל לא ידע על העניין, כאשר הוא פנה למיקי יוחאי ושאל אותו מדוע לא פנית שגם אני אתן חסות ואוכל לפרסם את עצמי באירוע, השיב לו יוחאי, אני מתנצל אבל יש לי כבר את ספארקו.

יבואן OMP נדהם לגלות את הדברים בכנס שנערך בשלישי, ומיד הבטיח שייתן 15% הנחה למי שירכוש ממנו חליפה, ללא קשר לאירוע של יוחאי.

לכל זה תוסיפו, שברקע נדונה עתירה נגד הרשות בעניין הדראג וטענות לגבי פעולות של ניסן להעביר את השליטה בתחום זה למקורבי הרשות,

שטרם הוכרעה, וניסן פשוט מתעלם מההליך. עכשיו תבינו את גודל האבסורד.

אני בספק אם כל העניין כשר.

מסריח הוא כן.

שערורייה.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה מסריח.

מסריח גם שבמידינת ישראל אין מדיניות מוטורית, אבל מתאריך ההודעה על מרוץ הדראג הראשון עד למרוץ עצמו יש זמן של אולי בקושי חודשים.

המחיר להשתתפות כולל הכל עולה כ5000 ש"ח.

אז אני שואל במדינה ללא ספורט מוטורי האם יש אפשרות להכין רכב בחודשיים?

אם כן היו כבר רכבים מוכנים פחות או יותר?! כולנו יודעים את התשובה.

עכשיו משהו החליט לעשות עליהן כסף, ראו 5000 השתתפות.

המדינה לא מניע את הספורט המוטורי היא גוזרת קופון, ספורט כביכול עממי יהפוך לספורט לעשירים.

אחרי שכל העסק יצא לפועל, יורדו עוד יותר מכוניות מהכביש, והנהגים יורשאו, בטענה כי יש כבר מתחרויות אז צריך לאשר רכבים להוציא רישיון, ואסור להם לנוע על הכביש, ובידיע שאכן כבר ניתן אישור לתחרויות, יחריפו העונשים ל שיתפס על הכביש.

אני שואל, מה הם באמת מצפים שמשהו יוותר על רכבו בשביל פעם בחצי שנה לשלם 4000 בשביל לנסוע בו כמה שעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה מסריח.

מסריח גם שבמידינת ישראל אין מדיניות מוטורית, אבל מתאריך ההודעה על מרוץ הדראג הראשון עד למרוץ עצמו יש זמן של אולי בקושי חודשים.

המחיר להשתתפות כולל הכל עולה כ5000 ש"ח.

אז אני שואל במדינה ללא ספורט מוטורי האם יש אפשרות להכין רכב בחודשיים?

אם כן היו כבר רכבים מוכנים פחות או יותר?! כולנו יודעים את התשובה.

עכשיו משהו החליט לעשות עליהן כסף, ראו 5000 השתתפות.

המדינה לא מניע את הספורט המוטורי היא גוזרת קופון, ספורט כביכול עממי יהפוך לספורט לעשירים.

אחרי שכל העסק יצא לפועל, יורדו עוד יותר מכוניות מהכביש, והנהגים יורשאו, בטענה כי יש כבר מתחרויות אז צריך לאשר רכבים להוציא רישיון, ואסור להם לנוע על הכביש, ובידיע שאכן כבר ניתן אישור לתחרויות, יחריפו העונשים ל שיתפס על הכביש.

אני שואל, מה הם באמת מצפים שמשהו יוותר על רכבו בשביל פעם בחצי שנה לשלם 4000 בשביל לנסוע בו כמה שעות?

איך הגעת ל 5000 ש"ח? - לא בשביל להתקיף - באמת מעניין אותי.

ואני משוכנע שלא המדינה חותכת קופון.

אם כבר מישהו מרוויח זה המארגן. כשיש תחרות - לגיטימי שירוויח ע"פ השוק - תחרות חופשית.

כשיש לו בלעדיות - זו כבר בעייה.... כשמי שגרם לבלעדיות הזו זה גורמים רשמיים ברשות לנהיגה ספורטיבית (אם אכן זה המצב) - זה כבר ממש בעייתי - בעיקר לעומד בראש הרשות.

אני יודע שהוגשה עתירה בעניין - תנו לנושא להתברר בבית משפט וכולנו נהיה יותר חכמים.

כמו שניר אמר - והרשיתי לעצמי אתמול להגיד גם באופן אישי לראש הרשות, מר יוסי ניסן - זה מריח מאד לא טוב!

ענף הדראג והפורמולה קיבלו ביטוח בחינם, למיטב ידיעתי, אז גם עניין הביטוח פה מריח לא טוב!

