Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוסטין אלגרו

sk690106
שימו לב! השרשור הזה בן 4280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום קניתי אוסטין אלגרו 79 3 דלתות בודי במצב מעולה צבע מקורי טוב יש לי שאלה לגבי הבומבות שממלאים בגז.

1.איזה גז ממלאים?

2. מי יכול למלא איפה איכן?

תודה

שלומי:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה.:cry:

במערכת ההידרגאז ממלאים נוזל שמבוסס על כוהל והיא ייחודי למערכת.

המערכת חייבת להיות מלאה בנוזל וגז מאחר והבולמים מקושרים בינהם.

בשעתו ניסו אוסטין לחקות, בלא הצלחה יתרה כמובן, את המערכת ההידרופנאומטית של סיטרואן, רק שרצו להימנע מסיבוך אה-לה-סיטרואן, והמערכת אינה כוללת משאבה מונעת, אלא אמורה להיות אטומה תמידית ולפעול בלחץ קבוע.

בפועל, זה פשוט לא עבד, ואם כן זה רק שהמכונית היתה חדשה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלגל הגה מרובע היה לאלגרו רק בשנתה הראשונה.

גם עם גלגל הגה עגול היתה האלגרו מכונית גרועה למדי; המכונית שהחליפה את האוסטין 1100\1300 בשנת 73' הציעה עיצוב מכוער להפליא, מנועים דלי הספק, מערכת מיתלים שפיתוחה לא הושלם ורמת איבזור נמוכה.

למרות זאת, זכתה האלגרו להצלחה לא רעה בבריטניה, ויחד עם אחותה המישפחתית, המוריס מרינה, הן השלימו קו מוצרים אטרקטיבי במיוחד.:-P

גירסה מגוכחת במיוחד שלה נקראה ונדן-פלאס, צויידה במנוע 1.5 וגריל ניקל שהצליח לעשות את הלא יאומן, וכיער עוד את המכונית..

הונדן-פאס הציעה רמת גימור גבוהה שכללה מושבים מעור ודיפון עץ, ומיותר לציין שהלקוחות לא ממש עמדו בתור כדי לרכוש את יצירת המופת הזו..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ממלאים מים ירוקים של רדיאטור :-(

גם לי היתה מטרו עם בולמים דומים.

אם אני לא טועה הייתי שם מים ירוקים.

לא בטוח שזה מיטבי אבל עשה את העבודה.

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש קודם כל את המכשיר הזה. אני מכרתי אותו לפני כמה שנים

האם אתה יודע למי מכרת?

או איך זה בנוי?

וסוף סוף מה באמת מכניסים מים או כוהל או גז אני כבר מבולבל. או בקיצור מה אתה הכנסת?

תודה

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קניתי אוסטין אלגרו 79 3 דלתות בודי במצב מעולה צבע מקורי טוב יש לי שאלה לגבי הבומבות שממלאים בגז.

1.איזה גז ממלאים?

2. מי יכול למלא איפה איכן?

תודה

שלומי:-)

האם קנית את הכתומה צהובה מהגליל?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבאתי אותה על גרר לכרמיאל וכרגע עשיתי ניקיון כללי ותיקונים קלים כמו דלת לא נפתחה תוקן חלון כנ"ל מנוע היה תפוס שוחרר כרגע מסתובב לא מניע עדיין לא יודע מצב המנוע הזמנתי ב-ebayuk משאבת קלאטש וחוטי הצתה כנראה גם כוהל לא תקין לאט לאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...