Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתרחק ממוסך שירות פיג'ו "אמפא סוכניות רכב" בפנקס 9 נתניה

asroma
שימו לב! השרשור הזה בן 4266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי פיג'ו 406 שנת 2001.

בתאריך 2/8/2012 נכנסתי למוסך מורשה של פיג'ו ברחוב פנקס 9 בנתניה וביקשתי לבדוק מדוע המזגן לא מקרר.

נמסרה לי הצעת מחיר מראש, לפני שהרכב אפילו נבדק (תהליך כשלעצמו מוזר) עבור תיקון בגובה 1000 ש"ח. לא הסכמתי לה והחלטנו, אני ונציג השירות, על מחיר תיקון של 500 ש"ח לפני מע"מ.

כשהגעתי לאסוף את הרכב מאוחר יותר נדרשתי לשלם 458 ש"ח עבור בדיקה בלבד.

שימו לב שהסכמנו על מחיר לתיקון לא לבדיקה.

המחיר נראה חשוד במיוחד לאור שני דברים:

א. הצעת המחיר שקיבלתי מראש קרובה מאוד למחיר שנדרשתי לשלם. מעניין מאוד אם הייתי מתעקש על הצעת מחיר של 300 ש"ח כמה הייתי נדרש לשלם?

ב. ברכב שברשותי מולא גז וזרחן ונבדק וואקום בעבר הלא רחוק - 10/2011. אז שילמה בעלת הרכב 200 ש"ח בלבד.

אנא הזהרו, בקשו הכל בכתב מראש והתרחקו משם,

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים עלות הבדיקה "מתקזזת עם עלות התיקון"

בכל מקרה לא רשמת מה הייתה התקלה שהם סידרו,

אם רק מילאו גז-יצאו גנבים.

אם ביצעו בדיקת בריחה עם זרחן והחליפו צינורות פגומים-יצאו בסדר.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום,

כל מה שהם עשו זה מילוי גז וזרחן ובדיקת נזילות.

לא תיקנו את הבעיה ולא החליפו אפילו בנד. זו רק בדיקה.

אנחנו סגרנו על מחיר של 500 לתיקון (קיבלנו 500 לבדיקה), מעניין כמה הייתי צריך לשלם אם היינו סוגרים על מחיר של 1000?

בקיצור להתרחק ממוסך מורשה פיג'ו "אמפא סוכנויות רכב" בפנקס 9 בנתניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בדרך כלל ברוב בעלי מקצוע בתחום רכב שלי יצא ליפגוש אם החלטתי לתקן מדחס או להוסיף גז (זה הבעיה אצלך הייתה ברכב) או לשדרג ,הבדרך כלל ברגע שאתה מתקן את הבעיה אתה לא משלם את הבדיקה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור כלום, מי שלא עובר מספר מוסכים לא יודע מי באמת גנב...

אומנם תגידו זה בזבוז דלק, אבל ב500 ש"ח שאני יכול לחסוך אני יכול למלא טנק וחצי של דלק...

קרא לי מקרה דומה, אומנם באמת הבעיה הייתה שהמפוח של הרנו הישנה שלי לא היה תקין, נותנים לו מכה הוא מתעורר ושוב מרעיש ומפסיק...

נכנסתי לכמה מוסכים בת"א, פ"ת וב"ב (תוך כדי עבודה), קיבלתי הצעות מחיר מ800 עד ל2000 ש"ח ובתנאי שאני משאיר את הרכב או לכמה שעות או שאני אבוא בבוקר למחרת והרכב ישאר חצי יום... קיבלתי הכי קרוב זה 600 ש"ח מבחור רוסי בבני ברק, אבל הגעתי מאוחר והוא כבר היה בשלבי סגירה ועוד ביום שישי...

בסופו של דבר, בשבת נסענו עם המשפחה לכפר קאסם, בנתיים נכנסתי למוסך השארתי את הרכב, בחומוסיה שממול הזמננו לאכול ותוך חצי שעה הרכב כבר היה מוכן, סה"כ 560 ש"ח (300 על המפוח, 200 על העבודה ו60 על החומוס).

G-Media

יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע ותקשורת.

www.g-media.org

052-5634010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...