Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בכור כהן מוטורס - סוכנות משנה ומוסך מורשה טויוטה באור יהודה - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של בכור כהן מוטורס, סוכנות משנה ומוסך טויוטה באור יהודה.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

טויוטה בכור כהן - סוכנות טויוטה במרכז

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

לכבוד הוא לי להיות הראשון שמביע דעתו על מוסך מורשה טויוטה 'בכור כהן' באור יהודה.

למוסך הגעתי עם לנדקרוזר לצורך בדיקה ממוחשבת של מערכת ההזרקה של האוטו.

מי ששלח אותי למוסך זה חבר שמטפל שם בארבע מכוניות טויוטה משפחתיות שהוא מחזיק, והוא התעקש שאגש לשם. מאחר ולא היתה לי כל העדפה למוסך זה או אחר, ניגשתי לשם. קיבל את פני יהודה במוסך שהקשיב לסקירה קצרה על הרכב ומה אני מבקש, פתח כרטיס והאוטו נכנס מייד לחיבור לסורק.

מנהל הדיאגנוסטיקה בדק את הממצאים, דומם את האוטו, פתח מכסה מנוע והוציא איזה צ'ופצ'יק מפלסטיק. מקורי משנת 2003. מראה לי שנפער בו סדק והוואקום שהוא יצר לא היה מוחלט. הראה לי את הסדק וביקש אישור להחליף את החלק. אישרתי.

הוא החליף, והניע את הרכב מחדש. קרא את הממצאים ודומם שוב. הלך למנוע, שלף את פילטר האוויר והראה לי שהוא סתום לגמרי. ביקש וקיבל את אישורי להחליף.

חזר לאוטו, הניע שוב ובחן את התוצאות.

כעת כבר שאלתי למה. למה החליט לבדוק X ולה החליט לבדוק Y. קיבלתי הסבר מפורט מה הערכים שראה בסקאנר, ולמה הצלבה של ערכים שונים הביאה אותו לבדוק את שני הדברים שבדק.

בשורה התחתונה - התרשמתי מאוד לטובה מהמקצועיות.

מומליץ לבעלי טויוטה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה, נכנסתי עם קורולה 98, לאחר שכמה מוסכים (כולל אחד שאני אוהב ומעריך) לא הצליחו למצוא את הסיבה לנורית כרית אוויר.

חלקם תירצו את הבעיה " שמע זה רכב ישן..." ותרוצים דומים.

התקבלתי בברכה, הבעיה טופלה במקצועיות, במשך כל התהליך קיבלתי תשובות מקצועיות ורציניות.

בדיעבד הסתבר לי שהיה אפשר לחסוך לא מעט כסף בתיקון החלק או בקניה מפרוק, אופציה שלא הציגו בפניי- נקודה לשיפור.

עריכה אחרונה על ידי אומי5

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...