Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי פיח בעזרת התוסף BG-44K - רשמים, תמונות והסברים.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב אותך כתום ירוק, תקנה את הפחית הרגילה ותשים בדלק. אתה לא יודע איך להשתמש בזה ואתה לא יודע כמה לטפטף בכל זמן נתון ואתה עוד תעשה יותר נזק מאשר תועלת אם בכלל.

מעבר לזה אני ממליץ לך בעניין התוספים להפסיק לשמוע למה שהמוסכניק אומר, היצרן לדעתי יודע יותר טוב מהמוסכניק שלך איך החומר הזה עובד הכי טוב ואיך צריך להכניס אותו למנוע. כתוב במפורש להכניס למיכל ולמלא דלק עד הסוף. אין פה מה לחשוב יותר מידי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חשבתי על משהו... נגיד ואני כבר פותח את בית הפילטר ומגיע למצערת לצורך ביצוע אינפוזיה וניקוי פיח... למה לא על הדרך אחרי האינפוזיה כבר לפרק את המצערת ולנקות עם ספריי קרבורטורים? רעיון טוב לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אין קשר

בטח שיש קשר

אם כבר מגיעים למצערת אז אפשר כבר לפרק אותה לאחר האינפוזיה ולנקות טוב טוב ואז אחרי זה על הדרך כבר להחליף שמן וזה

ואללה נשמע לי טוב דווקא... אתה סתם מבאס עם הגישה תומר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום איציק,

אם אני מטפטף לפני המצערת, אין חשש לפגיעה בחיישן טמפ' אוויר ?

בנוסף, אם אני לא טועה, פעם היו שני סוגי K-44, אחד כתוסף, והשני יעודי ל"איפוזיה", מה נשתנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הלכתי היום לאוטו-דיפו שאלתי אותו על ה K44.אמר לי שאין ונתן לי את הפחית הזהובה שכתוב עליה 10000 של ליקווי מולי אני חושב, ושכנע אותי שזה לא פחות טוב מ K44.זה באמת נכון?

כרגע שמתי אותו ,יש לי גולף 2001 ,ואני השבוע נכנס לטיפול.ואיפה קונים את ה K44 בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי היום לאוטו-דיפו שאלתי אותו על ה K44.אמר לי שאין ונתן לי את הפחית הזהובה שכתוב עליה 10000 של ליקווי מולי אני חושב, ושכנע אותי שזה לא פחות טוב מ K44.זה באמת נכון? למה לא תחזור ולדווח לנו בעוד כשבוע, על איכות התוסף של ליקווי מולי?!

כרגע שמתי אותו ,יש לי גולף 2001 ,ואני השבוע נכנס לטיפול.ואיפה קונים את ה K44 בכלל?

את התוסף 44K, ניתן להשיג בכל חנות לחלקי חילוף לרכב ברחבי הארץ.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי פעם אחת תשובה מעניינת למה אין BG44 באוטו דיפו הם טוענים שבאים אנשים אם פחיות קולה ומרוקנים לתוכם את החומר

תירוץ ממש מפגר. תוסף אחר אי אפשר לרוקן לתוך פחית קולה ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמסקרנת אותי ועדיין לא קיבלתי עלייה תשובה חד משמעית:

אני בעל של לאנטיס מודל 2000 1.8 (כמובן הזרקה רק נקודתית)

אם אני פותח את הבנד האחרון ומוציא את כל הצנרת של סעפת היניקה שמתחברת בסוף לפרפר המצערת ומניע, האם הרכב יניע? עלי לציין שכדי לפתוח את כל התעלה של היניקה עלי לנתק קונקטורים שמתחברים ישירות למחשב הרכב.

האם הרכב יניע?

האם יגרם נזק?

האם ברכב שלי עלי לעשות כך או שמא עדיף לנתק למשל את הצינור שיוצא מנשם המנוע ומתחבר ממש קרוב לפרפר המצערת ולתת לו חומר דרך שם? (תהיה משיכה של אויר שזה לא תקין אבל ככה הרכב בטוח יעבוד)

אשמח לקבל את תגובתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה במוחי הרעיון לבצע זאת בCTI שלי , הבעיה היא שלא עולה במוחי רעיון כיצד להחדיר את ה44K למנוע כלומר כדי לבצע זאת המנוע כמובן אמור להיות בפעולה אבל זה אומר שרק לפני הAFM אני יכול לבצע את הטיפול ולדעתי זה לא הגיוני ונכון, מכוון שהתוסף יעבור דרך מאוד ארוכה עד שיגיע לתוך המנוע, לא יודע פשוט לא נראה לי הגיוני.

אז אני שואל איך בדיוק ניתן לעשות את הטיפול למנוע XU בעל AFM..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמסקרנת אותי ועדיין לא קיבלתי עלייה תשובה חד משמעית:

אני בעל של לאנטיס מודל 2000 1.8 (כמובן הזרקה רק נקודתית)

אם אני פותח את הבנד האחרון ומוציא את כל הצנרת של סעפת היניקה שמתחברת בסוף לפרפר המצערת ומניע, האם הרכב יניע? עלי לציין שכדי לפתוח את כל התעלה של היניקה עלי לנתק קונקטורים שמתחברים ישירות למחשב הרכב.

האם הרכב יניע?

האם יגרם נזק?

האם ברכב שלי עלי לעשות כך או שמא עדיף לנתק למשל את הצינור שיוצא מנשם המנוע ומתחבר ממש קרוב לפרפר המצערת ולתת לו חומר דרך שם? (תהיה משיכה של אויר שזה לא תקין אבל ככה הרכב בטוח יעבוד)

אשמח לקבל את תגובתכם.

אני עדיין מחכה לתגובה.

אני בטוח שמישהו פה יודע לתת לי תשובה.

(בני? דוד? צביקה? שמר? וכו'...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הרכב יכנס ל"מוד חירום" ויניע.

תערובת הדלק תהיה עשירה מה שאיננו בריא , במיוחד לא לממיר, נורית הצ'ק אנג'ין תדלק.

חיבור חזרה, יביא לכיבוי נורית הצ'ק אנג'ין, אולם ה"תקלה" -החיישנים שנותקו ירשמו במחשב ניהול המנוע כתקלות, ויש לבצע איפוס לכך.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, יגרם יותר נזק מאשר תועלת בעת ביצוע האינפוזיה?

ואם גם אין לי את מכשיר סורק התקלות עדיף שלא לבצע?

אם כך אתה ממליץ פשוט לתת חומר דרך צינור נשם המנוע שמתחבר ממש קרוב לפרפר המצערת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...