Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש מנוע בג'אסטי - שאלה בעיקר ל nakamichi

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 7186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מצאתי את הת'רד הישן הזה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=18216&highlight=%F8%E0%F9+%EE%F0%E5%F2+%EE%E7%E9%F8

ואני בדיוק באותו מצב רק עם ג'סטי 86'.

רציתי לשאול מה עשית בסופו של דבר?

אם החלטת לתקן היכן תיקנת ומה היתה עלות התיקון?

כל אינפורמציה תעזור מאוד.

תודה רבה מראש.

ערן.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היתה לי גסטי 85 וגם לה הלך הראש,

שיפצתי לבד, הרבה עבודה (צריך להוציא את כל המנוע)

אבל נראה לי שפשוט לא כדאי לך לגעת בזה, כמה כבר הרכב שווה? 5000

במקרה הטוב.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

מצאתי את הת'רד הישן הזה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=18216&highlight=%F8%E0%F9+%EE%F0%E5%F2+%EE%E7%E9%F8

ואני בדיוק באותו מצב רק עם ג'סטי 86'.

רציתי לשאול מה עשית בסופו של דבר?

אם החלטת לתקן היכן תיקנת ומה היתה עלות התיקון?

כל אינפורמציה תעזור מאוד.

תודה רבה מראש.

ערן.

היי.

בסופו של דבר החלטתי להחליף מנוע ולא לשפץ מכיוון שתכננתי להשאיר את הרכב אצלי עוד זמן רב ולא להחליף.

העלות נעה בין 2,500 - 4,000 ש"ח למנוע (תלוי אם זה מפירוק או מייבוא) ועוד כ-1,500-2,000 עבודה.

המון כסף, אבל כיוון שהרכב שלי היה במצב מצויין פרט למנוע הגעתי למסקנה שעדיף לי להשקיע 6,000 ברכב שלי, מאשר למכור אותו לגרוטאות ולנסות להשיג רכב יותר טוב באותו סכום כי פשוט לא היה לי סיכוי למצוא.

לחבר שלי קרה דבר דומה לאחרונה עם באלנו והוא החליט לשפץ את הראש, באותו מוסך שאני החלפתי מנוע.

לו זה עלה 2,200 כולל הכול.

לא יודע מה ההבדל, כנראה שהזמן יגיד.

לשאלות נוספות וספציפיות אתה מוזמן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

בסופו של דבר החלטתי להחליף מנוע ולא לשפץ מכיוון שתכננתי להשאיר את הרכב אצלי עוד זמן רב ולא להחליף.

העלות נעה בין 2,500 - 4,000 ש"ח למנוע (תלוי אם זה מפירוק או מייבוא) ועוד כ-1,500-2,000 עבודה.

המון כסף, אבל כיוון שהרכב שלי היה במצב מצויין פרט למנוע הגעתי למסקנה שעדיף לי להשקיע 6,000 ברכב שלי, מאשר למכור אותו לגרוטאות ולנסות להשיג רכב יותר טוב באותו סכום כי פשוט לא היה לי סיכוי למצוא.

לחבר שלי קרה דבר דומה לאחרונה עם באלנו והוא החליט לשפץ את הראש, באותו מוסך שאני החלפתי מנוע.

לו זה עלה 2,200 כולל הכול.

לא יודע מה ההבדל, כנראה שהזמן יגיד.

לשאלות נוספות וספציפיות אתה מוזמן לפנות בה"פ.

כדאי לך להשקיע במחיר של הרכב הזה יש רק גורטאות שלא לדבר על זה שאתה מכיר את הרכב ויודע מה מצבו-זה שווה הכל-תשקיע פעם אחת כמו שצריך ייסודי ותהנה!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...