Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להחליף רכב או להשאר עם הישן שלי?

אורor
שימו לב! השרשור הזה בן 4279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי פולקסוואגן פולו שנת 2000, יד 3, 188,000 ק"מ. במשך 4 שנים שירתה אותי נאמנה, בחודשים האחרונים יש יותר ויותר תקלות ויוצא שכמעט אין חודש שאני לא מבלה איתה במוסך עם הוצאה בסביבות ה 500 ש"ח.

אני חושבת שהמחירון שלה נע בין 10-13 אלף ש"ח.

ההתלבטות שלי היא אם למכור אותה (אולי לנסות טריידאין) ולקנות רכב במימון כאשר הסכום המקסימלי שאני יכולה להשקיע (בתשלומים כמובן ) הוא של 40,000 ש"ח.

או להשאר עם הרכב ולתקן אותו בכמה אלפי שקלים ולסחוב איתו עד הסוף המר?

בקיצור בעיה של תקציב השאלה מה עדיף - תשלומים על רכב חדש או תשלומים (לא בטוח) על תיקונים של הרכב הנוכחי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במקום שלך, העדפתי לרכוש רכב משומש בן 4 בתשלומים ולהפסיק את הטירוף של התיקונים הדו חודשיים האלה ששאבו לי את הכסף.

לצורך העניין - יש הרבה רכבים טובים כיום בטווח המחירים הזה, בחברות הליסינג, בעיקר בתחום הרכבים הקטנים והידניים. מדובר על רכבים בני שנתיים.

שימי שלט מכירה על הרכב שלך, חכי לקונה ואח"כ תלכי לרכוש רכב. טרייד אין ישחט אותך מכל הכיוונים - גם הנחה פחותה על הרכב שאת קונה, וגם מחיר ביזיוני על הרכב שאת מוכרת - ככה שיוצא שאת כמעט מוסרת אותו בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב מספק אותך מלבד בעיות האמינות?

אם כן הייתי ממליץ לקחת את הרכב למוסך/מכון בדיקה טוב ובודק כמה יעלה להביא את הרכב ליישור קו. ייתכן ומשתלם להשקיע בשיפוץ. הרי לא תשפצי את אותו חלק כל חודשיים ואולי בעלות זעומה יחסית תקבלי רכב מטוקטק.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה טובה תהיה לקחת את הרכב לבדיקה במוסך רון המתמחה בדגם זה ויוכל להגיד אם אפשר ליישר קו לרמת שיהיה לך שקט - או שכדאי להחליף.( חוות דעת עליו תוכלי לקרוא כאן)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי פולקסוואגן פולו שנת 2000, יד 3, 188,000 ק"מ. במשך 4 שנים שירתה אותי נאמנה, בחודשים האחרונים יש יותר ויותר תקלות ויוצא שכמעט אין חודש שאני לא מבלה איתה במוסך עם הוצאה בסביבות ה 500 ש"ח.

אני חושבת שהמחירון שלה נע בין 10-13 אלף ש"ח.

ההתלבטות שלי היא אם למכור אותה (אולי לנסות טריידאין) ולקנות רכב במימון כאשר הסכום המקסימלי שאני יכולה להשקיע (בתשלומים כמובן ) הוא של 40,000 ש"ח.

או להשאר עם הרכב ולתקן אותו בכמה אלפי שקלים ולסחוב איתו עד הסוף המר?

בקיצור בעיה של תקציב השאלה מה עדיף - תשלומים על רכב חדש או תשלומים (לא בטוח) על תיקונים של הרכב הנוכחי?

היי,

קח בחשבון שגם על רכב חדש שתקנה (שיהיה רכב משומש בן כמה שנים) יהיו תשלומים על תיקונים,

וככל שהרכב מבוגר יותר – כך התשלומים ילכו ויתכפו (בדיוק כמו עם הפולו שלך).

כל אחזקת רכב, וכל "שדרוג" רכב עולים כסף, ואל תצפה "לחסוך כסף" כתוצאה מהחלפת הרכב.

העניין שצריך להוביל אותך הוא איכות החיים שלך עם הרכב.

האם מתאים לך לבקר במוסך כל חודש? האם מתאים לך לנהוג על רכב בן 12?

בתקציב של 40,000 ש"ח תוכל לקפוץ מספר רב של שנים קדימה, לקבל רכב עם קילומטרז' נמוך משמעותית, עם פחות ביקורים במוסך, חסכוני יותר ובטיחותי יותר.

לשם השוואה – גם שיפוץ דירה אינו יעיל כלכלית, ואפילו יקר מאד, אך אחת לתקופה צריך לבצע את זה, כדי לשפר את איכות החיים.

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...