בואו נחכה בסבלנות - הכל יתבהר בקרוב, אני מאמין.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה אלון, 2,000 ש"ח שכולם צבועים בלעדיות...,

כ-800 ש"ח רשיון נהיגה הכולל הכשרה ענפית על בסיס כללים שאושרו ומעולם לא פורסמו...,

כ-1,100 ש"ח עבור השתתפות באירוע שאושר על בסיס כללים שאושרו ומעולם לא פורסמו...,

צריך להיות בוטה ולומר את הברור מאליו?

עכשיו,

מה לגבי מספר אפור לרכב - שעדיין לא ברור לי כיצד ניתן אם הכללים אינם מפורסמים?

מה לגבי הבוחן שיבחן את הכלים בכניסה לאירוע וביציאה ממנו. הרי אין צורך במכרז..., אז מי קובע עלויות ומי יהיו הבוחנים...,

לא ברור. למה? כי הכל בהיחבא.

רפובליקת בננות. בא לבכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזה לא די - אם כבר חשבתם...,

כפי שניתן היה לראות מהפרסומים השונים, המרוץ נערך תחת התאחדות ה"ראלי".

האם ניתנה לה הכרה בתחום זה?

אם כן - היחידים היודעים על כך הם ניסן - ראש הרשות; מלמד - היועץ המקצועי; סרוגו - יו"ר התאחדות ה"ראלי"; ומיקי יוחאי - מנכ"ל התאחדות ה"ראלי" (קראתם נכון), שהחברה שבבעלותו מפיקה את המרוץ על בסיס כללים שלא פורסמו.

מכל מקום, הרשות התחייבה בפני ההתאחדויות להשתתפות בסך של עד 170,000 ש"ח לקיום אירועים השנה.

אתם הבנתם? או שצריכים עזרה בחשבון?

אני ממש בוכה. עכשיו גם צוחק.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף רפובליקת בננות בלי ספורט

תן שיהיה ספורט אחרי זה תנקה בבית המשפט את כל הזוהמה ככל שיש כזאת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי ניר לביא, סלח לי אבל אתה פשוט מגזים ביג טיים

תשאירו את הלכלוכים של אנשי הראלי מחוץ לדראג!

אנחנו רוצים להתחרות באירוע חוקי ומקבלים אחד!

יותר מיזה אני וחברי קונים חליפות של OMP ואף אחד לא מרגיש לחץ מצד המארגנים או הספונסרים לקנות ציוד של ספארקו מה גם החברה שמארגנת את המרוץ לא מנעה מאף גורם עיסקי בענף להגיע כולל אבא שלך שאותו אני במיקרה מכיר מאז שאני זוכר את עצמי ומכבד אותו עד מאד, הגיע לקדם את צמיגי MAXISS שאותם הוא מייבא או מייצג, מישהו חסם אותו ? מישהו מנע ממנו ? בזמן שהספונסר הגדול של האירוע הוא חברת קוגול יבואנית משלין וBF ?

תשאירו את הליכלוך אצלכם בראלי, אנחנו רוצים להתחרות בשקט ובשלווה.

אני לא מתכוון להגיב יותר בשירשור הזה בנושא או להיגרר להתנצחויות.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, לא יפה מה שאתה עושה.

מה זו ההתנשאות הזו "תשאירו את הלכלוך אצלכם בראלי"?

"אני רק רוצה להתחרות".... ואם בדרך לזה שאתה תתחרה זה בא על גב של אחרים, זה בסדר?

דווקא בגלל גישה כזו הקומבינות חוגגות.

ואם מדברים על לכלוך אז העובדות שנחשפו פה צריכות להטריד כל מי שרואה עצמו חובב ספורט מוטורי.

חבל. עצוב. באמת עצוב לי.

אם לך ולשכמותך לא אכפת... אז למי יהיה אכפת?

גם אני לא אגיב בשרשור זה יותר.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, במקום לשבת מהצד ולקטר, תנו לליגה לצאת לדרך. כולנו בסה"כ די צעירים, ויהיו לנו עוד המון שנים לשפר את המצב, רק שצריך את הלידה - וזו ממש על הפתח.

כל עמותה תבחר לה את המפיק שלה, וכל יו"ר עמותה וועד עמותה יועמד לבחירות פעם בשנה, ובסה"כ מי שרוצה להיות מעורב יהיה מעורב.

אם לא מתאים למישהו שמיקי יוחאי מפיק (ואני אישית לא מכיר אותו) - הוא יוכל להיות חבר עמותה, להצביע לוועד ולהביא לשינוי.

תוסיפו לזה שככל שיהיו למפיק יותר ספונסרים - תהיה לו יותר הכנסה - וזה ירגיע את כולם לגבי קרבות ספארקו - OMP.

ולגבי הרווח של המפיק - אני מכיר מעט מאוד אנשים שמוכנים לעבוד בשביל שיגידו שהם אחלה. בסה"כ כולנו רוצים להביא פרנסה הביתה, ועלויות ההקמה של כזה מירוץ הן אסטרונומיות.

