Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת סמארטפון מאורנג'

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 4255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

במסגרת החלפת מכשירים במקום העבודה, אני יכול לבחור כל מכשיר פרט לאייפון, בלקברי, SGS3 ו- X ONE.

מבדיקה באתר של אורנג', נראה שמהמכשירים שנותרו כדאי לקחת אחד מה-4 הבאים:

SGS2

Motorola RAZR

Sony XPERIA

Galaxy NOTE

הנתונים הבולטים עבור כ"א:

NOTE הכי גדול (יש למישהו מהעבודה והוא באמת נראה גדול, אבל הוא אומר שזה כלל לא מהווה חיסרון עבורו).

הסוני בעל המעבד החזק ביותר 1.5GHZ, לאחר מכן ל-NOTE 1.4 והשניים האחרים עם 1.2.

בנוסף, נראה שהמסך של הסוני בעל רזולוציה גבוה למדי.

ובאופן כללי המכשיר שמקבל את מירב התשבוחות הוא SGS2, כאשר למוטורלה נראה שיש מסך טוב יותר.

אני נוטה לקחת דווקא את ה-NOTE (בגלל הגודל - חשבתי לקנות טבלט וזה פותר את הבעייה או לפחות דוחה אותה) או הסוני בגלל האיכות.

אשמח לתגובות והמלצות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מתלבט בין הSGS2 לבין הרייזור של מוטורולה.

קח בחשבון שהSGS2 עדיין יחסית חדש מבחינת חומרה וביצועים, ככה שלדעתי הוא יתן לך את התמורה הטובה ביותר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוט עצום. אי אפשר להשתמש ביד אחת. אני מרגיש דביל כשאני מדבר ב-S2 עם הגודל שלו, אז להחזיק לבנה כמו הנוט ביד בזמן שמדברים בטלפון? :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוט בהחלט גדול מידי כדי לשמש כמכשיר סוללרי.

ראיתי אדם הולך איתו ברחוב ולא הבנתי למה הוא מסתובב עם מכשיר GPS ביד עד שראיתי שזה נוט.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא טיפה גדול אבל הוא לא מיועד לכול אחד, הוא מיועד לאנשים שרוצים מכשיר מולטימדיה ברמה אחרת(בהחלט תחליף לטאבלט).

וחוץ מזה כבר ראיתי מישהי עם כף יד בגודל של ילדה בת 10 מסתדרת טוב עם גלקסי S3, אז אני לא חושב שלגבר בוגר יהיה בעיה להסתדר עם עוד חצי אינץ תוספת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרציתי להשוות את הנוט לSGS2 לקחתי את המחשבון המדעי שלי מהאוני' ושמתי ליד הSGS2.

הוא אכן גדול ולכן הדילמה.

האם הסיבה היחידה להעדיף SGS2 על פני הסוני זה רק בגלל הקרינה?

פרט לאתר של אורנג' לא הצלחתי למצוא השוואה נוספת ובחלק מהאתרים ראיתי שהאקספריה עם קרינה נמוכה.

יש שיטות שונות לבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...