יחד עם זה, אם מישהו רוצה להפיק מירוצים, יוכל להגיש הצעה בשנה הבאה לעמותת הדראג, ואולי יוכל להיות המפיק בכבודו ובעצמו...

ודרך-אגב, זה לא הספורט המוטורי הראשון בארץ. האנדורו (אופנועי שטח) מקיים ליגה כבר 8-10 שנים ברציפות, ללא תקלות, כמעט ללא מלחמות פנימיות, ללא האשמות, ללא קרבות בין ספונסרים וכל זה בענף בו יש למעלה מ 200 מתחרים רשומים וכ 100 מתחרים בכל מירוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי ניר לביא, סלח לי אבל אתה פשוט מגזים ביג טיים

תשאירו את הלכלוכים של אנשי הראלי מחוץ לדראג!

אנחנו רוצים להתחרות באירוע חוקי ומקבלים אחד!

יותר מיזה אני וחברי קונים חליפות של OMP ואף אחד לא מרגיש לחץ מצד המארגנים או הספונסרים לקנות ציוד של ספארקו מה גם החברה שמארגנת את המרוץ לא מנעה מאף גורם עיסקי בענף להגיע כולל אבא שלך שאותו אני במיקרה מכיר מאז שאני זוכר את עצמי ומכבד אותו עד מאד, הגיע לקדם את צמיגי MAXISS שאותם הוא מייבא או מייצג, מישהו חסם אותו ? מישהו מנע ממנו ? בזמן שהספונסר הגדול של האירוע הוא חברת קוגול יבואנית משלין וBF ?

תשאירו את הליכלוך אצלכם בראלי, אנחנו רוצים להתחרות בשקט ובשלווה.

אני לא מתכוון להגיב יותר בשירשור הזה בנושא או להיגרר להתנצחויות.

קובי שבתאי,

לא מגזים ולא ביג-טיים.

תתחרו איפה שאתם רוצים.

גם אתה וגם ספי מפספסים את העניין בגדול. ביג טיים פעמיים (וגם זה בלשון המעטה).

מה אתם חושבים? שאתם בחרתם בקרוס קאונטרי להוציא את האירוע?

אם צריך להאכיל אתכם בכפית, אני מוותר...,

לגבי "הלכלוך בראלי" - בחיי קובי שאתה חצוף.

אני מכיר היטב את מלחמות האש והגופרית שאצלכם. גם את הפילוגים.

ועדיין לא כתבתי מילה בעניין. למה? כי זה לא רלוונטי.

(אגב, ספי, גם בכידונאים יש מלחמות ככה זה בכל העולם. היכן שיש עסקנים - יש עימותים ואינטרסים מתנגשים. לרבות מכתב שיצא בעבר לרשות שדרש פיצול של ההתאחדות שם)

ישה,

שיהיה בהצלחה. לכולנו.

פשוט שערורייה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכידונאים יש קרבות כידון. מה לעשות שבגלל חוסר מועמדים נבחר עסקן לנהל את ההתאחדות?! בסופו של דבר הוא קיבל את השפיץ של המגף ישר לחור של הפדרמה שלו, והוא עף לכל הרוחות.

באנדורו לא היו מלחמות שגרמו לחורבן. היו לנו כמה החלפות של מפיקים, היו ביקורות מצד רוכבים על התנהלות, היו גם טענות לגבי שחיתויות וגזילת כספי העכמותה ע"י היו"ר (עבדכם הנאמן) והוועד, אבל בסה"כ הכל נסגר בפרסום סיפרי חשבונות העמותה, ובא לציון גואל. ומה שאני מנסה להעביר פה, זה שיהיו לנו עוד הרבה שנים להתחרות ולשפר, אבל אנחנו צריכים את השנה הראשונה שתעבור בשקט יחסי.

כטבעה של כל עמותה, יהיו בחירות לוועד בסוף השנה, והוועד יוכל לבחור מפיק כאוות נפשו.

כל אדם שירצה להשפיע ירשם לעמותה (בתנאי העמותה) ויוכל להשפיע בבחירות.

מאחר ועמותת הדראג אינה כה רבת מתחרים, המשקל של כל חבר יהיה גדול יחסית וכך גם השפעתו.

רק תנו למירוץ לצאת לדרך ולהסתיים, ושיפורים אח"כ, על הדרך.

דרך אגב, אני לא מפספס את העיניין בגדול, יש לי טיפה ניסיון עם העמותות והספורט המוטורי, ואני חושב שזו הדרך הנכונה.

כך עשינו באנדורו, ואני חושב שאם תעשו כך בדראג - גם אתם תצליחו.

ושוב, לגבי הספונסרים - ככל שירבו המפרסמים על המסלול - תגדל הכנסתו של המפיק. מישהו יוכל להסביר לי איזה אינטרס יש למפיק להדיר רגליו של מפרסם זה או אחר משטח המירוץ?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...